reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Izula82 troszkę naskrobałysmy :) Ja jak dołaczylam wczoraj do forum to mialam duzo do czytania :) hehe :)
PS. Ja tezmam USg tego samego dnia co ty :)
 
reklama
no niestety pomyłki się zdarzają ... ja też chce wiedzieć, żeby ograniczyć wybór imion ;-)

z ubrankami już widzę mały problem bo nie jestem fanką różowego więc będzie mi ciężko kupić coś dla ewentualnej dziewczynki (przyjaciółka jest w ciąży z dziewczynką, ale jej mąż cały czas ma nadzieję na pomyłkę, więc kupuje wszystko w "neutralnych" kolorach - żółty, zielony itp. ale to wcale nie jest takie łatwe :-) )

a mi jeszcze 10 minut pracy ...
ale na pon i wt mam urlop żeby odpocząć, w związku z tym musiałam powiedziec drugiemu szefowi ... poszłam do niego i mówię, że potrzebuje urlopu na pon i wt, a on na to - ale TEN pon i wt? ja, że tak, a on - a po co Ci?, ja, że baaaardzo zmęczona jestem i muszę odpocząć, on - ale po czym? :-), a ja - jestem w ciąży, podpiszesz?, a on na to - O rany!, co on ci zrobił (bo zna mojego chłopaka) :-)
 
Ja tez nie lubie różowego koloru zbytnio:) wiec tez beda ubranka w innych kolorach :) napewno dostane ubranka w kolorze rozowym jak bedzie dziewczynka :p

Hehe no to dobrze zareagowal Twoj szef :) To teraz sobie odpoczniesz troszke :)
 
poszłam do niego i mówię, że potrzebuje urlopu na pon i wt, a on na to - ale TEN pon i wt? ja, że tak, a on - a po co Ci?, ja, że baaaardzo zmęczona jestem i muszę odpocząć, on - ale po czym? :-), a ja - jestem w ciąży, podpiszesz?, a on na to - O rany!, co on ci zrobił (bo zna mojego chłopaka) :-)

"Co on Ci zrobił"-błahaha spadłam z krzesła:-D
 
Ale sie rozpisalyscie dzisiaj dziewczyny.. nadrabialam kilka stron :) witam wszystkie nowe mamuski :)

Co do plci, to ja narazie ciagle jestem za niespodzianka, to nasza pierwsza dzidzia wiec ja osobiscie nie mam preferencji, a moj D chcialby chlopca (jak to panowie zwykle maja). Czasami chlopcy sie chwala siusiakami na USG i czy sie chce czy nie chce to widac (moja kolezanka mowila ze jej synek sie rozkraczyl, ze az lekarz sie smial), wiec jak dowiem sie w taki sposob to ok, ale jakos specjalnie przygladac sie w tym kierunku nie bedziemy :)

U mnie samopoczucie dobrze, nadal zero mdlosci, tylko apetyt troche wiekszy.. a w pracy zrobili mi wywiad co do tego czy moja praca nie zagraza w zaden sposob - takze jestem zadowolona :)

Ja swoja dzidzie zobacze 21 kwietnia i tez juz odliczam.. ale jak bylam za pierwszym razem to serduszko tylko widzialam, a nie "slyszalam" i nie wiem nawet jak szybko bilo.. za pierwszym razem bylam prywatnie, a teraz juz ide na takie na "kase chorych" angielska.. i chcialabym "uslyszec" serduszko, mam nadzieje, ze nie bedzie z tym problemu...
 
A propos miejsca zamieszkania to ja też jestem z Warszawy.

co do płci to na pewno będziemy chcieli wiedzieć. ja jestem bardzo niecierpliwa i nie wytrzymałabym.:-)
 
No to ciesze się ze macie takich sympatycznych szefów. Ja chodze jeszcze do szkoły więc u mnie to inna bajka. Ale daje rade :) To musi być naprawde fajne uczucie usłyszeć serduszko ja to się na bank popłacze :)
 
Ja zawsze chciałam mieć starszego brata (a ja jestem najstarsza z rodzeństwa) i tego samego chciałam dla mojej przyszłej córci :-) ale mój chłopak twierdzi, że jego siostra na pewno nie była zadowolona z tego, że miala akurat jegoza starszego brata :p

Sam teraz twierdzi, że dla niego to absolutnie obojętne jakiej płci będzie Dzidzia bo zawsze wygrywa:
- jak będzie dziewczynka to będzie córeczką tatusia i będzie trzymala jego stronę, a jak będzie chłopak to przecieśż oczywiste, że nie beda się dawac tej głupiej babie :-)
 
reklama
Do góry