reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Rozmawiałam z kokotką i jest już po wizycie wszystko jest super, Ewcia dalej jest Ewcią i waży już 330g... z radości nie zabrała wyników więc małej królewny pewnie nie zobaczymy ale najważniejsze że dziewczyna pięknie rośnie i jest zdrowiutka!
 
Dziekuje Wam za gratulacje ;))) tak bardzo chcialam synka, ze nie wierzylam , ze bede miec hehe :) a tu taka niespodzianka :D

Poprosze o dopisanie mojego Mateuszka do listy :)

Alezzzzz jestem szczesliwa :)
 
mglaczek - MOJE GRATULACJE KOCHANA!!! :))) Wiem jaka jesteś szczęśliwa bo ja tak samo pragnełam syneczka :))) Marzenia się jednak spełniają :D Pogłaszcz Mateuszka ode mnie i Dawidka :)))

Mysza - cudowne wieści od kokotki !!!! Ta to dopiero musi być szczęsliwa ze potwierdziła się córcia :D:D:D Teraz pewnie szaleje z rodzinką ze szczęścia :D

Jak ja lubię takie dobre wiadomości :D:D
 
mglaczek - serdecznie gratuluję synusia :-)

mysza, super wieści od Moni nam przyniosłaś ... super, że będzie miała swoją upragnioną córcię i że Ewcia jest zdrowiutka ! :-)
 
mglaczek gratuluję zdrowiutkiego syneczka :-) wiem jakie to uczucie bo sama marzyłam o synku i się spełniło.
czekolada25 mój syneczek też się będzie nazywał Krzyś :-)
 
reklama
Kokotka - gratulacje córci!!!

mglaczek - gratulacje synusia!!!

Tylko chyba ja dalej niewiem co mam w brzuszku.... to znaczy wiem z 13 tyg. ale czy to prawda??? Za dwa dni idę na badania prenatalne to mam nadzieję, że juz będę wiedziała ale chyba nie idę z ciekawości jaka płeć tylko denerwuje już się powoli czy dzidzia jest zdrowa...
 
Do góry