reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witajcie dziewczyny :-) u nas od jakiegoś czasu fajna pogoda więc spędzamy coraz więcej czasu na dworze i Krzyś jest tym zachwycony. Nie można go później zaciągnąć do domu. Często jeździmy do moich rodziców (nie ma problemu bo mamy blisko) bo tam jest duży ogród i Krzyś się może wyszaleć na podwórku. Dzisiejsze popołudnie też tam zamierzamy spędzić. Może później wrzucę jakieś fotki :happy2:
nie uwierzycie, dziś moja pociech spała do godz. 11 :szok:

Co tam u was słychać??
 
reklama
ooo matko do 11? Nasz skarbek to pospał o dziwo do 8.30 ale dlatego że wyjątkowo wstał po 1 na karmienie i obudził się ponownie o 3 ale ze względu na to że mam ospę nie chciałam go karmić śpiąc, zrobiłam mu butelkę raz 90 wypił szybciutko i po jego minie zauważyłam że jeszcze by co zjadł więc dorobiłam mu 60 i takim oto sposobem dospał do tej godziny. Pierwsze śniadanie to zjadł dopiero o 10 gdzie to jest już pora na 2 śniadanie i spanie
 
Hej kochane!
U nas sukces! Oluś zasypia sam w swoim łóżęczku. Bez wycia, tak normalnie z panią higienistką pod pachą. Tylko czasem wstanie mi po 6 rano... gryyy.
Tygrysku my też teraz dużo spacerujemy. Szkoda tylko, że Olo śpi mi 2 razy w ciągu dnia. bo byśmy chodzili na dwa spacery, a nie na jeden. My również jeżdzimy w weekendy do teścia gdzie jest ogród i ciężko smyka do domu zagonić.
Chodzimy ostatnio na plac zabaw. Olek uwielbia piaskownice. narazie bawil się w niej raz, bo jeszcze troszke zimno, ale to jest czyste szaleństwo.
Dziewczyny doradzcie co lepiej chustę czy nosidełko i jakie żeby plecy nie bolały ???
 
hej
85asia co do karmienia, a często karmisz? najada się? może nie i wtedy robi cyrki. Moja tak cudowała przez pierwszy miesiąc, dlatego raz dziennie dawałam butlę, niewiem czy dobrze ale przynajmniej przybierała. Powinnaś zapytać położna, doradce lakt. Może coś jest nie tak a nie warto odstawić, szkoda by było
Tygrysek no my wstaliśmy rzed 7 ale położyliśmy się po śniadaniu i też wstaliśmy o 11
Nissankia tak częśto jeszcze je? u nas tfu tfu noki przespane

jestem zmęczona, bolą mnie plecy i mam doła. Moja piszczy, macha ręcami i ciągle mamo!! niewiem co robić, zwalam na żęby... przykucam przy niej, mówię do niej ale tak jak się nakręci to nic nie pomagai wyje mi przy nodze... najlepiej jak robię co ona chce - czyt. podrzucam ja na łóżku...
 
Trusia kurcze nie wiem o co chodzi z tym karmieniem. Karmię ją tak z 5 razy dzienni, ale ona je krótko i mi się wydaje, że się nie najada ( jednak mi sie chyba wydaje, bo jak ją za chwile znów przystawiam to jest ryk). Czasem w ciągu dnia przesypia i 3 godziny no i co najdziwniejsze przesypia mi noce. Ostatnio jest lepiej, bo wyszłam z założenia, że to ja wymyślam, a nie ona. No zobaczymy jak będzie dalej. Narazie nie dalam jeszcze butli. Narazie przymierzam sie do podania pierwsego soczku.
Nic się nie martw to nie zęby to bunt 2-latka. U nas bywa tak samo ( naszczęście nie często). Taki wiek. Grunt to chyba nie ulegać.
 
Tygrysku u nas o 11 to Leosiński jest już po drzemce :-D teraz po zmianie czasu budzi się 6-6:30.
I wieczorem również nie chce iść do domu, najchętniej bawiłby się w piaskownicy cały dzień. I jak się tak wyszaleje na zewnątrz to ładnie sam zasypia wieczorem.
 
Witajcie :)
Spanie do 11 było jednorazowe :-) dziś już pobudka o 9 ale też nieźle. Ostatnio mamy problem z wieczornym spaniem, mały najchętniej by grasował do 24. Nie wiem co mu się poprzestawiało ale chodzi mi ostatnio spać o 11 wieczorem. Po kąpieli chce się bawić i gonić, nie wiem skąd Krzyś ma tyle energii. Nocek też jeszcze całych nie przesypia - pobudka na cyca musi być. W ciągu dnia ma 1 drzemkę ok. 1,5h.
Trusia Krzyś też ma takie dni, że tylko mama i mama i do nikogo innego nie pójdzie. Doskonale cię rozumiem bo jak mały cały dzień na mnie wisi, czy się po mnie spina to też mam dosyć. Niestety nic się nie da z tym zrobić, trzeba przeczekać.
 
to mnie pocieszyłyście to co jak ciągnie za rękę i piszczy i mówię zaraz, za chwilę to mam wysłuchac lamentów pisków ciągnięcia, pchania, nawet jak schylę się i mówię to ni nie pomaga????? osiwieję mówię wam, dobrze że farba dobrze bierze mi włosy ;-)
85asia jeśli tak jest to przesadzasz moja droga, noce ci przesypia? 5x karmisz? to co ty chcesz> masz za dużo wolnego czasu? ja pierwsze 2mce siedziałam z cyckiem na wierzchu, moja nie przybierała, stale płakała a potem doszły kolki, stąd ja o 2dziecku nie myślę
Tygrysek 9 to też niezła godzina wstawania, moja po 7
Amerie Leo intesywnie spędza dzień, że mu się chce wstawać tak rano
 
reklama
cześć dziewczyny.. ja umieram w bólach dopadł mnie jakis wirus i mam skrety jelit i biegunke od piątku. mój mały też zrobił sie wymuszający. najbardziej nie lubie akcji jak cos chce i tego nie dostaje to robi sie sztywny jak kłoda i wygina sie we wszytskie strony, ciezko go utrzymac. zabiłabym pomysodawców, którzy przy wejsciach do marketow naustawiali te głupie samochodziki, zawsze mamy wejscie smoka :)
 
Do góry