reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

He he no jasne, możemy się umówić ;-). A ty koniecznie daj znać jak twoja znajoma urodzi i poopowiada co i jak :-). My chcielibyśmy jeszcze wziąć tę salę, jedynkę, po porodzie,jest z łazienką i doba kosztuje 100 zł. No i położną, żeby miec większe szanse na pojedynczą salę do porodu.
 
reklama
madziankaa, jak grzybica sie objawiala? Czulas swedzenie czy cos tkaiego, czy nie wiedzialas ze ja masz i dopiero lekarz Ci powiedzial? Bo ja mam ciagle jakies takie mysli, ze moze cos tam sie dzieje, a ja nawet nie wiem, bo nie bada mnie lekarz ale nic mnie nie swedzi, a uplawy chyba w normie czyli sa ale bialawe i nie maja dziwnego zapachu..

zalagol, no to miejmy nadzieje, ze ladniejsza sala Ci sie trafi ale w ostatecznosci i tak wazniejszy jest personel, zeby sie Wami dobrze zajal, wtedy mozna wybaczyc i brzydka sale :)
 
Elzu
Odp: Listopad 2010
madziankaa, jak grzybica sie objawiala? Czulas swedzenie czy cos tkaiego, czy nie wiedzialas ze ja masz i dopiero lekarz Ci powiedzial? Bo ja mam ciagle jakies takie mysli, ze moze cos tam sie dzieje, a ja nawet nie wiem, bo nie bada mnie lekarz ale nic mnie nie swedzi, a uplawy chyba w normie czyli sa ale bialawe i nie maja dziwnego zapachu..​
elzu ja też miałam, i lekarka przepisała mi dokładnie ten sam lek, przeszło po 2 dniach stosowania. I uwierz mi że wydaje mi się że będziesz wiedzieć, że coś złapałaś
Mi po każdym oddaniu moczu było bardzo niekomfortowo, piekło i szczypało, poza tym upłaty ogromne, lało się ze mnie nieziemsko, a jak poszłam do lekarki to powiedziała że w środku już mi się rany zrobiły:crazy: i od razu zapytała czy na basenie byłam. Bo to się najczęściej na basenie łapie.
 
Hej dziewczyny!

Czas leci nieziemsko!!! Gdzieś gubię po drodze dni. Nie mogę uwierzyć, że już tylko 3 miesiące do porodu:szok:. Cieszę się, ale tez ogromnie lękam. Jak dotąd byliśmy sami - 9 lat. A teraz czuje ruchy w brzuchu i wiem, że już wkrótce pojawi się maleństwo, które będzie wymagało duuuużo uwagi. :-)

Wczoraj, gdy oglądałam wiadomości załamałam się. Nie wiem, czy słyszałyście o kobiecie, która urodziła dziecko z 4 promilami alkoholu we krwi. Teraz walczą o przeżycie maleństwa. Straszne :crazy: !!!
 
Witaj mati2010!
Nie słyszałam o takiej kobiecie, może dlatego że nie oglądałam wiadomości.
Widzę że nie tylko ja mam takie obawy, chociaż ja martwię się kwestią finansową. Jak już będziemy mieli wszystko kupione dla maleństwa to odetchnę.
 
Witam.

Wczoraj, gdy oglądałam wiadomości załamałam się. Nie wiem, czy słyszałyście o kobiecie, która urodziła dziecko z 4 promilami alkoholu we krwi. Teraz walczą o przeżycie maleństwa. Straszne :crazy: !!!

Ja to bym takie kobiety ... a lepiej nie dokończę.
Tyle kobiet nie może mieć dzieci, a taka pije ile się da i jest ok.
Szkoda tylko tych dzieciaczków które cierpią na tym najbardziej.

A co do obaw o to jak to będzie jak dzieciaczki się urodza to sama nie wiem. Z jednej strony staram się żyć dniem dzisiejszym a z drugiej jednak całkiem nie da się wyłączyć.
Tyle jeszcze do zrobienia (kupienia), a jak to będzie ? Mam nadzieje dobrze, choć nie mam dzieci i doświadczenia w pielęgnacji czy zajmowaniu się, ale pocieszam się tym że mój mąż jest bardzo operatywny i pojęcie mam więc liczę bardzo na Niego :)
 
Ostatnia edycja:
Tragedia dosłownie........................ gdzie te kobiety maja rozum.Tyle par ma problemy i chcieliby miec dzieci a takie co maja nie doceniaja.Szok......
 
No kobitki! U nas na północy zrobiło się gooorąco. Myślałam, ze skoro jest sierpień to będzie trochę chłodniej, ale tak jest tylko nocami. Co do kupowania rzeczy dla maleństwa... my na razie się wstrzymujemy, bo tak naprawdę nie mamy jeszcze na to miejsca. jak już wspominałam wcześniej wynajmujemy pokój u takiej starszej Pani. Ma on może z 12 m2. :-(Musimy najpierw znaleźć coś większego a potem zaczeniemy zakupy.

Wózek już mamy upatrzony (model pn. MARITA) tak, jak i łóżeczko. :tak:Chciałabym, żeby tylko los się do nas uśmiechnął z mieszkankiem a reszta to już pójdzie z górki.
 
reklama
Mam nadzieję mati2010 że szybko znajdziecie coś w przystępnej cenie, i już będziesz mogła szaleć z zakupami.
My mamy to szczęście, że mamy swoje piętro, i możemy wygospodarować małemu swój własny kąt, no ale to wiąże się z kosztami remontu, bo musieliśmy postawić ściankę i dokupić drzwi, a to dodatkowy koszt ok. 2 tyś. więc nas trochę skubnęło...pocieszam się że pokój robimy małemu na lata, mebelki kupujemy takie, żeby potem zostały i jak pójdzie do szkoły to dopiero coś zmienimy, więc spokój na jakieś 7 lat.
 
Do góry