reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2010

reklama
Dziś znowu - zielone na bieliźnie a moja gin twierdzi że to grzyb i sama już niewiem......więcej na wizytach, jedyne co mnie pociesza że mała dziś się mega dużo rusza, chyba wogóle nie śpi, wali tak mocno, a może za mocno i coś jej się dzieje złego????? Ech mam same czarne myśli
 
Trusia77 ja bym skonsultowała z innym ginekologiem - dla własnego spokoju. Ale jak masz zaufanie do swojego to ok. U mnie w szkole rodzenia bardzo uczulali na kolor zielony więc sama już nie wiem...
 
nas też uczulali na zielone, ale raczej wody a nie upławy, jakby tak trochę poczytać na ten temat to faktycznie może to być infekcja jakaś "tylko", lepiej odrzucić czarne myśli :)
 
czesc dziewczyny..ja już popadam w paranoję :-( dziś wstałam o 5 rano i tak do tej pory się drapię, już nie mam siły wyć, marudzic, wstałam ,poszłam do drugiego pokoju, ze by męza nie budzic i tak heja 2 gdz non stop..modlę się o surcze, bo prędzej wyląduje w wariatkowie niż na porodówce!
 
witam chwilke po ósmej ;-)
dzisiaj bardzo dobrze mi się spało, ale wstałam z okropnie opuchniętymi dłoniami. normalnie palców nie mogłam zginać :-(

Elzu z tymi moimi bolami w kościach to niestety i m wieksza ciąża tym bóle większe. fakt, że jak sie rozchodzę to trochę mija, ale nie wiele. wieczorem to już nic bardzo nie pomaga. tylko leżenie.

Trusia nie martw się, a może to czop odchodzi? a odczuwasz swędzenie? bo mi na sam koniec przypałętała sie jeszcze grzybica :-(. czy to taki zupełnie zielony kolor?

agrafka
a może zrób sobie w aptece taką maść z wodą na bazie maści cholesterolowej. dziecku zupełnie nie zaszkodzi, a tobie powinna pomóc. jest to maść obojętna, ale mająca właściwości łagodzące i wyciszające problemy skórne. stosuje się ją nawet przy noworodkach. tylko musisz poprosić o receptę. ja używam przy skórnych problemach alergicznym starszej córci. a kiedy miała odparzenia jak była malutka też stosowałam.

teraz tez już mam i jakby co będę jako pierwszej jej używać. poza tym świetnie nawilża i wygładza skórę. polecam wszystkim.
 
aduśka serdeczne dzięki za info od Amerie
Trusia kochana nie dołuj się, ja sądzę, ze skoro nie miałaś zastrzeżeń dotychczas do gin to zaufaj jej po prostu!!!
Wczoraj dokupiłam kilka rzeczy i dziś resztę i będę gotowa do szpitala :) choć nie wiem po co bo tu porodu uuuuuuuuuuu ciężko wyglądać:-D
Mój P zakupił garnitur na chrzciny o i na nasze przyszłoroczne wesele:-)
 
Hej dziewczyny...

Wczoraj zaczal mnie bolec brzuch jak przed okresem...czy to znaczy ze cos sie zaczyna...nie mialam jeszcze ani razu skurczy...u mnie cala rodzina obstawia przyszly tydz.chociaz termin mam na 22.11 a z USG 13.11...zobaczymy...
Ide dzisiaj na 15.40 do lekarza...moze cos wiecej sie dowiem...
 
reklama
Do góry