reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Jezuu alem skonana i mam braki wodne... - wypiłam już chyba z litra a dalej mnie suszy...
Spotkanie miłe, szkoda tylko, że czas zaiwaniał nieziemsko, a dziewczyny lotne jak zwykle...., kobitki trochę odpoczęły w drodze powrotnej i na dobicie poszliśmy jeszcze na krótki spacerek, tzn. truchtanko..., potem kąpiel i wreszcie Hanka zasnęła, Gonia jeszcze się potłukła, a ja w międzyczasie wstawiłam pranie i po ich zaśnięciu złożyłam wczorajsze i wywiesiłam nowe...
Ilona - będzie lepiej, powkurzasz się, przejdzie ;-) mam nadzieję...
Etna - to miłego spędzania czasu z mężem... mam nadzieję, że Pawełkowi już będzie ok i będzie teraz odsypiał choróbsko.
Teraz wreszcie przyjemnie jest na balkonie, ale nie ma gdzie d posadzić, bo wszędzie zabawki dzieciaków.... ehhh , a na trawie mrówków ;-);-)pełno - ja nie Telimena, więc dam sobie spokój:-D:-D
Znikam ...
 
reklama
Chciałam Wam poodpisywać ale już A czeka na skype. Dziwne to :D

W kazdym razie byłam na usg tarczycy i zbierajcie na kwiaty. Guz i tarczyca dziwnie się zmniejszyły, a przy okazji guz zmienił swoją echogenność czy jakoś tak i na usg jak był jasny tak teraz jest ciemny. A co za tym idzie - b.podejrzany. Świetnie co? W poniedziałek endo. Po prostu jedna wielka masakra:wściekła/y:
 
A tam dziunka głupoty piszesz z kwiatkami eh ;/ przeciez bedzie dobrze.
A ja sie witam, dzisiaj mialam totalnie zakręcony dzien. Nawet kompa nie odpalałam.
Stefan pobudził nas o 5. O 6 wszyscy na dworze. Młody między 10-11 spał na dworze potem wariował dalej. O 13 do domu na obiad o 14 spac i spał do 16,40 szok. Potem do 20.30 na dworze. w miedzyczasie jedzenie, 2xpranie, gotowanie. Uff w tym wszystkim wycieczka do lasu. Nogi mi właza wiecie gdzie....masakra :D A teraz jak młody zasnał to jeszcze wypucowałam łazienke no i kąpiel i luuuuuuuuz. Szkoda ze tak krótko tego luzu bo by sie spac przydalo ;];]
 
Dziunka, musi byc dobrze! i na pewno bedzie :-)


laski, gdzie macie pozakladane konta? szukam jakiejs fajnej oferty na konto internetowe, oprocz mbanku ;-) jakies plusy/minusy? thx :-)
 
Chciałam Wam poodpisywać ale już A czeka na skype. Dziwne to :D

W kazdym razie byłam na usg tarczycy i zbierajcie na kwiaty. Guz i tarczyca dziwnie się zmniejszyły, a przy okazji guz zmienił swoją echogenność czy jakoś tak i na usg jak był jasny tak teraz jest ciemny. A co za tym idzie - b.podejrzany. Świetnie co? W poniedziałek endo. Po prostu jedna wielka masakra:wściekła/y:

Ja Ci dam kwiaty, kopa na otrzezwienie!!!!!!!!!
I zakaz wypisywania takich glupot na forum

Byle do poniedziałku, musi być dobrze. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ech...chyba ten wyjazd A mnie zdołował, bo od razu ryczeć mi się chciało jak wyszłam z usg, a to jeszcze tak przesympatyczna doktorka, lekarz z prawdziwego zdarzenia:tak: rzadko kiedy takich się teraz spotyka niestety... ale ona tylko wykonuje badania usg, dużo mi objaśniła, ale osądu nie wydała, bo nie jest specjalistą. Dlatego dokładnie dowiem się u endo w poniedziałek, ech...

Ale teraz będziecie ze mną miały. Będę Wam marudzić do bólu:-D

Dziewczyny śpią, obiad dla nich na jutro gotowy, teraz zajarzyłam że sama nic nie jadłam od 13...chata wysprzątana - choć Julki pokój zdążyłam ogarnąć trzy razy:-D plus jej zasikane łóżko przez Asię;-)
Dobrze ze mam kompot z rabarbaru...

A się kiepsko czuje, ale mam nadzieję że to tylko tęsknota i stres.

Ech...

Jutro tylko odkurzyć, umyć podłogi - o ile uda mi się tego dokonać z dziewczynami. A w sobotę pranie.


Lotka ja mam w ING, a A w Aliorbanku. I w sumie zawsze wolałam ING ale teraz po zmianach (wrrrrrr......) uważam że sto razy lepszy jest Alior. A dodatkowo - kasa leżąca na koncie procentuje.
 
witam, ja jak zwykle nocną porą ;-)

Dziunka, wiesz jak mój wyjechał, to jakoś tak się w sobie zawzięłam, że nie rozpamiętywałam, wspomnienia z naszych wspólnych chwil tylko jeszcze bardziej przygnębiałyby mnie i to była moja taktyka............ chociaż raz, dokładnie przed wigilią, postanowiłam napisać list, strasznie się rozkleiłam......to był pierwszy i ostatni raz,
przez te 6 miesięcy rytm dnia wyznaczała mi Eli i rozmowy z Połowicą na skypie ;-)
dziwne jest to, że po przylocie do Ir nawet nie rozmawialiśmy o tym jak nam było ciężko, jakby każde z nas wymazało ten czas z pamięci......
szybko zleci, tym bardziej, że teraz w PL taka piękna pogoda i Ty pracujesz, mignie zobaczysz ;-)
moja połowica stwierdziła, że w Norwegii prędzej, czy później i my wylądujemy, bo do PL lepszy dojazd i góry większe, szalony, wychodzi na to, że będziemy wiecznie na walizach ;-) w sumie o Norwegi wcześniej myśleliśmy, ale w Ir mam siostrę, więc i start mieliśmy lepszy............
Zdrówka dla Maluszków!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
dziunka nawet nie pisz takich rzeczy, ze na kwiaty mozna zbierac!!
Bedzie dobrze, musi byc ;) w poniedzialek sie wszystko wyjasni i bedziesz spokojniejsza, zobaczysz;-) ale jesli chodzi o samopoczucie A to na pewno stres tak jak piszesz no i oczywiscie tesknota :( ja Was naprawde podziwiam!

jak bylam dzisiaj u kolezanki i wzielam na rece jej synka to Kuba wpadl w taki szal, ze glowa mala, az sie czerwienil ze zlosci:szok: i zaczal plakac, Malego musialam oddać a Jego wziac na rece, przytulal sie jak nigdy :)
 
Do góry