reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

hej dziewczyny, ja tak samolubnie dzis, wczoraj mielismy szsczepienia i duuuzo pecha, chybna kot czarny przebiegł nam droge, bo ciagle coś. całuję dzieciaczki mocno i uciekam spac :*
 
reklama
hej
Agrafka ja tam w czarne koty nie wierzę, u mojej mamy są 3 i są przesłodkie, jak po szczepieniu?
Tygrysek jak Krzysio? kiedy finał?
85asia oj chyba szkraby dają popalić? coraz rzadziej się pojawiasz

my po spacerku, też na minusie, niewiem ile może z 5 więc w porównaniu z Pl to lato. Ale od pn jestem u mamy więc krem i kombinezon już w torbie :) Postaram się zaglądać w miarę możliwości
 
Trusiu z dzieciakami jest względnie, nie moge marudzić. Tylko tu takie pustki... więc też się nie odzywam...ale zaglądam.
Nie mogę przeboleć małej Madzi z Sosnowca. Strasznie to przeżywam. Nie wierzę, że ta kobieta upuściła dziecko tak, że się uderzyło i zmarło. Prędzej rzuciła nim o ziemie. Wodziła za nos całą Polske, wszyscy jej współczuli. W głowie mi się to wszysto nie mieści.
 
Hej dziewczyny :-) u nas mróz jak cholera! Też zaglądam tylko forum opustoszałe...
Trusia Krzyś dobrze, dziś od niepamiętnych czasów spał 2 razy w ciągu dnia więc chyba dziś pójdzie późno spać ale jestem na noc u rodziców to mam pomoc :-) weź do Polski dużo ciepłych ubrań bo naprawdę mrozi. Dziś u nas w nocy było -21 stopni.
85asia ja też jestem zszokowana sprawą małej Madzi. Jest to dla mnie niewiarygodne i niezrozumiałe jak można zrobić krzywdę bezbronnemu, własnemu dziecku? Straszna historia

Znów można głosować na Krzysia! proszę klikajcie WIELKI FINAŁ
 
trusia-szczepienie poszło ok, nawet nie płakał. tylko mieliśmy dużo pewcha, bo od złapania gumy, po nieszczelną butelkę z piciem i mokrzy jak kurki weszliśmy do gabinetu lekarskiego :-D
85asia- ja tak samo, mam doła cały dzień, nie wierzę w ani jedno jej słowo, od poczatku śmierdziała mi ta sprawa. co za potwór z tej matki..tak kłamać, przed milionami widzów, nie wspomnę otym co zrobiła dziecku, bo nie wierzę, ze opusciła, gdyby to zrobiła, zadzwoniła by po pomoc.
tygrysek- super! moj -niespiacy w nocy, tez ładnie przespał 2 noce, tesciowa mowiła, ze dzieci podczas mrozu ładnie spia, ale jaki to ma zwiazek..nie wiem
U nas wszytsko ok, Damianek huligani, zrobił sie łobuz..zbił babci lampkę nocną, poprzestawiał coś w tv w dekoderze, ze miałą tylko obraz do połowy i takie tam psikusy :-D
 
Ostatnia edycja:
Cisza, Tygrysku cisza.
Strasznie się to moje dziecię rozgadało ostatnio. Jestem pod wrażeniem ile już mówi słów świadomie, ciągle coś po mnie powtarza i próbuje wymówić co powiedziałam.
Strasznie fajnie jak już można z dzieciakami tak świadomie pogadać :-D
 
mój też jest powtarzakiem :-) a nawet łączy wyrazy. dziś krzyczał "tata am!" jak był głodny. na kurę mówi kuku- to nas ostatni hit :-D
 
A Oek bardzo mało mówi. Jest " tata lub dada", jest "mama lub nana". Jak robi papa to mówi ta ta.. Większość rzeczy tłumaczy robiąc "y y y y y". Można go zrozumieć bez problemu,ale mówi malutko.
 
reklama
U nas zasób słownictwa ogranicza się do mama i baba,czasem jej się "nie" uda powiedzieć ale to wszystko i raczej bez zrozumienia jeszcze i zlepki sylab z których sama sobie tworzy jakieś swoje wyrazy. No i yyyy lub eeee jak coś chce ;-)
 
Do góry