reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Ja na glukozę wybieram się jutro, mam nadzieję że jakoś mi przez gardło przejdzie, bo zupełnie smak na słodkie mi przeszedł odkąd noszę malucha.
 
Witajcie :-)
Znowu dzień jak co dzień: upał, upał i jeszcze raz upał.... Więc dzisiaj na obiad ryż z koktajlem truskawkowym :-), mniam mniam
Violett Ja również trzymam kciuki za to żeby dzidzia ładnie rozłożyła nóżki i pokazała co ma między nimi :-). My celowaliśmy na dziewczynkę i cały czas tak czułam, byłam wręcz przekonana, ze przecierz moja intuicja mnie nie oszuka. A tu na połówkowym usg moja ginka się śmiała , ze dziewczynka nie może być z takim czymś między nogami :-). No i już się przyzwyczaiłam , ze będzie Karolek.
Dziś idę na kontrolną wizytę, więc może znów rozłoży nóżki i to potwierdzimy :-). No i pewnie dostanę skierowanie na tą glukozę bleee. Ale moja sistra mówi , ze to nie takie złe :-)
 
witajcie, dawno tu nie zaglądałam :) zaczęłam właśnie 22 tydzień ciąży i tak się zastanawiam, czy na tym etapie nadal czuć takie bóle, jak na początku - rozciągające macicę? czy takie lekkie bóle, jak przed @ pojawiają się do końca ciąży ??
pozdrawiam upalnie w ten upalny dzień i uważajcie na siebie!
 
Witam serdecznie :)
Ostatnio się nie odzywałam bo jak wróciłam do pracy to wracam po niej tak padnięta że nie mam sił na nic, a te upały mnie po prostu wykańczają. Dziś ledwo żywa jestem. Jedynym wielkim pocieszeniem było to że spadło trochę deszczyku i jest czym oddychać hihi.
Postaram się zmobilizować i częściej zaglądać.
Pozdrawiam buziaki
 
Madzinkaa ja jak powiedziałam lekarce że mam nadal bóle jak na @ to powiedziała że na początku mogą być, ale na tym etapie już nie powinno, kazała mi kupić asmag forte ( czyli magnez) 3 razy dziennie, na rozkurczenie, i było to dla niej niepokojące, ale na USG okazało się że się macica kurczy, stąd te bóle.
Magnez ma pomóc podobno.
 
Witamy.
Nas znowu dłuższą chwile nie było.U nas upał od samego rana.
My w poniedziałek byliśmy na usg połówkowym ale się uśmialiśmy.Wszystko jest w porządku i małej urósł siusiak,oczy mi z orbit wyszły.Ale fajnie będziemy mieć parkę:-).

Amerie ja tak miałam w pierwszej ciąży.Magnez mi nie pomógł ale wszystko do końca ciąży było dobrze.Nasze organizmy różnie reagują ale najważniejsze żeby wszystko było dobrze.
Co do glukozy to nie jest strasznie.Ja też jestem przed tym badaniem,w pierwszej ciąży też je robiłam.
 
Cześć dziewczyny:)

oleńka no to niespodzinka:):) pewnie mieliście niezłe miny:) najważniejsze, że dzidziuś zdrowy:)

U nas dalszy ciąg upałów z oknem:) chociaż wczoraj wieczorem popadało:)
 
reklama
Witam się z rana!
Ja już w pracy po śniadanko i kawce, szefowej nie ma, pełen luzik i brak pomysłów na dalszy ciąg dnia w pracy :-)
Kurcze to u was padało??? A u nas ni kropelki i dziś znowu upał, no może z dwa stopni spadła temperatura.

Ale się wczoraj speiniłam, jakiś nietraf, nie mogłam się dodzwonić do rejestracji, a jak już dodzwoniłam się to dopiero mam wizytę w następną środę. Kurde. Dlatego w piątek kupuję stetoskop i chociaż może usłyszę bicie serduszka. Naprawdę się martwię tą ciszą.
 
Do góry