reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Mysza84 widzę, że jesteśmy praktycznie w tym samym "wieku ciążowym" :-)

No dokładnie...tylko mnie już ginek powiedział że u mnie ciąża będzie młodsza bo owulka po stracie była pod koniec lutego, wg testu 24.02 ;-) ale wg OM to wychodzi że to już właśnie 5t4d :-) choć ja nawet @ nie miałam, a ostatnia była 7.11 ;-)
 
W mojej pierwszej ciąży termin miałam na 2 listopada a urodziłam 12, może teraz uda się "wstrzelić" w tą samą datę, ale byłoby fajnie :-)
 
Witam mamusie jestem tutaj nowa, szczerze ze jeszcze nie robilam test a mi okres sie spozni o 2 dni, narazie nie zamierzam spr testu moze pozniej, juz tydzien pol mnie boli piersi, a brzuch jakby mnie dokuczaja w jajniku raz w prawo raz w lewo, ostatnio mnie nie smakowala kakao sama nie wiem czy byl stary czy nie bo tego nie sprawdzilam. gdyby bylo tak to mam termin 18 listopada. narazie tu zaogladam i moge bede odpowiadala :) Mam coreczke 2 letniej Ariadna jest z pazdziernikowa 2007 :) jakby cos to chetnie odpisze
 
nikusiaa85, witamy :) po objawach to calkiem mozliwe ze do nas dolaczysz, bylo by milo :) jest nas coraz wiecej i wiecej ;)
ciekawe ma Twoja coreczka imie, jak mowisz na nia zdrobiniale? :)
 
witam słodkie listopadóweczki;-) (skojarzyło mi się z filmem"Sweet November" ) Oj kilka dni nie zagladałam, ale szybko nadrobiałm wszystkie wasze newsy;-) Niestety nei zawsze mam czas na bieżąco,jestem póki co dośc zapracowana .Rozumiecie praca plus obowiązki domowe, no i moje dziewuszki-wprawdzie duze- 13letnie, ale poswięcam im duzo czasu i uwagi.;-) ale zobaczycie same jak to wspaniale kiedy nasze pociechy rosną, dojrzewaja i każdego dnia doswiadcza się tej magii rozwoju czlowieka po prostu. najpierw czlowiek cieszy sie z fasolinki w brzusiu, potem z kazdego zabka usmiechu, nowego słowa, umiejętności, a pozniej z sukcesów w szkole, z rozwoju pasji itp. od pierwszych tygodni doswiadczamy cudu- to niesamowite jak w pewnym momencie mozna przejrzec sie we własnej córce lub synku jak w lustrze i nie tlyko chodzi mi o fizyczne ale i mentalne, emocjonalne podobienstwa, wybór zainteresowań itp...w kazdym razie ja wciaz odczuwam te magie...magie miłosci do dziecka;-)ale się rozpisałam...pozdrawiam Was wszystkie i witam nowe listopadóweczki
p.s. po drodze z pracy wpadłam do cukierni i pochłonełam serniczka;-)hehe, juz mam takie zachcianki i odpukac...prawie w ogóle mdłosci, no ale moze to nagroda bo w 1 ciazy wymiotowałam po 10 razy dziennie, schudłam 6 kg i dooiero w 4 mies mdlosci minęły.no ale z bliźniakami wszystko podwojnie , nawet mdłości:-) :-)
 
reklama
witam kochane bylam na becie i juz mam wynik uwaga....beta 1401!!!! a tydzien temu bylo 6.6 a lekarz mi wczoraj mowil ze to moze ciaza pozamaciczna bo zarodka nie widac przy ciazy pozamacicznej nie byloby tak wysokiego wyniku po tygodniu juz. ciesze sie bo to oznacza ze fasolka zdrowa szybko sie rozwija ale jest jeszcze zamalenka zeby ja zobaczyc;-)
 
Do góry