reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

A u mnie leje buuuuu.
Chciałam ciuszki maluchów poprać, bo te z allegro nie pachną świeżością a drugi dzień pada deszcz. W domu to mi to będzie schło tydzień. I spać się chce przez taką pogodę. A w tv mówią że koniec już lata :(
A rożki rozłożone można w pralce normalnie prać??
 
reklama
Lenna spokojnie można prać, jak są bez usztywnień, na pewno na metce powinno być jak prać. a w domu Ci wyschnie mi w ciągu prawie jednego dnia schnie bo niestety nie mam balkonu. Także się nie martw i pierz :)
 
Trusia,bardzo mi przykro, życie bywa często niesprawiedliwe, bardzo ciężko się pogodzić z faktem, że bliska osoba może w krótce odejść :-(
Ja równiez chciałabym poprać i lipa ciągle leje. Już niedługo zaczynamy szkołę rodzenia jupi :-)
 
a u mnie dziewczyny duchota, przyklejam sie do wszystkiego :/ na szczescie zrobilam wczoraj 3 prania i mam z glowy.
Trusia mi tez bardzo przykro z powodu teścia :(

Skorpionica jak tam ciasto? mam nadzieje ze wyszlo ;)

dziewczyny a ja chyba za dużo czytam, bo już obsesje mam! ciągle wydaje mi sie, że brzuch mam nagle twardszy, albo ze skurcz mnie jakis złapał.. w nocy dzis sie obudzilam i czulam cos takiego w calym brzuchu wlasnie jak skurcz, ale następnego nie bylo.. nie wiem moze po prostu mala sie tak ulozyla dziwnie na cos mi nacisnela, ale fatalne odczucie to bylo i wzielam nospe bo usnac nie moglam przez to.. od 3 dni codziennie wieczorem boli mnie brzuch, ale tak w środku i w miare wysoko, nie wiem moze żołądek? nie moge sie w ogole ulozyc do spania, bo jeszcze do tego kregoslup dochodzi.. i wierce sie jak glupia.
 
Cześć Kochane! Dziękuję za słowa otuchy....

Od rana parno, zapowiadało się na deszcz, ale wiatr przegonił chmury. Podobno w Bydgoszczy padało, więc niedaleko, oby. Lekki deszczyk by się przydał

Rano byłam w sklepie po drożdżowki na śniadanko, a teraz lężę przy wiatraczku
 
Witam,
ostatnio miałam urlop i zaglądałam sporadycznie bo bardzo czynnie go spędzaliśmy na objazdówkach po Szkocji z teściami,którzy nas odwiedzili.
W tematach poruszanych pisałyście o goleniu-u mnie też lustrzyca,ostatnio mój TŻ mnie golił bo na oślep nie chciałam (po co mam ryzykować zacięcie),paznokcie u nóg ostatnio z trudem sama ogarnęłam,ale to był pewnie ostatni raz przed porodem kiedy zrobiłam to sama. Co do butelek to najwięcej dobrego od koleżanek matek słyszałam o Avencie i na te się chyba zdecyduję. W temacie intymności u nas ostatnio odżyło, pewnie z racji urlopu,byliśmy oboje mniej zmęczeni i więcej czasu mieliśmy dla siebie więc "przytuliliśmy" się niemal codziennie. Mnie odrzuciło od seksu w pierwszym trymestrze,może przez ciągłe zmęczenie i senność,od drugiego trymestru kochamy się średnio raz w tygodniu z tym,że to już wygląda nieco inaczej-bardziej delikatnie,ze świadomością,że mieszka we mnie maleństwo,nie pozwalamy sobie na za wiele i uważamy na brzuszek :)
 
Myślałyście może o zrobieniu sobie profesjonalnej sesji zdjęciowej w ciąży? To takie moje marzenie i właśnie szukam odpowiedniej osoby do tego zadania :-) Może znacie kogoś z woj. dolnośląskiego, godnego polecenia? Wchodziłam już na różne strony ale cały czas szukam czegoś jeszcze - taką pamiątkę sobie wymyśliłam, co Wy na to? A może macie to już za sobą?
 
też chciałam, ale z czasem redukuje coraz bardziej wydatki, i niestety sesja odpadła jako jedna z pierwszych :-( miałam gdzies linki fajnych fotografów zajmujących się sesjami ciążowymi, poszukam wieczorem
 
reklama
Hej Dziewczyny!!
Ja dzisiaj również leniwie,tak jak pogoda.....u mnie jest parno i nie chce ani trochę popadać...leżę i się pocę z tego gorąca!!!
Myślałam też o takiej sesji,ale chyba poproszę koleżankę,mam dosyć fajny aparat i jeszcze się przy tym pośmiejemy....bo płacić za coś profesjonalnego to nie chcę....
 
Do góry