reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witamy się wieczorowo,
Póki pamiętam, ostrzegam Was przed pieluchami bella hapy new born, skusiłam się na nie bo jako jedyne miały wycięcie na pępek, ale Zosieńkę strasznie odparzyły, więc zdecydowanie nie polecam.
Co do kąpieli to mam taki sam sposób jak holly, z tą różnicą że zamiast Oilatum Soft używam płyny toe-to-top (czy cos takiego) jonsons baby, a później tatuś masuje malutką oliwką Nivea, początkowo stosowaliśmy oliwkę johnsona, ale mi starsznie śmierdziała i poszła w odstawkę. tak na marginesie, to wielkie szczęście, że Zosieńce służą kosmetyki Johnsons baby, bo mój wujek podarował jej z okazji narodzin kufer wypełniony po brzegi kosmetykami tej marki, więc na jakiś rok jesteśmy na nie skazani:)
Agrafka - zazdroszczę tej karuzelki, cudeńko. My mamy taka prostą jeszcze po starszej córce, za to w piątek zakupiliśmy matę edukacyjną różowiutką. Ale się chwalę, a mówią, że to nieładnie:)
Aniu - trzymamy kciuki &&&&
Holly - to może jako bardziej doświadczona ode mnie forumowiczka założysz wątek dla listopadowych mamusiek i ich pociech
 
reklama
ania- kciuki zacisniete
holly-jesli chodzi ci o małego niebieskiego motylka w kratke na tym panelu to tez nie ma :-( c0108%201.jpg
mama- oj tu mozemy sie pochwalic :-)
 
Aduska :-D:-D:-D załapałam po 3 minutach :-D:-D ah te uroki ciąży :D

Przegladalam sobie poczatkowe strony naszego forum i zauwazylam ze Mysza ma zdjecie Szymonka przy suwaczku, a u nas chyba po porodzie sie nie odzywala..

tak mi niesmialo przyszlo do glowy, ze moze te listopadowki co sie juz nie udzielaja, zalozyly sobie wlasnie taka prywatna grupe o jakiej tu rozmawiacie ?

Zastanawiam sie co z Ixi... Tylko Amerie miala z nia kontakt telefoniczny?
 
Kochane, padam na twarz. Idziemy z Maluchem spać, tzn. on już śpi a zapewne jak będę go przekładać do łóżeczka to się obudzi :-) Życzcie nam spokojnej nocy (tzn. max 2 pobudki na karmienie i przewijanko) ;-) Dziś tak właśnie było - drugim biegunem jest póki co jedna pobudka (nie obraziłabym się gdyby tak było tej nocy) :-)
 
Aduska - hihi dobre, ale ja też dopiero po chwili załapałam
Ania - ja myślę, że jakby coś takiego założyły to chyba dałyby znać....
 
Holly - to życzę, żeby Leoś się nie obudził przy przenoszeniu do łóżeczka:-) i żeby tylko raz obudził się w nocy na karmienie, a sobie życzę tego samego:-D
 
reklama
Aniu- jakaś tam grupa niby już kiedyś powstała, ale nie wiem kto nią zarządzał i czy wogole funkcjonowała...wiem że mamuski wysyłały wiadomości właśnie o wlączenie do grupy, ale nie było odzewu. Ale ogólnie to myślę, że rozpakowane mamusie nie maja po prostu czasu na razie na nasze forum...

Widziałam u pażdziernikówek wątek: 'obawy dotyczące noworodków' i tam mamuski dzielą się doswiadczeniami, gdy mają jakąś wątpliwość itp...może jakaś rozpakowana mama mogłaby założyć, bo ja narazie nie mam czego tam napisać:D:D chociaż bardzo bym chciała:p

Też cały czas się zastanawiam jak tam Elzu...ale myślę, że jest już po:D

Aniu ja miałam numer do IXI ale jest on chyba cały czas wyłączony:(

Miłej nocki:D
 
Do góry