reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

hej z rana,ale trudno mi spać...

dziękuję Wam kochane za pocieszki:happy2:,to naprawdę bardzo duzo dla mnie
myślę cały czas pozytywnie,
pewnie, gdyby tak nie było to po tych moich wszystkich przejściach życiowych nie zdecydowałabym się na drugie maleństwo...

nasz synio( bo wczoraj dr potwierdził na 100%) jest taki cudowny...fika koziołki, i jest taki zgrabniutki....

Modlisiu...całe szczęście,że nie dał skierowania do szpitala,bo z drugiej strony nie ma potrzeby...mój gin uważa,że jezeli można leżeć w domku z ogromną samodyscypliną, to nic lepiej nie wpływa na spokój i samopoczucie i jak domowe wyrko w szpitalu i tak nic nie zrobią,
nic mnie nie boli,ten cholerny krwiak jest długi,ale cienki...i nie styka się z łożyskiem na szczęście
z leków.... dalej przciwzakrzepowe i nospa forte...3 x 1(bardzo ważne,żeby absolutnie brzuch był rozluźniony) no i zwracał uwagę na to,żeby się dokładnie wypróżniać

odklejanie łożyska objawia może sie bólem jak na @, twardością( deskowatością) brzucha, bólem w pochwie i bólem kręgosłupa


Mysza...w zdrowej ciąży nie ma przeciwskazań do przytulanek, bardziej ponoć chodzi o orgazm,który powoduje silny skurcz macicy....moja jest bardzo ukrwiona, więc niestety celibat....
 
reklama
Meryan to lez Kochana koniecznie,odpoczywaj i bądź dobrej myśli.Ja też przeszłam piekło po wynikach PAPPa,a teraz wszystko jest dobrze.Wierze że u Was też tak będzie,no i gratuluję syncia :-)
Mamo2010 cieszę się że urlop się udał i witam ponownie :-)
 
Dziewczynki kochane trzymam kciuki.musi byc dobrze.

Ja wprawdzie zaplamiłam jednorazowo i w ilości łyzeczki od herbaty,ale
byłam u swojej ginki i w szpitalu i tu i tu stwierdzono,że nie
wiadomo czego byc morze cos dzwignełam.mam luteinke.
w czwartek wizyta bardzo sie boje.
juz od dzisiaj nie bardzo mam apetyt i taka rozdrazniona jestem,
a jak jestem w gabinecie zawsze podnosi mi sie cisnienie i puls ok.130 :eek:
aj ci lekarze...........:dry:
 
witam z rana :-)
ja po wizycie. troche opisałam w wątku "doktorskim". poza tym stara bida. praca, praca i praca, a le wczoraj umówiłam się już na 100% i od 2 sierpnia ide na zwolnienie. 2 tyg. wcześniej wezmę urlop, także zostało mi tylko 1,5 miesiąca pracy. nic tylko się cieszyć. :-).
wczasy tez zarezerwowane.

muszę leciec do apteki i kupic żelazo bo moje spada.

Nie mam bardzo czasu czytać wszystkiego, ale trzymam kciuki za Nas wszystkie. Mam nadzieję, ze wszystkie problemy poznikają.

buziaki!!!
 
Witajcie :)
Meryan - bardzo mi przykro, a wielkosc krwiaka naprawde przeraza. Dobrze ze masz mozliwosc zeby rodzina ci pomogla, zebys nie musiala nic robic wokol siebie. Duzo odpoczywaj i jak zawsze trzymam kciuku za szczesliwe zakonczenie. nie moze byc inaczej!!!!!!!
Mysza - zapytaj sie o przytulanki, bo mnie to tez zmartwilo. fajnie ze ci przelozyli wizyte :)
 
Ja dzisiaj w pracy chodzilam do kibelka co pol godzinki.. a jak tylko sie wysiusialam.. to za pare minut brzuszek juz byl taki nabalonowany.. jakbym w ogole nie byla siusiu.. mam nadzieje, ze wszystko jest ok pomimo tego.. :/

Elzu, spokojnie. Ja mam dokładnie to samo :-) Czasami nie idę do WC "normalnie" dwie-trzy godziny, a czasami ledwie wyjdę i zamknę drzwi a już czuję, że mogłabym wracać. Co ciekawe kilka razy spróbowałam i naprawdę jest co "wylać".
U mnie macica jest już dość wysoko i w zasadzie nie powinna naciskać na pęcherz, zapalenia tam też żadnego nie mam, więc chyba jest tu wszystko w porządku. Taka nasza uroda, widać.
 
bardziej ponoć chodzi o orgazm,który powoduje silny skurcz macicy....moja jest bardzo ukrwiona, więc niestety celibat....

No u mnie to też moze być problem, bo przy obu plamieniach jedyny wspólny mianownik to był własnie orgazm kilka godzin przed plamieniem. Tyle, że w obu przypadkach było bez penetracji, więc na pewno nie chodziło o podrażnienie szyjki. Nie mniej chyba już w ogóle zrezygnujemy z przyjemności :-(
 
Dzień dobry mamusie :)

U mnie dzień rozpoczął się... od czkawki mojego Maleństwa :))) Przez to też sie obudziłam. Pierwszy raz się to przytrafiło, ale słodkie uczucie :) Mąż zaraz mnie pogonił, zebym śniadanko zjadła ;)

magdaaa26 - teraz to już będziesz odliczać dni do końca pracy ;) A później już tylko luzik ;)

Elzu - Ty to jesteś udana z tym siusianiem hehe :) Ale to dobrze, przynajmniej jesteś ciągle wyprożniona a Twoje nereczki pracują na pełnych obrotach ;)

Ja zaraz zmykam do apteki... Ginka wczoraj poradziła mi kupić taki sztyft antybakteryjny z Vichy Normaderm... Gdzieniegdzie powyskakiwały mi małe lub większe krostki więc trzeba zacząć działać :)

Aha... I rozmawiałam z ginką o mojej siostrze i jej zachowaniu... Stwierdziła ze "jej głowę" powinien zobaczyć specjalista bo takie depresje poporodowe mogą utrzymywać się nawet kilka lat... Nieleczone się pogłębiają. Tylko jest jeden mały problem... Jak powiedzieć osobie, ze powinna iść do lekarza skoro ona twierdzi ze z nią jest wszystko ok "i sama powinnam sie isc leczyć"? :/ BRAK SŁÓW...
 
Cześć kochaniutkie :* Kurcze od soboty znowu tyle naskrobałyście ze nie jestem w stanie przeczytac wszytskiego,aleod dzis bede nabierzaco :)

Witam nowe mamusie :)

Ja czuje ruchy maleństwa juz codziennie :) cudnowne uczycie, takie delikatne kopniaczki :) No ale z moja dzidzia nie mozemy sie zgrac bo wariuje moja kruszynka jak jak ide spac hehe :) I czykaweczke tez ma, wczoraj miala :)
Ogolnie to czuje sie dobrze, dzisiaj tylko jakos tak slabo..
Po komunni caly poniedzialek z moim P przespalismy :) Hehe, wrocilismy do domu w niedziele po 21 i bylam tak padnieta tak mnie bolaly nogi ze szok.

Buziaczki kochane :)
 
reklama
Do góry