reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Tygrysek, chcielismy celowac na wiosne czyli zaczac za kilka miesiecy, ale spozniala mi sie @ zrobilam test i dwie kreseczki :) Julka termin mialam na 5-7 listopad, a teraz z moich obliczen okolo 13stego.


lasotka, Julus tez lubi paluszki i ma wielki apetyt (co nie idzie w parze z waga bo ma nie cale 10kg).


Siedze na przymus przy kompie, bo montuja mi garderobe wiec wypada, zeby bys w mieszkaniu, Julus u babci na dole.
 
reklama
Elzu gratuluję bardzo, mam nadzieję że będzie wszystko ok trzymam kciuki :)
Widzę też że wróciłaś do Polski?
Coraz więcej listopadówek w kolejnych ciążach, super!
 
elzu super, będzie prawie równo 2 lata róznicy między dzieciaczkami. Masz jakieś przeczucia do do płci?? :-)
lasotka mój też bardzo lubi paluszki ale jak mam możliwość (jak nie podjada u babć) to kupuje mu bez soli abo np z makiem lub sezamem. I u nas na kolację zazwyczaj też owsianka lub manna ;-) Też już mamy plany na ten pięknie zapowiadający się weekend, oby pogoda nie zrobiła nam psikusa!
tygrysku u nas też Dawid rewelacyjnie potrafi ustawiac pralkę dlatego na codzień jesli nie piorę to jest wyłączona z prądu, a jak się pierze to musze uwarzać bo łobuz już sam pięknie do drzwi dosięga i otwiera ;-) Ostatnio też nauczył sie nastawiać zegar w piekarniku (niewiem jakim cudem bo go nie uzywam) i wczoraj o 1:15 wstawałam zeby alarm wyłączyć :-D

My jutro jedziemy zobaczyc i potulić 3 tygodniowe maleństwo mojego szwagra i szwagierki, Dawcio do tesciowej w międzyczasie. Pewnie mi się od razu zachce tekiego okruszka :-D
 
Paulinka, narazie to jeszcze do mnie nie dochodzi ze jestem w ciazy (i zaczynam sobie wkrecac czy wszystko ok bo nie mam objawow), takze do zgadywnaia plci.. jeszcze daleko :)


Julus juz kilka miesiecy temu odmowil jedzenia kaszki.. teraz na kolacje i sniadanie tylko kanapeczki, parowka, ewentualnie nalesnik (na bebilonie pepti), troche nudny jadlospis, bo nie moze jesc nabialu :/
 
Elzu gratuluje!!
Paulinka moja sąsiadka na dniach rodzi i też mi sie chce przez tę jej ciąże :) o to ci Dawid serwuje nocne pobudki hehe
Amerie plan wiosennych porządków??? ja jeszcze zimowych nie zrobiłam
Lasota ja tam bym popracowała, zawsze to odskocznia od prania-sprzatania-gotowania-pampersów
85asia hej jak u was?
Tygrysek dobrze że juz dobrze :)))) moja każde zeby przechodzi inaczej więc każdy to zaserwowoanie innych wrażeń

lece spać
 
No i wiosna na forum!
Elzu gratuluję serdecznie. Nudy Ci życzę. A na objawy przyjdzie czas, jeszcze chwila.
Joasia79 to już30 tc :szok:? Zleciało niewiadomi kiedy... Moja Luśka jutro kończy 3 miesiące, a wydaje mi się, że wczoraj rodziłam.

U nas wszystko po staremu. Olek maruda straszna, bo trzy zęby mu wychodzą. Też uwielbia sprzątać. Wyciera meble np. chusteczkami nawilżanyi. Jak czegoś nie mogę znaleść np. psiej miski to zapewne jest w pralce. Odkurzacz - slowo. którego nie mozna wypowiadać przy Olku, bo nie daje żyć. Najlepsza atrakcjia, ten kabel, który się zwija. rura i pojeździć można. Czyste saleństwo.
Ostatnio jak wychodzimy na spacer to więcej stoimy w wiejscu niż spacerujemy. Olek jest baardzo kontaktowy i strasznie zaczepia inne dzieci, a że zawsze ma na twarzy uśmiech od ucha do ucha, to zna większość rówieśników z okolicy (a ja mam ).
Poza tym bardzo mało mówi tylko "yyyy" no i czasem po swojemu. Uczę go, proszę żeby powtarzał, czytam, pokazuje obrazki i nic. Ostatnio to nawet mama nie mówi (a kiedyś mówil). Mimo to można się z nim bezproblemu dogadać i zawsze rozumiem co chce...
Jeśli chodzi o Luśkę to też jest bardzo pogodnym dzieckiem. Nawet ostatnio smieje się w głos, wystarczy tylko do niej troszkę zagadać. Jest bardzo pocieszna.
A ja ostatnio ubelewam nad moimi dodatkowymi kilogramami. Tak! wszyscy mi mówią nie przejmuj się, przecież dopiero co urodziłaś dwje dzieci...I co z tego? Po nakarmieniu Luśki jestem głodna jak wilk. Jak mniej jem to nie mam pokarmu i to takie błędne koło. Wyglądam jak wieloryb i źle mi z tym.
Wiosna idzie, bociany latają. Trzymam kciuki za wszytkie staraczki.
 
Asia widzę że Olek jak mój Leosiński. Też nie można wymówić słowa odkurzacz bo od razu biegnie i odkurza, co gorsza otwiera go i wyjmuje filtr, jak czegoś nie można znaleźć w domu to znaczy że jest w muszli klozetowej ;-)
I nas póki co (chyba?) spokój z zębami, zobaczymy na jak długo....
 
reklama
:) Fajnie macie z tym odkurzaniem. Ostatnio przez ponad 2tyg nie odkurzxałam, bo jak tylko mała widzi, że po niego sięgam to jest histeria. W końcu udało się męża zagonić kiedy my poszłyśmy na spacer, ale w sumie znów by się przydało, ale nie mam jak, bo M pracuje do późna.

Wczoraj pod koniec pracy wlazłam na allegro i znalazłam kredki HIT Kredki do zabawy w kąpieli 6 szt. Aqua Studio (2168645834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. rzuciłąm temat w pracy i nazbierało się 7 zamówień ;)
Ciekawa jestem tylko jakie będą tego efekty... ;-)
 
Do góry