reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Cześć Mamuśki. :-)
Ostatnio brakuje mi czasu, żeby na bieżąco śledzić całe forum. Staram się jak mogę, ale organizacja ślubu pochłania mi dużą część czasu.
Anbar Cieszę się, że plamienia ustąpiły.
Meryan Przykro mi z powodu krwiaka. Trzymam kciuki, żeby się szybciutko wchłonął.
Dziewczynom, które czują już ruchy gratuluję i troszeczkę zazdroszczę.
Życzę wszystkim miłego dnia i proszę o kciuki za moją wieczorną wizytę. :blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zapomniałam dodać, że odkąd jestem w ciąży przytyłam dokładnie 3,5kg :) Ja jestem zadowolona mąż liczył na więcej ;)

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz... Dowiedziałam się ze badania prenatalne można zrobić też pomyędzy 20-24 tygdoniem ciąży. Czy warto takie badania robić prywatnie? I w jakiej one są formie robione? 3D lub 4D? Wiem, ze pozwalają one wykryć ewentualne wady dziecka i pozwalają leczyc je jeszcze w łonie matki ale to już chyba w trudnych przypadkach... Zastanawiam się czy zrobić takie badania i mieć pewnosć ze maluszek jest zdrowy... I czy można przy takich badaniach poznać płeć dziecka?
 
Ostatnia edycja:
A ja schudlam 0.5kg i tak narazie stoje :)

Ale mnie dzisiaj rozsmieszyla moja siostra mlodsza. Poszlampo nia do przedszkola,i zrobilo mi sie jakos slabo. I mowie do niej "Oliwcia ubierz sie sama bo mi sie słabo i duszno zrobiło" a ona do mnie " ojej, moze ci zrobie wachlarz z kartki, to bedzie Ci lepiej" i zaczyna składac ta karte tak jak na wachlarz. Kochana moja. A potem do mnie mówi Wiola nie wyjezdzaj nigdzie bo ja sie martwie o Ciebie i o dzidzie. taka kochana pociecha umie poprawic humorek :)
 
Zapomniałam dodać, że odkąd jestem w ciąży przytyłam dokładnie 3,5kg :) Ja jestem zadowolona mąż liczył na więcej ;)

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz... Dowiedziałam się ze badania prenatalne można zrobić też pomyędzy 20-24 tygdoniem ciąży. Czy warto takie badania robić prywatnie? I w jakiej one są formie robione? 3D lub 4D? Wiem, ze pozwalają one wykryć ewentualne wady dziecka i pozwalają leczyc je jeszcze w łonie matki ale to już chyba w trudnych przypadkach... Zastanawiam się czy zrobić takie badania i mieć pewnosć ze maluszek jest zdrowy... I czy można przy takich badaniach poznać płeć dziecka?
Paulinka warto robić ja na takim badaniu dowiedziałam sie,że Alusia jest chora. Nawet sie nie zastanawiaj
 
Ja też raczę pojadę prywatnie na badanie prenatalne w 20-24 tyg ciąży. Pozwala ono na wykrycie wad rozwojowych dziecka, ostatnim razem jak byłam to strasznie się denerwowałam a po badaniu byłam taka szczęśliwa i spokojna, że z moim dzieciątkiem wszystko dobrze. Nie wiem jak u was jest z cenami ale ja poprzednim razem zapłaciłam 200 zł.
Paulinka109 myślę, że jak najbardziej można wtedy rozpoznać płeć :-)
 
Byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie krem dax perfecta mama krem ochronny przeciw przebarwieniom hormonalnym pisałyście ostatnio o nim i pani w drogerii też mi go bardzo zachwalała. Dziś wieczorem przetestuję :-) a i zapłaciłam 16,50zł
 
Tygrysku - u mnie płaci się prywatnie 150zł za takie badania... Poznałam bardzo fajnego lekarza, który je wykonuje.

Kokotka - skoro tak to chyba się zdecyduję na te badania... Czyli jakbym się zapisała to gdzieś za 2 tygodnie mogłabym pojechać je zrobić... Troszkę się denerwuję na samą myśl o takich badaniach ale myślę że wolałabym wcześniej wiedzieć jeśli z naszym skarbem jest coś nie tak... Myślę ze im wcześniej tym lepiej. Można wtedy jeszcze jakos pomóc dziecku...
 
Paulinka jakie by to pieniądze nie były to warto, dowiesz sie jak płeć,wszystko lekarz sprawdzi a ty wyjdziesz uboższa o te pare złoty ale za to bardzo szczęśliwa i tego wam życzę z całego serca:-)
 
reklama
Za to ja sie martwię co z moja kruszynką bo jakoś nie bardzo sie kwapi dać mi kopniaki,od jakiegoś czasu nie czuje nic,aż sie boje. Ja na usg połówkowe -genetyczne znowu ide do szpitala, taką lekarze podjęli decyzje na usg w 13 tyg
 
Do góry