reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Ja tez czekam i czekam az zaczne cos czuc a tu nic, czasem jakies taki smyrani zboku, ale narazie sie nie nastawiam ze to to.
 
Boże już czujecie ruchy dziecka? Ja zaczęłam 14 tyg, a już nie mogę się doczekać

Trusia, spokojnie :-) Ja za dwa dni zaczynam 19 tydzień i też jeszcze nie czuję ruchów. A dziecko jak do tej pory było większe o półtora tygodnia w stosunku do daty OM.
 
ja tez czekam na ruchy dziecka jak na zbawienie :-) 4 tego ide na badanie i bede już wiedziec jaka płeć, lekarz mi obiecał, że będzie tak długo szukał aż znajdzie hihi
 
jakiś koszykarz Ci rośnie;-)

Tata mocno na to liczy, bo sam jest koszykarzem :-D
Tak naprawdę, to śmieszne, bo oboje mieliśmy dość niskie wagi urodzeniowe - ja 2500, mój chłopak 3300, a oboje jesteśmy relatywnie wysocy, chociaż nie szczupli. Ja mam 171 cm, a on 193. A przy pomiarze głowy naszego dziecka dwa tygodnie temu, BPD wyszło w dolnej granicy dla jego wieku według OM.
 
reklama
A ja jestem ciekawa jak bedzie u mnie ja jak sie urodzilam miałam 50cm i 2050kg. Teraz mam 160cm i 49-50 kg.
Moj P jak sie urodził miał 60 cm i 3980kg. Teraz mam kolo 176 cm i wazy okolo 68 kg. Wiec zobaczymy czy kruszynka bedzie duza po tacie czy malutka po mamusi :)
 
Do góry