reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Po długich bojach Gonia zasnęła... tak to jest jak jej leci oko ok. 17. :wściekła/y:
Widzę, że Was też katastroficznie wizje nie opuszczają, ale to chyba nazywa się myślenie o przyszłości.;-)
U mnie to nawet przed ślubem było zastanawianie się, dobra ślubujemy , że będziemy się kochać aż śmierć nas nie rozdzieli , a jak on mi umrze po roku od ślubu?:zawstydzona/y: Takie miałam pomysły... Jednak źle mieć galopującą wyobraźnię.
Nie obrzucajcie się tu wiekiem, bo metryka niestety nie decyduje o kolejności, mogłoby się rzecz niestety w niektórych przypadkach.:crazy:
Maxwell - życzę szybkiego rozpakowania, oby spacerek i nie tylko;-) dopomógł.
Polaa - super, że się odezwałaś! Co u Ciebie? Jak tam wizyta w Pl?;-) Udana?
Martolinka - to Twoja mama w wieku siostry mojego małżona:-D. Kurujcie się , oby gorączka była tylko wynikiem wrażeń, a drapanie gardła przesuszeniem albo zwiastunem mrozu.;-)

ok, lecę jeszcze na inne wątki, oczka mi same się zamykają, a tu jeszcze mam ochotę allegro zaatakować, małżon robi leczo na jutro....
 
Młoda to tu np jest Dziunka hehe

O przepraszam, młoda to tu jest Martolinka:-p ja już przed 30-stką:rofl2:



Zapomniałam Wam napisać że przychodzę do żłobka, a tam Asia chodzi za rękę z Piotrusiem, taki trochę mniejszy od niej kajtuś. Okazuje się, że Pani ma z nimi siedem światów, bo Asia mu matkuje:-D podnosi na ręce, karmi, poi, pomaga usiąść na nocniczku, no po prostu mała mama:-D
 
" czy mnie jeszcze pamiętasz...." Forum BB ;-) Ehh może znowu zmobilizuję się do aktywnego uczestnictwa, u nas ok, ja od lipca pracuję razem z mężem w tej samej firmie, z tym, że na różne zmiany, wymieniamy się małą przed zakładem ;-) ogólnie nie jest źle tylko czasu za mało ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Dziunka to chyba trafilas z pomyslem na prezent świąteczny :) dla Aśki

Martolinka no co Wy? brać mi się tu szybko w garść

Maxwell jeszcze troszke i bedzie po wszystkim

Gosiulek ile Ty masz lat że ta piszesz??

Kililku co tam u Ciebie?
 
No to jesteś w wielku moich szwagierek, glowa do góry życie zaczyna się dopiero po 50 więc jeszcze musisz sporo poczekać ;-)
 
hej dziewczynki!
Usypiałam małego i sama zasnęłam, ale juz 3 noc przeskladam go do łózeczka wiec musialam wstac, ubrac bo przed snem latał z gołą pupką i ulozyc w lozeczku. Zerknęłam co u Was. Myslalam ze maxwel juz urodziła :-)

Gosiu Ty masz 38? now zyciu bym nie powiedziala, w prawdzie nie pamiętam za bardzo ale chyba wklejalas swoje zdjęcie na ktorym wyglądasz młodo i bardzo ładna kobietka z Ciebie :tak: Ja tez nie najmłodsza na listopadówkach. Czasami jak czytam ze ktoras ma lekko powyzej 20 to w szoku jestem. Ja w tym czasie ostro studiowałam imprezowałam i szalałam, miałam lekko siu bzdziu w głowie. Ale myslę ze u mnie Oli pojawił się w idealnym czasie zaraz przed 30 :)

H oglada Wojewódzkiego a ja na to patrzec nie mogę....idę do Syna! Miłej nocki dziewczynki!

chorowitkom zdrowka! a solenizanttom STO LATEK!
 
E tam e tam.
Gosiulek pewnie nas wkręca :-D przeciez wygląda na minimum 10 lat młodszą. to nie możliwe............
A martolinka mozesz sie nad rozmyślaniem "czy czuję się staro" zastanawiać przynajmniej dopiero jak na kartce urodzinowej zamiast 24 zobaczysz 42:-)
A tak na serio nie liczby są tu wyznacznikiem tylko poczucie ducha, prawda?? :tak:

Ja musze Wam powiedziec ze jak jechaliśmy na bilans 2-latka rano autobusem było w nim kupe licealnej [tak mi sie wydaje] młodzieży. Szybko sie wybierałam i nie miałam ani obrączki ani makijażu itp. Słyszałam z dala jakies komentarze na temat młodej dziewczyny-matki. Chłopak mówił "od zawsze chciałem byc młodym ojcem" itp itp :eek: Ja tam to zlewam ale zeby wiedzieli ze jestem z 10 lat od nich starsza :-D:-D

Ufffffff a przyszłam tu napisac ze dzisiaj lepszy sie dzien zapowiada. Mam napalone w piecu, czuję sie bardziej do życia. Nie zasypiam na siedząco no i nie ma mgły. Obiad mam wiec w ogole zyc nie umierac :tak::-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej:-)
Niestety, wczorajszy mega spacer, a potem przytulanki nie pomogły..drugi uparciuch mi się chyba szykuje..:eek::tak: Jutro mam wizytę w szpitalu - badanko i ktg, może wtedy..:sorry::-) albo Martusia chce zrobić prezent urodzinowy starszej siostrzyczce i wyjść..w jej urodziny:-D:-D
Mama - nic, tylko się cieszyć, że tak młodziutko wyglądasz:-)..
Co do wieku..ja już 31, w lutym 32:szok:, a ostatnio usłyszałam, że mam dziecinna buzię - nie wiem, czy to miał być komplement??:-D:-D:-D
Mykam zrobić kawkę;-)
 
Do góry