reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Tofiś, agatakat, nawet o tym nie słyszałam że tak jest, 2 tygodnie to na prawdę dużo- jak widać 2 dni do porodu i po co teraz leki??? Agatakat jak to paciorkowiec to nic się nie dzieje, dziecko tylko dostanie po porodzie antybiotyk

Agrafka mmm pycha, mi zdjęcie smaczka zrobiło :)

Svensonka może nie będzie 4 kilo... :) marne pocieszenie wiem, ale widać ze Ty już masz na prawdę dość, trzymaj się dzielnie, zrelaksuj to może wtedy coś się ruszy bo teraz chyba spięta bardzo jesteś.

Ja też mam ochotę na fryzjera, to chyba z nudów- coś by się ze sobą zrobiło ale nie wiadomo co. W zeszłym tygodniu byłam już umówiona i zrezygnowałam w ostatniej chwili. Boję się że po porodzie nie będzie mi się podobać.
Dlatego mówią żeby nie chodzić bo jak się zmieni wygląd ciała to można się źle czuć w nowej fryzurce- zwłaszcza jak robi się coś nowego, farba, pasemka itp. A ja mam ochotę właśnie na farbę- a nigdy nie farbowałam.

Pogoda nie jest zła, cieplutko, może ruszę tyłek na spacer :)

Bylam w sklepie kupilam malej bluze nike biala hahah
i tak dzien zlecial mi na sklepach
 
reklama
Witam w środę :)
Joaś pakować się i to szybko, halo mamo bo dzieci będą musiały Cię spakować i wtedy się nie zdziw ile zabawek będzie w torbie ;)
Svensonka to już naprawdę koniec więc lada chwila, wiem czekanie na bombie jest najgorsze, dlatego ja dziś zabieram się okna w kuchni, będzie jaśniej hihi

A co do czopu to nie każdej musi odejść przed porodem, w pierwszej ciąży nie miałam żadnych oznak zbliżającego porodu, czop w trakcie porodu mi odpadł.
A ciekawe co u Anbar??

Ja dziś trochę polatałam z mamą po mieście, może jutro też coś do chodzenia wymyśle.
Jeszcze dziś po Małgosie do przedszkola i trochę w domu mnie wymęczy.

Pozdrawiam mamusie i życzę miłego dzionka

No ja sie wprowadzilam na nowe mieszkanie miesiac temu to nie mam co myc pozatym caly tydzien leje deszc ahahah
ale ostre jadlam dzis hahha
 
Czy wy nie macie nic innego do roboty tylko siedzicie na BB?:D:D:D

Nie ma szans nadrobić czytania i odpisania:)

Mam nadzieję że Amerie dziś urodzi, bo szkoda każdego listopadowego dnia bez jakiegoś nowego dzieciaczka:)
 
svensonka a jakiegos masazu Ci wczesniej niz 2 tygodnie po nie proponuja? u mnie rowno w 41 tygodniu polzona przyjdzie do domu mi zrobic masaz (o ile nie urodze :-))

rtyska do 3 lekarz ma do mnie zadzwonic i wtedy sie dowiem co za swinstwo mam i na co ten antybiotyk :-) no tak tutaj w uk podchodza ze te 8-10 dni to norma (bo lozysko traci swoje zalety po 14 dniach od terminu), gorzej jak termin jest zle wyliczony albo lozysko przestaje dzialac :-(

ja do fryzjera wybieram sie po porodzie :tak: taki maly relaks sobie zrobie a tatus zostanie z dzidzia :-D

a ja dzisiaj w nocy chyba bylam w lazience 10 razy + zgaga tak mnie meczyla ze prawie ogniem zialam..

echoo, elzu czyzby na porodowce :-D ?

ja nie mieszkam w pl wiec u mnie nikt nic nie robi
jak sie idzie do poloznej to tylko podstawowe badania i jedno usg na cala ciaze
wiec w piatek mam z na 15min spotkanie i tyle
 
edytka84, wyjatkowo dobrze dzis spalam :) tylko dwa razy do kibelka wstawalam :)

Svensonka, 3.11 to moj termin z USG, z miesiaczki mam na 7-8.11 wiec staram sie nie zalamywac tak bardzo.. jeszcze :) i tez mam polozna w piatek..

rtyska, Julek rusza sie chyba tak samo caly czas, tylko ostatnio wiecej troche na dole.. (co czasami boli) jakby krecil glowka.. i jak sie rozciaga to tez jakby mocniej.. chyba ma wiecej sily niz kiedys :)

agatakat, chcialabym byc na porodowce :) chyba nic z tego.. chociaz mam ciagle nadzieje, na akcje typu.. "wstalam i nagle chlusnely wody i sie zaczelo" :)

Najadlam sie kinder czekolady i teraz mi za slodko.. to nie bylo mądre :)

to witaj w gronie oczekujacych na swoje " Kjuiki"
 
No wlasnie u mnie juz P mi zapowiedział ze po nowym roku dopiero pierwszy sexik nas czeka:szok: Ale moze jakos go ogarne wczesniej :)

Wogole to wlasnie teraz sobie przypomnialam ze dokladnie miesiac temu P poprosil mnie o reke :) Ale to szybko zleciało :)
 
reklama
svensonka ja tez nie mieszkam w pl, tylko w uk i tez tylko spotkania z polozna, ale jak cos sie dzialo to jestem zadowolona bo reagowali dobrze (w szpitalu mnie polozyli i tak dalej). teraz pewnie na wizycie zaproponuje Ci masazyk ;)
 
Do góry