reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

hej :) dziękuję, bardzo się cieszę, od początku byłam prawie pewna że dziewucha :) a imiona wybraliśmy już dawno.
mała rozwija się książkowo, lekarz bardzo chwalił :)
co do tasmy owodniowej - najprawdopodobniej jest to zrost po zabiegu (łyżeczkowania po ciąży obumarłej) i należy kontrolować, ale wielkiego zagrożenia nie ma. Ufff...

Aniu - gratulacja :cool2:

co do wit - ja dostałam tylko biofer na hemoglobinę, reszta ok, po prostu trzeba dużo naturalnych witaminek a teraz o to nie problem


co do zaparć - za najskuteczniejszą metodę uważam po prostu dietę. Na początek paczka suszonych moreli ;)
ja codzień na sniadanie jem kanapki z chleba pelnoziarnistego firmy master.. coś tam, ma ok 40% błonnika, a problemu już nie mam.

buziaki
lecę na wczasy:-)
 
reklama
co do zaparć - za najskuteczniejszą metodę uważam po prostu dietę.

To jest dobre dla osób, które nie mają problemów z przemianą materii, nie pakują dodatkowego progesteronu spowalniającego naturalne ruchy jelit albo żelaza zatwardzającego oraz przed ciążą nie cierpiały na zaparcia. W mojej rodzinie jestem czwartym żenskim pokoleniem walczącym z tym problemem, więc dieta nie jest wystarczająca.

Na razie wypiłam tej herbatki Hippa wczoraj i dzisiaj i możliwe, że poranny efekt był z jej działania, a nie wczorajszej maślanki i duphalaku. Zobaczymy co będzie dalej.
 
Kasiu_B dzięki za poradę
Aniu no gratulacje, widzisz i już po, teraz wakacje
Tofiś - jednak chłopak? Fajnie

Witam się z miłą niespodzianką. Wczoraj po rozmowie z mężem leżę i nagle PLUM, dotknęłam brzucha i znowu PLUM Czyżby MAleństwo dawało mi znaki? No napewno to coś nowego i takie dziwnie i fajne, tylko nie mówcie mi że znowu flaki :D
 
Trusia77 to nie flaczki to Twoje maleństwo daje o sobie znać - gratulacje !! Mój mały urwis też od niedzieli zaczął pukać do mnie !!
 
Trusia - na pewno dzidzia ... ja mam podobnie od przedwczoraj :-) wcześniej tylko łaskotanie a teraz zaczyna się pomalutku dobijac :-)

Lasotka - to super, że Twoja córeczka jest zdrowa i że ta tasma owodniowa jej nie zagraża, na pewno wszystko będzie dobrze:-)
udanego wypoczynku
 
Trusia, jesteś już w 20 tygodniu i jak najbardziej możesz czuć ruchy. Na razie jeszcze tylko takie "plum" ale już za kilka dni możesz dostać niezłego kopa. A poza tym flaki na tym etapie ciąży mają już coraz mniejsze pole do popisu i ich ruchów tak mocno raczej nie odczujesz.
 
modlisiu myslalam nad tym dlugo i nie pojde od razu na studia, nawet zaoczne. Musialabym zaczac je z poteznym brzuchem i przerwac szybciej niz zaczne. Zrobie sobie rok przerwy i za rok pojde najprawdopodobniej na zaoczne, bo nie bede miala chyba z kim zostawiac malenstwa, po za tym nie bardzo chce.

anbar moja gin nic nie poleca, bo ogolnie jest malomowna, wrecz gburowata, ale taka juz byla jej natura. Oprocz kosmicznych cen, miedzy innymi stad zmiana lekarza, jutro pierwsza wizyta u nowej pani wiec zapytam o wszystko.

Tofiś super ze sie potwierdzil chlopiec :)

Trusia to napewno nie flaki :) ja juz czuje bardzo porzadne kopy i wczoraj to az sie wystraszylam! dostalam serie okolo 10 walnięć az pobieglam do mamy zeby dotknela bo sama nie wierzylam ze to maluch tak buszuje :D ona wybaluszyla oczy jeszcze bardziej niz ja, bo nie wierzyla ze tak mocno czuje. Tak jak moj P. ;) bo jeszcze nie mial okazji dostac kopa :(
 
reklama
nie wiem czy ten upał tak działa na nasze dzieciątka czy cos innego...ale ja też od kilku dni jestem kopana niemalże nonstop:p
w szczególności jak biorę się za naukę do egzaminu dyplomowego:p maluszek chyba chce zebym odłożyla te głupoty:)
 
Do góry