reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dziewczyny mam do was pytanie, takie troche intymne ale moze dacie mi jakas rade. Ostatnio jak kochalam sie z moim M to po stosunku wystampilo delikatne plamienie takie jednorazowe wczesniej zdazylo sie to samo strasznie mnie to zmartwilo a do lekarza ide dopiero za 6 dni wiec dopiero wtedy bede mogla go spytac czym to jest spowodowane narazie postanowilam wstrzymac sie z wspolzyciem, co o tym wszystkim myslicie???

Jak po stosunku występują plamienia to lepiej na razie się wstrzymać i zapytać lekarza o zgodę. Najprawdopodobniej nie oznacza to nic złego, ale ja bym się upewniła co na to lekarz.
My kochamy się i nigdy nie zoobserwowałam żadnych plamień.
Pamiętam jak trafiłam do szpitala z poronieniem w toku, to lekarz pierwsze co się mnie zapytał to czy krwawienie nastąpiło to po stosunku.
 
reklama
Mysza mam zamiar sie wstrzymac i zobaczymy co lekarz na to powie mam nadzieje ze nie jest to nic groznego i nie zaszkodzilo maluszkowi
 
Dzień doberek!!!! :))))
Ale od wczoraj się szanowne panie rozpisały :D Musiałam nadrobić a skręcało mnie zeby się przywitać :D

Lila001 - hmm... u mnie nic takiego nie zaobserwowałam po igraszkach wszystko jest w porząsiu więc nie mogę Ci nic doradzić :( Ten lekarz to jest chyba najlepsze rozwiązanie... A moze troszkę za ostro baraszkujecie? Przepraszam, że tak w prost ale to pierwsze co mi na myśl przyszło ;)))

Mysza - ale Ci dobrze ze zobaczysz Maluszka :))) Ja już sie nie mogę doczekać a wizyta dopiero 21.04 :/:/:/

U mnie waga ciągle ta sama ;) Przed ciążą 59 i teraz też... Jem tak jak kiedys (no moze wiecej owocków itd) i słodkości sie czasem zdarzą :D Byle mi później nie dowali na raz tak z 8kg :D:D Bo mnie chyba rozerwie hehe

Pogoda dalej beznadziejna ale intensywnie sledzę pogode i ma byc coraz lepiej!!! :D (ja tu chyba za pogodynke bede robić) :D
 
witam mamusie.
czytam tak sobie i zazdroszczę Wam, że macie ochotę na sex. u mnie brak takowej. mąż się troszkę wścieka, a ja nie potrafię temu zaradzić. mam jakąś blokadę chyba, czy coś w tym rodzaju.
jeszcze zostało 6 dni do mojej wizyty. strasznie dłuuuuugie te 6 dni.:shocked2:
 
magdaaa26 - wiesz wydaje mi się, że nie jesteś w tym osamotniona. Brak ochoty na sex zdarza się bardzo często... U mnie było troszkę inaczej... Nie miałam już takiej ochoty jak przed ciążą ale była... Pierwsze co postanowiłam zrobić to pogadac z moją małżowinką o tym... Że mniej mi się chce bo moze sie boję, ze może hormony a moze tamto i owamto... I wiecie jaki teraz jest słodki...? :) Tu jakiś masażyk, tu jakieś świeczuszki tu jakaś inna niespodzianka, więcej piszczot niż samego stosunku i naprawdę sie CHCE!!! :))) Jak widzę jak się stara to mam ochotę się mu 1000-krotnie odwdzięczyc i to działa :D
 
reklama
Paulinka od kiedy wiem ze jestem w ciazy to kochamy sie delikatniej i ostatnie nasze stosunki tez byly takie wiec napewno za ostro nie bylo:-p i nie masz za co przepraszac heh ja pewnie tez pomyslala bym podobnie;-)
 
Do góry