reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dziewczyny, bardzo szybko odczuwacie ruchy, czkawkę ;), zwłaszcza że jest to Wasza pierwsza ciąża , myślę że prawdziwą czkawkę dziecka odczujecie ok 25 tyg ciąży ;) To moja druga ciąża a moje maleństwo czuję sporadycznie ;)
 
reklama
Paulinko...dla mnie czkawka Mika, to było coś tak śmiesznego:-D....choć wiem,że dla malucha nieprzyjemne ,
co do depresji poporodowej, czasmi bez pomocy psychologa...a nawet psychiatry...ciężko wyjść na prostą, postaraj się bardzo delikatnie podpowiedzieć siostrze pomysł, szkoda macierzyństwa

mam pytanie o ten duphalac? ile razy dziennie go piłaś?

Anbar...właśnie nie chodzi o penetrację...bo jak nie ma żadnej nadżerki i szyjka ok...to nie przeszkadza....tak jak napisałam...silny skurcz podczas orgazmu!!!....znam ginekologa, który, przy problemaach typu plamienia, krwawienia....często pyta swoje pacjentki, jak silne jest doznanie?...,,a jest posądzany o zbyt spoufałe zachowanie i głupie pytania, zupełnie bezsensownie. ale cóż....
 
Hej dziewczyny,
Jakos nie mam siły tu wchodzic ostatnio. W ogole nie wiem co to bedzie w niedziele okazalo sie, ze Ł zatail przede mna ze ma 8letniego syna. musze sie pozbierac do kupy tylko jak! Musze sie zabezpieczyc tylko KU*** nie mam sily o tym myslec. Na nic nie mam sily...chcialabym cofnac czas...
 
polecaespanola - no co Ty...?! :/ Jejciu biedaczko wyobrażam sobie co musisz przeżywać :( Oszustwo i nieszczerość to najgorsze co moze być w związku... A Ty jeszcze w takim błogosławionym stanie... Jejciu mam nadzieję, ze to wszystko się jakoś wyprostuje, że sobie to jakoś wyjaśnicie... Nie pytam o szczegóły bo to bolesna sprawa :( Będę mocno trzymała kciuki :* Pamiętaj ze tutaj zawsze znajdziesz pociechę i wsparcie :*

modlisiu - może dla Ciebie to faktycznie za wcześnie za ruchy, czkawki itp... Ale jak już wiele razu tutaj powtarzano jedno zdanie "każda kobieta jest inna, każdy ogranizm reaguje po swojemu" Poza tym gdyby każda w tych samych momentah odczuwała to samo to jakie to forum byłoby nudne :D

Meryan - ginka kazała mi wypijać jeden "kieliszek" (to wieczko z syropu) dziennie po posiłku. Dla mnie to było za dużo bo zamiast spokojnie usunąć zaparcie spowodowało odwrotny skutek i miałam niezłe biegunki :/ Wypijałam dosłownie odrobinkę dziennie po posiłku. I teraz wszystko sie fajnie uregulowało. Tylko teraz też bardzo sie pilnuje, zeby chodzic regularnie :)
 
Anbar...właśnie nie chodzi o penetrację...bo jak nie ma żadnej nadżerki i szyjka ok...to nie przeszkadza....tak jak napisałam...silny skurcz podczas orgazmu!!!....znam ginekologa, który, przy problemaach typu plamienia, krwawienia....często pyta swoje pacjentki, jak silne jest doznanie?...,,

Od początku mówiłam, że to nie chodzi o fitness ;-)
W każdym razie nie wiem jak ja wytrwam bez... do końca ciąży, bo jak nie mam silnego doznania dłużej niż dwa-trzy tygodnie, to mi się to śni po nocach i sądząc po stanie bielizny rano raczej dochodzi do samoczynnych skurczów. Chociaż pewnie mimo wszystko są słabsze niż te wywołane świadomie. Generalnie żeby mieć słabsze to ja powinnam codziennie, bo po dłuższych przerwach są znowu mocniejsze. Ech, życie...


A tak przy okazji, ja też piję Duphalac. Ale ja mam silne zaparcia, to u mnie problem dziedziczny, z którym się borykam już od wielu wielu lat i jak nie "walnę" sobie pełnej lufki raz dziennie rano, czyli 45 ml, to nie mam po co iść do toalety.
 
