reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

To może i ja dołączę :-) Termin mam na 12 listopada i będziemy mieli bliźniaki.
Co do ruchów ja nie muszę zbytnio prosić moje maluchy są bardzo aktywne zwłaszcza jak trochę posiedzę, chyba jest im wtedy ciasno :-) A kopniaki mam w stereo raz z jednej raz z drugiej strony czasem nawet bolesne zwłaszcza od córeczki, która ma nóżki w okolicy wątroby :-)
Jeśli jakieś maluchy są mało aktywne to myślę że to przez upały, zwyczajnie im się nie chce :-)
Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamy
 
reklama
Witam nowe Mamy a szczególnie tą podwójną tak jak ja. :)
Lenna 1982 trochę się teraz zmartwiłam że Ty czujesz już tak wyraźnie ruchy a ja nie :(

Dziś byłam na badaniu obciążenia glukozą. Nastawiłam się, że będzie okropne i w ogóle a tu wypiłam ze smakiem :) teraz tylko czekać do jutra na wynik.
 
Witajcie listopadowe mamusie.Pozwolicie,ze i ja do Was dołącze.Od jakiegoś czasu Was podczytuje i wkońcu się zmotywowałam i odzywam.
Mam na imie Magda,jestem mamą 4 letniej Zuzi no i w listopadzie powitamy kolejnego maluszka.Narazie nie znamy płci.W piątek mam USG połówkowe i mam nadzieje,że będe mogła Wam się już pochwalić kto we mnie mieszka:)Przeczucia mi mówią,że będzie chłopiec.Zobaczymy.Jest mi naprawde to obojętne.Byle zdrowe maleństwo było.
Pozdrawiam serdecznie.

Witamy
a to ,moja corcia

Uploaded with ImageShack.us
 
Moj maluch nie ma upalow, jak juz pisalam u mnie zimno, przed chwila przestalo lac.

Witam nowe mamuski :)
 
Witajcie nowe mamusie :-)

U mnie nie ma upałów, jest codziennie ok 20 stopni a w nocy spada do 12-15.

Pozdrawiam
 
Wszystkie Nowe Mamusie Listopadóweczki witajcie! :-)

U mnie upały nie słabną - dziś było mniej słońca za to zaduch olbrzymi. Od trzech dni bardzo bolą mnie nogi poniżej kolan - nie puchną a jedynie bolą. Smaruję kremem chłodzącym Perfecta Mama - pomaga na godzinkę, potem znowu się męczę :-(

Dziś drugi dzień montowania kuchni, jutro już na pewno skończą. Piękna jest - spróbowałaby nie być po ponad pięciu tygodniach czekania ;-)
 
Witam dziewczynki :):*

U mnie upałów ciąg dalszy :) Ciekawa jestem jaka będzie pogoda w przyszłym tyg kiedy będę nad morzem... Nie zdziwię sie jak będzie całe 2 tyg lało, a i gradobicie mnie nie zaskoczy :D

Holly - ale Ci zazdroszczę nowej kuchni... Jeszcze takiej na wymiar robionej :) Taka piękna, nowiutka, funkcjonalna kuchnia to mi się marzy już długo... Muszę poczekać aż nasz domek stanie sie rzeczywistością i wtedy zaszaleję :) Kuchnia i sypialnia - dla mnie priorytet :)
 
Witajcie kobitki.Ja niedawno wstałam,ale nie powiem żebym czuła się wyspana.Pół nocy nie mogłam zasnąć.Mam jakieś dziwne "drętwienia"? nóg od kolan w dół.jedynie trochę pomaga wyżej je ułożyć.No masakra jakaś.Już trzeci dzień nieprzytomna chodze.
U nas również straszny upał nadal.Jedyny plus mężul wcześniej zjeżdza z pracy z racji pogody.
Jutro USG połówkowe już się stresuje na maksa.
 
reklama
Witam nowe Mamy a szczególnie tą podwójną tak jak ja. :)
Lenna 1982 trochę się teraz zmartwiłam że Ty czujesz już tak wyraźnie ruchy a ja nie :(

Dziś byłam na badaniu obciążenia glukozą. Nastawiłam się, że będzie okropne i w ogóle a tu wypiłam ze smakiem :) teraz tylko czekać do jutra na wynik.

Nie martw się :-)Ja jutro zaczynam 23 tydzień i pamiętam jak jeszce 2 tyg temu czekaliśmy z mężem na pierwsze kopniaczki, żeby on mógł przyłożyć rękę i coś poczuć i pewnego dnia się to po prostu stało. Możesz miec np. łozysko na przedniej ścianie wtedy kopniaki są wytłumione. Ja na tym etapie ciąży co Ty czułam tylko motylki a w tej chwili już wyraźnie czuć przesuwanie się zwłaszcza córeczki oj chyba będzie charakterna :-)Synek spokojniejszy czasem pokopie a mała to urządza istne szaleństwa :-) Ciekawe jaką będziesz miała płeć. Nigdzie nie doczytałam jaki masz rodzaj ciąży. U mnie jest dwuowodniowa, dwukosmówkowa
 
Do góry