reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
baska - na tych badaniach dowiesz się już na 100% :) Ja jechałam na te badania w 20 tyg i pięknie było widać siusiaczka :))) Lekarz miał taki sprzęt że obracał te dziecko na wszystkie strony i przecinał je w dowolnym kierunku żeby sprawdzic czy wszystko prawidłowo się rozwija... Na pewno już za 2 dni wszystkiego się dowiesz Kochana :) I ciekawa jestem czy potwierdzi się płeć z 13tyg :)
 
mglaczek gratuluje synka :)
Paulinka dzięki :)
Teraz przynajmniej Małgosia do domu wesoło wraca że czeka na nią Kubuś i sprawdza czy nie odjechał pociągiem, jest pocieszna hehe.
A my w końcu dobiłyśmy do domu. Byłyśmy tatusia odwiedzić w pracy i z prezencikiem. a teraz czekam aż mała uśnie i pełen relaks.
A co do wycieków z piersi to w pierwszej ciąży też miałam jednorazowo i potem był spokój.
 
mglaczek gratuluje synusia:):)

Ja mam dzisiaj lenia giganta:/ Nawet na basen mi się nie chciało iść ale jakoś się zmobilizowałam:) Teraz siedzę i dosłownie nawet palcem mi się kiwnąć nie chce:p:p Mężuś z moim bratem na piłce:) Grają z chłopakami ode mnie z pracy więc się pewnie dowiem co tam ciekawego w pracy słychać. Bo wbrew pozorom, że niby tylko kobitki plotkują to faceci też mają do tego niezły dryg:D
 
mglaczek:) gratuluje synusia:)

a co do wyciekow z piersi mam nadzieje ze rozmiar nie ma tutaj znaczenia tzn im wieksze tym wiecej sie bedzie zbieralo hihihi:)
 
anbar- ja juz pisałam z 2 tyg temu ze mi siara pociekła. mysłalam ze z sufitu kapie jakis przeciek czy cos :) ale od tego czasu cisza , spokoj nic sie nie dzieje. :)


Ja też mam nadzieję, że cisza, bo potem jeszcze dwa razy mi poplamiło koszulkę. Wieczorem miałam pojechać do stajni do mojej kobyłki i całą drogę się martwiłam, żeby znowu nie pociekło.
 
Witam nową mamusię!
Mglaczek - gratuluję synka, Mateuszek - to super imię
Ja siary nie mam, ale wieczorem na sutkach mam biały nalot HMmmm

Powiedzcie co jest dobre na problemy w wc. Musze zacząć wiecej pic bo 3-4 herbaty to za mało, ale nie chce mi sie pić
 
I jeszcze co do rozmiaru piersi...W pierwszej ciązy nie powiększyły mi się nic a nic, a po porodzie Doda mogłaby mi ich pozazdrościć, były piękne :), szkoda tylko że wyglądały tak cudnie tylko przez 7 miesięcy...;) Teraz powiększyły mi sie od razu, więc jak będę miała pokarm to wyobrażam sobie jak będę wyglądać :).

Trusia ehh płyny to podobno najlepszy sposób...Ja w dodatku biorę żelazo, więc tym większe mam problemy z wypróżnianiem buuuu :(.

Niedawno weszlismy do domu, większość rzeczy do remontu została kupiona...Szkoda, że nie mamy ekipy ,bo zapewne w tydzien miałabym piękny domek a mojemu mężowi zajmie to pewnie min. miesiąc i w dodatku biedaczek sie napracuje, ale oczywiście była to jego świadoma decyzja, więc nie dyskutuję :-) On postawił sobie za cel,że w swoim domku zrobi większość sam :tak:
Mglaczek gratuluję synka :):)
Kokota cudowne wieści :)
 
reklama
Kokota super ze z Ewunia wszystko dobrze :) jak tam Twoje okolice intymne? pomogla masc witaminowa?
Skorpionica ale macie talent! pieknie zrobiliscie tego kubusia, naprawde :)
Paulinka nie bylo mnie troche i jeszcze nie pogratulowalam Ci mieszkanka przyszlego :) nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze bedziecie mieli cos swojego, bo ostatnio dotarlo do mnie jakie to wazne :-) juz pewnie wszystko sobie zaplanowalas jak urzadzisz ;)
czekolada25, zuza19 witajcie :)
mama2010 ja pije butelke 2 litrowa wody dziennie i nie sprawia mi to klopotu. Pije prosto z butelki do oporu, co poltorej godziny mniej wiecej, oprocz tego herbata do sniadania i w miedzyczasie sok przynajmniej jedna szklanka dziennie multiwitaminy z tymbarku ;) nie sikam w sumie czesto, ale za to jak siadam, to sikam jednym ciągiem 2 minuty :D
mglaczek gratuluje synka ;)

dzis przed 16 umarła ta moja ciocia.. pogrzeb jest w sobote 120 km stad, i mama mowi ze nie wypada zebym nie jechala, a ja nie chce.. tzn wiem ze bede caly czas plakac, bo nie panuje nad emocjami, a nie chce sie na takie nerwy i stresy narazac :( po za tym dluga podroz w dwie strony.. nie wiem co robic.

sluchajcie wczoraj caly dzien i dzis nie mam wcale apetytu. Nie wiem o co chodzi :/ jem sniadanie na sile a potem cos skubne zeby tylko i na wieczor nic.
Z P. juz wszystko ok, anbar mialas racje, (jak zwykle :)), widze ze caly czas to przezywa, ale juz mniej, pogadalismy sobie, wyprzytulalismy i polecial do domu spac. Dzis byla u mnie jego mama i omawialysmy szczegoly slubu :) jak wam sie podoba takie przyozdobienie samochodu:

sam.jpg

no i tak z przyjemniejszych rzeczy, moj robaczek buszuje :-D wczoraj i dzis wali seriami, po 2-3 razy. Nareszcie cos czuje bez przykladania ręki :) niesamowite
 
Do góry