Paulinko, może po prostu tą drugą ciąże i wszystko co jest z nią związane już inaczej odbieram, bardziej rozsądkowo a nie "metafizycznie" ;). Nie mam prawa Wam tej radości odbierać i wmawiać, że jest inaczej...U Ciebie to bardzo prawdopodobne,bo zaczynasz 18 tydzień. Ja Mikusia w pierwszej ciązy też poczułam ok 18 tyg. :)

Anbar jak się czujesz?? Plamienia ustąpily??
Cieszę się , że to jednak nie fitness ;-)tym bardziej, że te zajęcia są dla Ciebie ważne :-) Może po prostu zbieg kilku wydarzeń sie nałożył, tak czasem bywa ...Wybacz , ze Cię wtedy nastraszyłam niepotrzebnie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Violett juz wrocilas na stale czy jeszcze masz problemy z komputerem?
Juz na stałe :) Komputer naprawiony, nie planuje zadnych wyjazdow obecnie wiec jest ok :) Za jakies 2 tyg bede tylko rzadko bo sie bede przeprowadzała :)

Hej dziewczyny,
Jakos nie mam siły tu wchodzic ostatnio. W ogole nie wiem co to bedzie w niedziele okazalo sie, ze Ł zatail przede mna ze ma 8letniego syna. musze sie pozbierac do kupy tylko jak! Musze sie zabezpieczyc tylko KU*** nie mam sily o tym myslec. Na nic nie mam sily...chcialabym cofnac czas...

Kurcze kochana współczuje. Mam nadzieje ze wszytsko sobie wyjaśnicie, że Ł ci wyjasni czemu tak postapil i bedzie wszytsko dobrze. Pamietaj nie denerwuj sie bo to szkodzi dzieciaczkowi a teraz to ono jest najwazniejsze :* Popieram Paulinkę trzymaj sie, badz silna i pamietaj ze masz nas :*

No i znowu popieram Paunlinkę co do ruchów i czykawki, każda kobieta przechodzi ciąże inaczej, pewnie wpływ ma też to że jestesmy chudziutkie. Nawet na ten temat rozmawialam z moja ginka i ona powiedziala ze to mozliwe ze czuje juz ruchy dzieciaczka
 
Zracji tego, że jesteśmy tu prawie anonimowe moge szczegóły ujwnić...
Tak naprawde to jest przez moja głupote. W pierwszej ciąży też sie z nim rozstałam bo nie był fair w stosunku do mnie ja miałam dość kłamstw, ale z racji tego że przychodził, plakal, obiecywał UWIERZYŁAM... bez sensu.... Wróciłam no i teraz myślałam, że bedzie inaczej. Miało nie być żadnych tajemnic, wsadzałam jego spodnie do prania i okazało sie ze jest tam pismo z MOPS'u, że ma sie zgłosic na wywiad alimentacyjny w sprawie osoby uprawninej...chlopiec z jego nazwiskiem. Mowi ze widzial to dziecko raz i ze tak naprawde nie wie czy jest jego, ale sadzac po zdjeciu bo znalazlam ta dziewczyne na Naszej Klasie okazało sie ze jakby temu dziecku przykleic niebiesklie oczy to cały Ł. Musze sie z nim rozstac tylko nie wiem jak nie chce wracac z Noemi i brzuchem do mojej mamy chociaz wiem, ze to najlepsze rozwiazanie. nie chce jej sie zwalac na głowe bo wiem, ze ona ciezko to bedzie przezywac, a przede wszystkim moja porazke.
Musze ogarnac porod w Hiszpanii dzieki temu bede miala lepszy socjal i w razie jakbym nie mogła liczyc na Ł to bede miala jakies pieniadze na zycie. do pracy wrocic nie moge bo jestem na bezrobotnym wiec nikt mnie nie przyjmie.
To nie pierwszy raz kiedy dałam mu szanse zeby sie ogarnał, bo go kochałam i wierzyłam ze jest w stanie sie zmienic. Każdą zaprzepaścił, po raz kolejny straciłam kompletnie zaufanie do niego.
Nie dam rady wiecej myslec czy jest szczery, czy nie kłamie, czy jest fair w stosunku do mnie. Tego sie nie da zniesc psychicznie, a cała pozytywna energie musze teraz przelac na Noemi bo ona czuje ze cos jest nie tak.
 
palaceespanola...brak mi słów...niestety takie sytuacje się zarzają,trzymaj się jakoś

a ja wypiłam już 2 lufki i nic...jak na złość:no:
 
reklama
polecaespanola - to co piszesz to jakis koszmar, nawet ciezko mi sobie wyobrazic jak sie czujesz. Nie wiem jak bym sobie poradzila i czy wogole mozna sobie jakos z tym poradzic, napewno trzeba czasu, ale ja rowniez uwazam ze klamstwo w zwiazku to najgorsza rzecz. Sciskkam cie cieplutko. bede trzymala kciuku zeby sie wszystko rozwiazalo pomyslnie dla ciebie i dzieciaczkow. Pamietaj ze zawsze masz nas!!!!!
 
Do góry