reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

witam kochane bylam na becie i juz mam wynik uwaga....beta 1401!!!! a tydzien temu bylo 6.6 a lekarz mi wczoraj mowil ze to moze ciaza pozamaciczna bo zarodka nie widac przy ciazy pozamacicznej nie byloby tak wysokiego wyniku po tygodniu juz. ciesze sie bo to oznacza ze fasolka zdrowa szybko sie rozwija ale jest jeszcze zamalenka zeby ja zobaczyc;-)

Cudna betka!!! Świetnie urosła!!! Gratuluję !!! :-)
 
reklama
Witajcie :)
Co prawda jestem tu nowa, nigdy nie pisalam, ale Wasze wpisy obserwowalam od samego momentu pojawienia sie tematu listopadowego i jestem bardzo na biezaco :)
Na samym poczatku mocno pragne pogratulowac wszystkim mamusiom :) i tatusiom tez a co mi tam, w koncu tez maja w tym udzial :)
Oto jak przedstawia sie moja historia:
Dzien ostatniej miesiaczki to 12luty i miewam je regularnie.
Wiec ten spoznia mi sie 3dni, dzien po terminie pojawilo mi sie plamienie, malenkie na kilka godzin i potem zaniknelo.
Oczywiscie dodam, iz oboje z mezem od pewnego czasu dzielnie sie staramy o potomka :)
Mam 30lat i byloby to moje pierwsze.
Jednak wykonywalam juz testy i wychodza negatywne, jak myslicie, czas juz na Betke? :)
Sama juz nie wiem, testy wychodza negatywne, ale z tym okresem to mnie to wszystko troche zastanawia...
Moje zmartwienie jednak jest troche inne. Jako iz musze wyjechac w przyszlym tygodniu i bede z dala domu przez nastepne 3tygodnia, jak myslicie, czy moge stawic sie u na wizycie ginekologicznej juz w przyszlym tygodniu? Czy nie bedzie za wczesnie?
Dodam, iz ze mna nie jest tak latwo, mam wyciety jeden plat tarczycy, a co za tym idzie jak tylko dowiem sie czy jestem w ciazy czy nie, musze od razu takze leciec do endo, by sie nami zajal.
Poki co wyniki moje odnosnie poziomu hormonu tarczycy byl bardzo ok, specjalnie z mysla o bobo sie za siebie zabralam i doprowadzilam wyniki do idealnych (plus dodatkowo mialam badana prolaktyne,ktora jest tez ok co w moim przypadku nei bylo oczywiste)
Wiec chyba lepiej szybko leciec na betke i zobaczyc co naprawde dzieje sie we mnie, jak sadzicie?
Musialabym sie zamknac z tymi wizytami w ciagu jednego tygodnia, bowiem potem przez nastepne mnie tu nie bedzie i malo co bede mogla zrobic :(
Ehhh te rozterki
Milej soboty zycze!
 
dziendoberek moje panie ;-)

kremofka u mnie cos pada z nieba tez, raz pada raz nie, ni to snieg ni to deszcz...
strasznie zimno!
gdzie to sloneczko ktore bylo 2 dni temu?!

sicilpol jejku jak @ ci sie spoznia ok 3 dni to idz na betke :tak: szczegolnie ze mialas regularne cykle...
 
Czesc kochane!!!:-)U mnie sloneczko za oknem wiec sobota zapowiada sie milo :-) i zeby ta pogoda dotrwala do jutra to moze w koncu jakis spacerek:-D
sicilpol ja rowniez radze jak dziewczyny lec szybko na betke:-)
 
Dzieki serdecznie Wam za porade, polece w poniedzialek :)
Mam nadzieje, zxe wyniki beda szybko, bowiem bardzo chcialabym do Was dolaczyc :)
 
reklama
Witam Listopadóweczki:)
Od niedawna jestem na forum i tylko czytam i czytam Wasze posty:) ale postanowiłam w końcu napisac:) Coś czuje, że dołącze do grona Mam Listopadowych:) Teścik robiłam 4.03 i odrazu wyszła druga mocna krecha:) Tak sie cieszyałm z męzem, ze odrazu zrobiłam drugi test zeby sie upewnic hihi i znowu dwie krechy:) U gina byłam 10.03 i potwierdzi, że ciąza ale wcześniutka ok 4-5 tydz i kazał przyjść przed świetami zeby dokładnei ustalic, ktory to tydzień i date. Do tego gina juz nie pojde bo jakies takie dziwne wrazenie mam po tej wizycie.... Na 25.03 jestem zapisana do inego gina (juz wczesneij zdecydowaliśmy z mezem, ze jakby sie udalo to on bedzie prowadził ciążę) i mam nadzieje, ze po tej wizycie bede maiał juz więcej konkretnych informacji o naszej dzidziuni:):):)
Mam takei pytanei dziewczyny, ponieważ to moje pierwsza ciąż i po pierwszej próbie:D. Od paru dni odczuwam takie bóle podbrzusza (takie jakbym miała @ dostac). Nei są czeste i dlugie. Jak pwoiedzialam ginekologowi u ktorego bylam to powiedziala ze to normalne i nie mam sie martwic... ale po przeczytaniu waszych postów to juz sama nie wiem czy to normalne:/

Ehhh ale sie rozpisalam jak na pierwszy raz:):) Trzymajcie sie dziewczyny :) napewno bede tu czesto na formu:)
 
Do góry