reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2010

Już jest mi bardzo miło więc może być tylko jeszcze lepiej :) ja niby za 3 tygodnie mam się dowiedzieć czy chłopczyk czy dziewczynka będzie. Najważniejsze, że jak dotąd zdrowe jest i oby tak dalej :)
 
reklama
anetka witam cię również mamy ten sam termin -25.11 :-)
Dziewczyny weszłam z ciekawości na forum mam które rodziły w czerwcu, ach zanim my się obejrzymy i też będzimy zakładać wątek gratulacyjny :laugh2:
Biedni ci nasi mężczyźni.. dziś miałam atak płaczu, nerów,krzyków..wypiłam meliskę i już tuliłam się do mego rycerza, który dzielnie to znosi.
 
Witajcie Kochane,

Po pierwsze witaj Anetko z mojego rodzinnego miasta :)
Po drugie mam nadzieję, że ktoś mnie tu jeszcze kojarzy bo ostatnio byłam 200 stron temu (na szczęście przeprowadzka zakończona) ;-)
A po trzecie zmykam nadrabiać zaległości - umieram z ciekawości co tam u Was słychać - stęskniliśmy się z Maleństwem normalnie :-)
 
cześć Holly :-)

miło Cię widzieć z powrotem :-)
cieszę się, że przeprowadzka zakończona i mam nadzieję, że teściowie nie dają Ci się we znaki ...
 
Troszkę dają (szczególnie teściu) ale my dajemy radę i co trzeba ignorujemy :-)

A a propos ruchów Maleństwa, to u mnie wiąż nic :-( choć na USG widzę, że wszystko jest ok i baby szaleje :-) Dlatego się tym tak bardzo nie przejmuję. Moja gin powiedziała, że przy pierwszej ciąży pierwsze ruchy mogę poczuć nawet dopiero w 22 tygodniu. W każdym razie nie mogę się doczekać już...
 
WITAM!
my dziś będziemy grillować czy będzie ładnie czy nie hihihi.
a pokój malutkiej się maluje :)
Pozdrawiam weekendowo.
papa do zobaczenia wieczorkiem
 
reklama
Witam wekendowo, niestety pogoda już wczoraj wieczorem popsuła się z upału nagle takie brr, wiatr i deszcz. Kurcze a dziś idę do kościoła na ślub koleżanki, no i w taką pogodę to nie mam za specjalnie w co się ubrać :/

Cześć Aneta i Holly :)))

Lecę pogrzebać w szafie, do zobaczenia potem
 
Do góry