reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

yyyyyyyy jakoś tak wyszło.
Bo ja na początku nawet nie brałam pod uwagę szkoły rodzenia. Ale po prostu stwierdziłam że skoro jest za darmo to co mi szkodzi, raczej nie zaszkodzi chodzenie, stąd taka decyzja.
A P stwierdził, że w sumie może się przejść ze mną ;)
 
reklama
Witam nową mamę :-)

ja właśnie spędziłam przeszło godzinę w wannie z chłodną wodą :-) i czuje się super ... teraz coś zjem a potem jakieś malutkie zakupy spożywcze ...
 
Jola1205 super , że jednak wybieracie się na szkołe rodzenia razem. Naprawde fanie :-).
Taq witamy w gronie listopadowych mamuś :-).
Kurcze z tą wanną to dobry pomysł, ale ja zaraz zabieram się do robienia obiadku, chociarz nie chce mi się stać koło gotujących się rzeczy w kuchni. No ale cóż, trzeba coś jeść a ja mam ochotę na mielone :-)
 
Ja sie martwie bo moj dzidzius wczoraj byl bardzo leniwy, a dzisiaj to w ogole go nie czulam, a zwykle rano hasal tak ze normalnie pracujac go czulam, a dzis nic.. zaczynam panikowac.. zjadlam cos slodkiego.. nic nie dalo, przed chwila loda.. i tez nic.. zaraz sie poloze moze jak nie bede go kolysac ruszajac sie to sie obudzi.. :(
 
Witajcie listopadowe mamusie.Pozwolicie,ze i ja do Was dołącze.Od jakiegoś czasu Was podczytuje i wkońcu się zmotywowałam i odzywam.
Mam na imie Magda,jestem mamą 4 letniej Zuzi no i w listopadzie powitamy kolejnego maluszka.Narazie nie znamy płci.W piątek mam USG połówkowe i mam nadzieje,że będe mogła Wam się już pochwalić kto we mnie mieszka:)Przeczucia mi mówią,że będzie chłopiec.Zobaczymy.Jest mi naprawde to obojętne.Byle zdrowe maleństwo było.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Również witam nową mamusię w naszym gronie :-).

Dziewczyny co do tych ruchów to moja ginka powiedziała mi, że trzeba naprawdę dużo pić. Jeszcze więcej niż się piło dotychczas. Ten upał nas wykańcza a co dopiero takiego malucha w brzuchu. U mnie bylo dokładnie tak samo. Od wczoraj pije hektolitry wody sokiem albo samej wody i to działa, maluch się rozkręca z tego lenistwa :-)
 
Elzu nie warto sie denerwowac...ze wzgledu na dzidziusia... moj tez ma takie dni ze czasami fika caly dzien a czasami prawie przez caly dzien nic lub nie wiele:)
 
Ja pije sporo, a upalow u mnie nie ma, jest raczej zimno..

Juz sie uspokoilam bo mnie przed chwila pokopal troszeczke.. ale i tak juz z paniki zdazylam kupic ta maszynke do podsluchiwania.. tylko, ze przez nia nic nie slychac.. a w instrukcji jest ze najlepiej od 28tyg :/ mam nadzieje, ze rzeczywiscie zadziala wtedy bo jak nie to pieniadze w bloto..

ja tez witam nowe mamuski :) milo ze nas ciagle przybywa :)
 
reklama
anbar- najpierw jem coś słodkiego jakiegoś cukierka, po 15 minutach kładę się na łożko i zaczepiam brzuszek przyciskającz każdej strony i mówię nieco głośniej "halo halo" i za kilka chwil czuję jak mały zaczyna buszować :-)
Taq- witam ja mam podobny termin do Ciebie :-)
Jola1205 i Elzu- nie martwcie sie kochane teraz sa upały dzieciaczki niechętne są do ruchów w taki ukrop
madziaczek83- ja też mam połówkowe badanie w poniedziałek, a co do płci , za każdym razem mówili mi co innego, dlatego w poniedziałek dowiem sie w końcu :-)
Właśnie mój maluch ma czkawkę, zawsze mam ubaw z tego, moje biedactwo :-D
 
Do góry