reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Elzu nie zazdroszczę, że nie masz tego komfortu że możesz np spokojnie iść na zwolnienie. Wiadomo że to tez nie powinno byc tak że jak kobieta dowiaduje się że jest w ciąży to od razu idzie na zwolnienie, choć ja np juz prawie 4 miesiące siedzę w domku choc też myślałam że pochodze bo praca biurowa to jakoś dam radę. Ale wyszły problemy więc szkoda było ryzykować. Zresztą inaczej jest w firmach pańswowych, inaczej w prywatnych a inaczej za granicą.
Więc nic tylko życzyć Ci dobego samopoczucia i jak najmniej dusznych dni.

Ja dziś w nocy drugi raz z rzędu mam sen o windzie w moim szpitalu, ciekawe o co w tym chodzi :)

Mati powodzenia na dzisiejszej wizycie :)
 
reklama
Witam znów gorąco bo już od rana u nas słońce praży.
Już byłyśmy na zakupach i nie będziemy więcej wychodzić bo zapowiada się znów ukrop i koło 40 stopni. także dziś zabawy w domu i może jakieś pranko.
Kciukasy za wizytki. Powodzenia
Pozdrawiamy
 
Witajcie!
U mnie z goleniem no cóż ::)
nogi na siedzącą w wannie no a już krocze to ehhh normalnie w ciemno :)
Z przytulankami to tez jest problem, ja bym chciała ale ten mój...
i Elzu mam jak Ty że wtedy czuję się niechciana , gruba itd.... Mimo, że mój P twierdzi, że to nie o to chodzi. Trochę mu wierzę, bo wiem że ubzdurał sobie że Adasiowi krzywdę zrobi.... no cóż
 
witam dziewczynki ;)
zrobilam juz dwa prania, zaraz nastawiam trzecie, ja tam jestem zachwycona ta pogodą wszystko szybko schnie i mi nie zalega w lazience :D a teraz jak jest w domu tak duzo osob to pranie trzeba robic co 2 dni. Jeszcze moi dziadkowie z Olsztyna do nas przyjechali na 3 tygodnie, więc od poniedzialku zacznie sie zakupowe szalenstwo z babcią :D

Violett jak tam po wizycie?? nie zaglądałam jeszcze na watek wizytowy moze tam cos skrobnelas :> ciekawa jestem kto tam u Ciebie przesiaduje :)

a nie wiecie moze co sie dzieje z kasiazar? 100 lat jej tu nie widzialam..

u mnie jesli chodzi o przytulanki, to jakos nie ma problemow.. wrecz przeciwnie, moj P. ciagle chodzi i mnie poklepuje, podszczypuje az czasem musze krzyknac na niego :D w sumie to JA czasem nie mam ochoty, jak pyta o 21 'idziesz juz spac..? :D' to juz wiem co sie swieci i jak nie chce mi sie to wtedy uciekam robic mu kanapki do pracy ;) jak wracam to juz spi.

ja takze trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze :*
 
Ostatnia edycja:
Właśnie miałam pisać do Was, jak u Was wygląda sprawa z depilowaniem jak już nic tam w dole nie widać (szczerze mówiąc nigdy nie sądziłam, że doczekam takiego momentu w moim życiu, że brzusio przysłoni mi całe widoki i że ta tragedia dotyczy tylko mężczyzn ;-) ) Nie wyobrażam sobie żeby chodzić taka zarośnięta, może to kwestia przyzwyczajenia? a może estetyki osobistej? Jak mężu mój wróci z roboty to go zmolestuje, że ma to zrobić za mnie, a co! A co do sfer intymnych to myślałam, że tylko w mojej sypialni ostatnio taka cisza i że to z nami jest coś nie tak.. Ale mnie pocieszyłyście :-) Nie wiem czy i u Was tak to wygląda ale odkąd jestem w ciąży to nie czerpie z seksu takiej satysfakcji jak przed zajściem.. Zresztą głupio to wygląda ale z jednej strony brakuje mi pieszczot itd. a z drugiej strony mi się nie chce :-( Wy też tak macie?
 
Cześć dziewczyny.
Zdziwiła mnie ta glukoza no ale coż tak mi kazały to poszłam dzisiaj. Tragedii nie było.

Ja na stopach od ślubu mam tipsy i nie wiem czy mogę jeszcze raz teraz je zrobić czy już ściągać bo chyba trzeba mieć gołe paznokcie do cesarki. Nie wyobrażam sobie żebym miała cokolwiek sama robić bo daaaawno już tam nie dosięgam. Między nogi z resztą też :) Mam nadzieję że ją poznam za te 2-3 miesiące :)Golenie masakra, zabieram się do tego już tydzień i mam nadzieję, że przy pomocy lusterka jakoś się uda. Nogi jeszcze jako tako.
 
Hej dziewuszki :-).

Czemu żadna z was nie wspomniała , ze po wypiciu tej glukozy robi się piruńsko słabo:szok:. Masakra!! Myślałam , że tam zemdleję. Sam smak taki do przeżycia bo wcisnęłam cytrynkę :-), więc dałam radę.

Asienka u mnie z przytulankami tak samo. Od daaaaaaaaaaaawna cisza, ostatni raz pobrykaliśmy może dwa miechy temu :-(. A mam tak jak Ty, niby bym chciała ale mi się nie chce. Nie chce mi się produkowac z tym brzucholkiem. Boję się, że było by to zbyt bierne z mojej strony, bo ruszam się jak mały słonik. A ja tak nie lubię. I co tu zrobić:eek:. Biedny ten mój mężu..
 
asienka u nas z przytulankami to jest tak, że w sumie to nie mam nic przeciwko, ale mi się nie chce - bo brzuch przeszkadza, w krzyżu pobolewa, ogolnie czuję się w łóżku jak wieloryb na mieliźnie. Aczkolwiek jeśli chodzi o satysfakcje to różnica jest niesamowita, na korzyść ciąży..

zalgol
mi się wcale słabo nie zrobiło.. może to tylko Twoja reakcja :-)

lenna do cesarki można mieć chyba tylko bezbarwny lakier, bo bodajże anestezjolog ocenia stan pacjentki po kolorze paznokci... czy jakoś tak :-)
 
Hmmmmmm a myślałm , ze tak miało być, że to normalna reakcja :eek:. No ale zobaczymy co inne dziewuszki napiszą. Ja muszę sobię strzelić drzemkę więc dobranoc :-D
 
reklama
zalgol - teoretycznie nie powinno się po tym robić słabo ... a to było zaraz po wypiciu czy trochę później? Jeżeli od razu to raczej stresik i reakcja na to jakie to było niedobre i że w ogóle musiałaś to robić :-) jeżeli później to trochę gorzej ...
trzymam kciuki za wyniki
 
Do góry