reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ania, cieszę się, że między wami już dużo lepiej. Faceci są wbrew pozorom bardzo prości w obsłudze ;-). Większość z nich reaguje podobnie, ale trochę wprawy i jakoś można ich obłaskawić.

A u nas od dzisiaj przez kilka dni będzie w domu kotek. Strasznie się cieszę, bo czasami brakuje mi kociej obecności. Kot jest własnością moich rodziców, a oni wyjeżdżają na kilka dni i zaproponowałam, że wezmę go na kilka dni. Właściwie to ją, bo to dziewczynka.
 
reklama
Ania - bardzo mi przykro z powodu Twojej cioci ... musisz sama zdecydować co dla Ciebie najlepsze i nie słuchać za bardzo rodziny ... Tylko Ty wiesz jak się czujesz i tylko Ty jesteś w stanie ocenić jak to zniesiesz.
Ja pojechałabym jeżeli Ciocia byłaby mi naprawdę bliska (nie tylko jako rodzina tylko też jako człowiek)... raz w zyciu nie pojechałam na pogrzeb bliskiej mi osoby bo nie mogłam i do tej pory czuję się z tym źle i brakuje mi tego pożegnania ...
A co do braku apetytu to zdarza się ... jezeli nie będzie trwał dłużej to nic się nie stranie, ale później to musisz w siebie już coś wmusić ...

Ja dzisiaj mam już trzeci dzień z bólem głowy ... a w zasadzie czwarty licząc poniedziałkowy wieczór ... jak ja nienawidzę takiej pogody :-(
 
Powiedzcie co jest dobre na problemy w wc. Musze zacząć wiecej pic bo 3-4 herbaty to za mało, ale nie chce mi sie pić

Trusia- dziewczyny piją jakies herbatki ziołowe ale mi pomagał truskawkowy kefir :D U mnie efekt wrecz natychmiastowy :D

AniaCho- wspolczuje z powodu straty cioci... :* Sama nie wiem co Bym zrobiłam na Twoim miejscu, zalezy jak Ty sie z tym czujesz Jezeli uwazasz ze wazniejsze jest dobro dziecka , bo tam mogłabys sie stresowac i wogole to nie jedz. Ciocia napewno by zrozumiała. Pogrzemy nie sa niczym przyjemnym , nawet jak idziesz na pogrzeb dalszego znajomego to taka atmosfera smutku i rozpaczy najblizszej rodziny wciaga i Ciebie :( Takze zrób to co czujesz ze musisz zrobic ...

Anbar - 22 tydz nam wskoczył :-)

KasiaB- Mnie tez od rana napierdziela głowa :(
 
Witam po długiej przerwie.
Niestety nie jestem w stanie nadrobi wszystkiego:-(.

A więc byliśmy na weselu w sobotę.A w niedziele na chrzcinach i poprawinach.Dobrze że to wszystko w jednym mieście.Wesele fajne,wybawiliśmy się i wróciłam do domku jakoś o 4 nad ranem.Chrzciny były takie sobie.A z poprawin wróciliśmy o 20godz.Musiałam odespać w poniedziałek.Wczorajszy dzień jakis taki zakręcony był i w ogóle kiepsko się czułam.Mam nadzieje że dziś będzie lepiej.

Uciekam robić śniadanko,później zajrzę.
Miłego dnia
 
dziendoberek.
Wpadam tylko na chwilkę po długiej nieobecności. mam nadzieję, że jeszcze mnie pamietacie :-)

otóż wczoraj byłam u lekarza i... bedzie Zosia :-)). na 80 % (hahaha)
Wszyscy jesteśmy szczęsliwi.

za 3 tyg, ide już na urlop a potem za zwolnienie, więc obiecuję częściej do Was zaglądać.
teraz nie bardzo mam czas.

ale całuje Was wszystkie. trzymajcie się mamuśki :-)

buziaczki
 
Witam dziewczynki :-)
Ania przykro mi z powodu Twojej cioci, ale dla pocieszenia powiem Ci że jedno życie odchodzi aby zrobić miejsce innemu. i to się sprawdza.
A przystrojenie samochodu śliczne takie subtelne lubię takie :-)
Coś pogoda się popsuła a ja takie plany miałam, chciałam do piernikowa pojechać buuu:-(
 
WItajcie!

Trusia ja od kiedy piję herbatkę HIPPa ułatwiającą trwaienie to nie mam żadnego problemu. Piję ją 2 razy dziennie.
Aniu przykro mi z powodu straty cioci. Co do pogrzebu to jak nie masz chęci jechać to nie jedź. Niech nikt Cię nie namawia. Zresztaw Twoim stanie wszyscy powinni to zrozumieć.
mglaczek gratuluję chłopaka!

Miłego dnia Wam życzę!
 
reklama
to koniecznie jej pstryknij fotkę :) a czemu Ty jeszcze nie spisz o tej porze?

Pstryknę, kocia jest naprawdę ładna. Taka trójkolorowa.
A nie spałam, bo wczoraj był mecz Serbia - Australia i miałam w domu tłum mieszanego polsko-serbskiego towarzystwa. Co prawda przyszli do mojego chłopaka, ale to również moi znajomi, więc siedziałam z nimi. Zresztą wróciłam późno ze stajni i zanim się ogarnęłam do spania, zrobiła się 1 w nocy :-)


Anbar - 22 tydz nam wskoczył :-)

No to w zasadzie mamy już z górki :-)
 
Do góry