reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Aniu, GRATULACJE :) Planujesz dalszą naukę??
MOj brat też zdał, nie spodziewałam się że będzie miał aż takie dobre wyniki , bo leniuszek z niego ;).
Prenatal brałam w pierwszej ciąży i miałam po nim świetne wyniki :)
Lasotka , cudownie :) Gratuluję małej księżniczki :)
Ja wizytę mam za tydzień i już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że nasze maleństwo jest zdrowe...
 
reklama
Aniu - gratuluję wyników matury

Lasotka - gratuluję córuni, i spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)

Trusia - co do kredytu to ja Ci proponuję napisać na tym forum: Kredyty mieszkaniowe - Forum-Kredytowe.pl na pewno jak napiszesz czego oczekujesz (w pierwszym poście jest instrukcja) to Ci pomogą wybrać coś dla Ciebie
ja brałam kredyt w marcu i już trochę się od tego czasu zmieniło ...
 
Witam czwartkowo :)
Aniu gratuluje zdanej matury :)
A co do prenatalu to ja polecam Prenatal Complex uzywalam go w 1 ciazy i teraz tez. dobrze sie po nich czuje i tak jak pisala Modlisia sa po nich dobre wyniki a dzidzia tez nie przytyla urodzila sie wagowo w normie. takze polecam jedna tabletke dziennie ja staram sie wieczorem po jedzonku.
a dzis chyba wybiore sie do fryzjera a co tam a potem na imieniny do cioci zeby sie objesc hihi.
 
słuchajcie skonczyl mi sie feminatal i pani w aptece mi polecila prenatal, powiedziala ze sklad jest ten sam, a nawet lepszy, tabletek jest na 100 dni a nie na 30, no i cena jest polowe tansza :confused: bierze moze ktoras z was ten prenatal?

Ja brałam Prenatal w I trymestrze, ale w II mój lekarz zaproponował zmianę na Feminatal. Jego zdaniem jest lepszy od Prenatalu.
A które witaminy poleca Twoja pani doktor?
 
ANIU serdecznie gratuluję!!!!!
Jeśli chodzi o prenaatl, uważam, że z czystym umieniem możesz go brać. MOja gin ostatnio jk byłam wypisała mi 3 witaminy i był tam i prenatal i feminal, powiedziała, ze to bez znaczenia które sobie kupię.
Także na spokojnie możesz zamienić:-)
 
reklama
Witam
My po wczorajszym połówkowym jesteśmy spokojniejsi. Wprawdzie maluszek zacisnął nogi i nie pokazał kim jest, ale wszystkie parametry ma w normie :)

Ja też zażywam Prenatal.
 
Ostatnia edycja:
Do góry