reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
agrafka jak czytam o Waszych przygodach w supermarketach z autkami przy wejściach to jakbym nas widziała hehe :-D
trusia pomadka powiadasz?? Prawdziwa kobieta. Tyle że jak dorosnie to dopiero zakuma że pomadkę się "je" dopiero jak jest na ustach :-D

U mnie za to pogoda do bani. Zimno i pada deszcz... Dawiduś śpi, ja przy winku i świeczuszkach :-)
Pozdrawiam Was!
 
u nas piękna pogoda choć wiaterek, my w domu bo mała ma kaszel, lekarz kazał dawać... paracetamol;-) i czekać do poniedziałku i wrócic jak rozwinie się choroba heh.

Paulina a co to za okazja, sama przy swiecach? Ja też miałam wczoraj samotny wieczór z winem i książką i ciszą, super

ale mi się chce spać!!!
 
trusiu mój mężulek ostatnio pracuje wieczorami więc sporo tych wieczorków mam tylko dla siebie, na dłuższą metę to już robi się nudne, bo ileż tego wina mozna wypić :-D
 
Trusia super masz lekarza! Paracetamol w niczym wam nie pomoże, a obciąża wątrobe. Ten lek ma bardzo słabe właściwości p/zapalne. Już lepiej dać ibufen, wit C, wapno. Zdrówka dla Was.
 
paracetamol w UK na wszystko :) smialismy sie ze znajomymi, ze wpadniesz po wypadku bez ręki i dadza ci paracetamol.. takze zdziwiona nie jestem.

Ja jestem chora juz tydzien.. cos mi nie odpuszcza ta choroba, w dzien jeszcze jakotako, ale w nocy jak mnie kaszel dorwal to az mnie na wymioty wzielo.. :(

Stosuje na Julku usypianie 3-5-7, wieczorem juz jest sukces, albo placze przez chwilke, albo od razu jest spokoj, a w dzien jeszcze troche musimy sie pomeczyc, dzisiaj np plakal 3 min.. poszlam.. i po kolejnych 4 zasnal. Ale to i tak sukces, bo wczesniej musialam kombinowac.. wlaczac mu teledyski.. usypiac na dziwne sposoby i pozniej przenosic do lozeczka..
 
u nas choroba nie odpuszcza - katar, kaszel, ślinotok, płacz i brak apetytu.... usneła teraz i cieszę se chwilą bo tak to non stop na ręcach.... w ub święta też bylismy chorzy, te też taksię zapowiadają aż niechce mi sie nic robić

Elzu zdrówka
85asia ale akurat na moja tamte nie dziąją te ibufeny cy nurofeny, wapno daje i syrop no i grucha i woda morska, juz mi się podala po tych 4 dniah, nie musimy we dwóch jej trzymaćć
 
Jestem i ja :-)
U nas też ciężkie dni, Krzyś ma katar, kaszel, brak apetytu i w nocy doszła temperatura. Wczoraj byliśmy u lekarza i płuca i oskrzela czyste no ale kaszel jest. mały nie dostał antybiotyku ale coś czuję, że nas to nie ominie. Dziś popołudniu dałam mu nurofen i normalnie teraz nie to dziecko. bawi się i nie wisi na mnie cały czas.
Trusia to mamy tera podobnie z dzieciaczkami.
 
Tygrysek u mnie od czwartku w nocy się zaczęło i też bez szmerów ale i bez temperatury. MOja dziś zaczęła jeść, chyba będzie coraz lepiej tfu tfu, został zatkany nos i żężenie, ale klepiemy i całkiem się poddała moim zabiegom
 
reklama
HEJ HEJ!
Wszystkie mamy zajete przygotowaniem świąt. A ja w tym roku nie robie kompletnie nic. Nawet nie sprzatam, bo zaraz po świętach będziemy remontować kuchnie. Na Wielkanocne śniadanie idziemy do teścia, a potem jedziemy do moich rodziców.
 
Do góry