reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ja jak widze ze cos sie ignacowi zaczyna podaje wit c i syrop prawoslazowy i psikam na smoka tantum verde;)

Dzięki za podpowiedź. Syrop zakupię :tak: zawsze się przyda. Mogła byś mi powiedzieć na co on konkretnie jest i jak się go stosuje kiragold? Gorzej będzie z podaniem Tantum Verde, bo Kuba już od stycznia nie ssie smoka.
 
reklama
Witamy i my. Ja dzis zaliczyłam jazdę i ugotowałam ogórkową teraz rozsiadłam się na kanapie z kawusią, panicz Jaśko śpi. Musze wyskoczyć do apteki, bo mężuś przeziębiony, ale nie wiem jak to zrobić, bo raz świeci słońce a za moment leje.

MARTOLINKA ja właśnie posadziłam 2 maja pelargonie i co wieczór musze je znosić z balkonu. Paskudna pogoda. A wyborczą zakupię ;)

DZIUNKA no to powodzenia dla A, żeby chłopina przetrwał tą rozłąkę ze swoimi paniami bezboleśnie.
 
phatanka, Jasiek dziś grzeczniejszy? Mój Kuba też miał wczoraj mola, ale to przez, to że jest podziębiony:-(. Dziś na szczęście już troszkę lepiej i tak nie marudzi, ale strasznie chrypi
 
FANTA tak dzis lepiej troszke. Wydaje mi się, że idą mu 3. bo jak daje mu do spania smoka (w ciągu dnia nie ma go w buzi) to tak nagryza nim w miejscu 3 az piszczy.
Zdrówka dla Kubusia.
 
Witam serdecznie aga27g :tak:. Dobra dziewczyny posiedziałam, kawkę popiłam, troszkę poczytałam <szkoda, że tak Was mało dziś :-(>. Teraz muszę uciekać i obiad zacząć robić puki mój maluch śpi. Miłego popołudnia :tak:
 
Fanta tak niestety jest już ciągle, a najgorzej w weekendy - wtedy tu nawet pies z kulawą nogą nie zagląda :-(

Aga27g witaj, napisz coś więcej o WAS i zapraszamy też na inne nasze listopadowe wątki :-)
 
reklama
Do góry