reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dokładnie tak jak piszesz, nowoczesne meble wenge głownie pasują do jasnych ścian...Czemu ja kilka miesięcy temu nie byłam taka mądra?...:(:( Mój R. teraz mi marudzi, bo nie lubi malować :(
Chcialabym takie jasne ściany, bo takie będą korytarze :)

http://czterykaty.pl/czterykaty/3292000,74395,7903932.html
Nam się bardzo podoba ten szklany stolik , ale chyba będziemy go zastępować ławą , ponieważ po raz kolejny nie mam zamiaru się stresowac czy dziecko sobie krzywdy nie zrobi :(...
Moim utrapieniem jest też jasna kanapa, którą uwielbiamy ale przy dziecku się nie sprawdza. Mam na nią narzutę, którą zdjęłam do zdj. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Modlisia masz piękny pokoik, ale faktycznie jeśli zmiany to jakeś beże, wanilia
Ja mam ten sam kolor ale niestety jasne meble. Przeboleję to bo za kilka miesięcy /mam nadzieję przed porodem/ wyprowadzam się na własne M

Dziewczyny gratuluję chłopaków, ja od samego początku mówię do mojego brzusia ON, niewiem czemu. Ale jeśli będzie dziewczynka to też będzie cudnie, najważniejsze aby było zdrowe
 
Czesc Dziewczyny!!!
My juz po urlopie :) Zwiedzilismy Budapeszt, zachaczylismy o Balaton a potem jeszcze Wieden. Bylo super, piekna pogoda i to co lubie najbardziej na urlopach pyszne jedzonko, oderwanie od rzeczywistosci i mozliwosc poznego wstawania :))) No i wyskoczyl mi w koncu brzuszek :)))))
Ide teraz poczytac co napisalyscie, mam nadzieje ze uda mi sie to jeszcze dzis :)
 
Modlisia takie wnętrze jest bardzo uniwersalne bo pasują każde dodatki :-)
Mam takie same drzwi jak na tym zdjęciu tylko ciemne :-D
A co do ławy to ja nikomu nigdy nie polecę szklanej...może ślicznie wygląda ale w praktyce jest wielkim dramatem. I fakt...przy dzidzi też może być upierdliwa
No ja mam na szczęście czarny ze "skóry" ;-) więc z utrzymaniem nie ma problemu, bo nawet jak się coś wyleje to na mokro wszystko zetrę.

Ja mam takie beżowe kolory w sypialni...tylko że do tego jasne meble...jest cieplutko i milutko.

mama2010 super że urlopik się udał :-) fajnie że już jesteś :-)
 
I jeszcze jedno, czasami bóle i delikatne plamienia mogą wystąpić gdy akurat jest sie w fazie przewidywanej miesiączki i o niczym groznym to nie świadczy...

Teoretycznie własnie to są dni kiedy miałam ostatnią miesiączkę przed ciążą. Ale o takich plamieniach to słyszałam, że się mogą zdarzać do końca 3 miesiąca, a ja własnie zaczęłam 5.
W każdym razie byłam u mojego lekarza, obejrzał wszystko ręcznie i na USG i też nic nie zauważył podejrzanego. Przy okazji stwierdził, że fitness raczej nie jest powodem plamień i jak chcę to mogę na razie chodzić na zajęcia na basenie, a potem zobaczymy na ten zwykły. Być moze problem dotyczy hormonów, będziemy sprawdzać w przyszłym tygodniu na badaniach krwi.
Na razie dostałam luteinę do ssania trzy razy dziennie i gałki dopochwowe, bo toczy się tam jakaś infekcja.


A mój chłopak dzisiaj wreszcie zamontował parasol przeciwsłoneczny w naszym ogródku i wreszcie będę mogła wychodzić na dwór zjeść śniadanie. Dotychczas trochę się bałam, bo sąsiedzi na górze mają małe dziecko, któremu nie potrafią wyjaśnić, że nie zrzuca się nic z balkonu i już mi kika razy coś dziwnego wylądowało na trawie.
 
Hej dziewczynki :)
ale tu dziś ruch ledwo przeczytałam wszystko hehe Ja dzisiaj też jestem padnięta, rano byłam jeszcze pełna entuzjazmu a po pracy już byłam jak rozjechana przez czołg :-(
Mam nadzieję dziewczyny że migreny Wam przejdą, mi czasami zdarza się ból głowy ale też ciężki do zniesienia. Więc trzymam za Was kciuki i życze wiele sił.

Witam nowe mamusie :)
znikam coś przekąsić może później jeszcze zajrze

a co do książek to również polecam sagę o ludziach lodu jest super w jedne wakacje przeczytałam wszystkie, przyjemna lektura.
 
a u nas po górę:-(
wiedziałam,że jest coś nie tak, do końca nie wierzyłam w krwawienie od leków na ndrzepliwość i moje podejrzenia potwierdził dzisiaj mój gin
mam mega wielkiego krwiaka wokół łożyska prawie 23 cm,
nie ma co prawda bezpośredniego kontaktu z łożyskiem,co nie zagraża maluchowi,
ale jest :((((((((((((((
mamy wielki żal,że nikt tego nie zauważył w szpitalu:((((((((
lekarz mój nie krył swojej złości, powiedział co o tym wszystkim myśli,
zaniedbanie totalne....
leżenie plackiem przez 3 tygodnie i czekanie aż się wchłonie, i co 10 dni kontrola

co jeszcze mnie czeka przez te 6 mc :-(
 
Meryan kochana trzymaj się dzielnie ! Na pewno wszystko zakończy się pomyślnie musisz tylko posłuchać lekarz i odpoczywać choć pewnie to trudne przy 5latku.
Wierzę mocno że szybko wrócisz do zdrówka i pozbędziesz się tego krwiaka. A każda kolejna wizyta przynosić będzie dobre wieści.

Szlag mnie trafia jak czytam takie coś...tych matołów, bo ciężko ich nazwać lekarzami to bym zabiła...jak można coś takiego przegapić.
 
Mysza....dzięki za pocieszkę,chwała,że całkowicie nie odstawiłam leków na nadkrzepliwość...
nie wiem...jak oni robili to usg,krwiak wcale nie powstał w ciągu 2 dni, bo jest wielki
potwierdza się to co napisała Modlisia,żeby byc spokojnym w 100%, trzeba to konsultować do skutku

jutro przyjeżdża moja babcia..coby pomóc przy obiadkach, itd, po 16 jest mój M..... w weekand będą moi rodzice, bo M. ma szkołę
musimy dać radę,dobrze,że mamy na kogo liczyć
 
reklama
Super że Ci rodzinka pomoże przy synku, bo Ty musisz teraz odpoczywać. Krwiak się na pewno wchłonie tylko to wymaga czasu.
A powiedział Ci może ginek dlaczego się zrobił ? Co mogło być przyczyną ? I jak długo powstawał ?
Jakbyś potrzebowała się jeszcze coś dowiedzieć to ja w czwartek jestem u swojego lekarza to mogłabym go zapytać.

A do tych matołów ze szpitala to brak mi słów...
 
Do góry