reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
na poczatku bralam feminatal a teraz zdaniem biore materna centrum ta jak ciaza bralam i bylo mi dobrze. to nie ma znaczeni ze ktore sa lepsze to zalezy od organizmu przyjmuje a takze sa wszystkie takie sama witamini i skladniki :)
 
Aniu gratuluje matury :tak:

Lasotka gratuluję córeczki :-)

Ja też biorę feminatal.

Dziewczyny wczoraj miałam wizytę - wszystkie parametry maleństwa ok, pan doktor potwierdził że to chłopczyk i wiecie co to moje dziecko znowu takie rozłożone - żadnych wątpliwości (mały bezwstydnik:-D)
 
Aniu - ja też dołączam do gratulacji :) Nie ma to jak zdana matura ;) Ja biorę falvit mama od początku ciąży raz dziennie i czuję się po nich super a i wyniki też dobre :)

Lasotka - i odezmnie gratulacje dziewczynki!!! :) Wczoraj nie doczytałam już tej informacji :) Aha no i z okazji urodzinek :*:*:*

Tofiś - jak fajnie ze u Was chłopczyk :D GRATULACJE :))) No i nie macie wątpliwości to już też coś :D A jakie imię?

U mnie dzisiaj kolejny słoneczny dzień :) Opalania narazie mam dosyc wiec jade później na małe zakupki :) I wreszcie wywołać ostatnie zdjęcia w podróży poślubnej :D Za 2 tyg kolejne wakacje a ja jeszcze z poprzednich zdjęć nie mam :D A to jest takie moje małe zboczenie :D Uwielbiam robić i wywoływać zdjęcia :) Później przekładać do albumu i podpisywać :) Jaka radosć póxniej z ich ogladania :)))

I odliczam już każdy dzień do przeprowadzki bo siostra znów "szaleje" :/:/:/
 
reklama
Paulinka wiedzieliśmy już 3 tygodnie temu a teraz to tylko potwierdzenie:tak:
A imię ciągle to samo Leonard:cool2: Leoś

Fajnie że się wyprowadzacie - w końcu odpoczniesz od siostry
 
Do góry