reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Noo, Klaudzia robi super fotki, nie ma co ;) rewelacyjne!!
Hmm, jesli chodzi o mnie to nie ma co patrzec :p ale jakies tam ze mna sa, rzeczywiscie;)
Poprosze Klaudie o kilka fotek i wkleje a Ty pamietaasz jakie zdjecie mialas wkleic??:p :):)
 
reklama
witam wieczornie
Dzięki za podpowiedź. Syrop zakupię :tak: zawsze się przyda. Mogła byś mi powiedzieć na co on konkretnie jest i jak się go stosuje kiragold? Gorzej będzie z podaniem Tantum Verde, bo Kuba już od stycznia nie ssie smoka.
ja psikam tantum verde prosto do gardła, Michał to uwiielbia

Witam listopadowe mamusie
moja córeczka też z listopada
witamy

padam dzis z nóg :( nie mam juz na nic sily. dobrze, ze jutro piatek
jaką mi Kuba isterie rano użądził w przedszkolu, skzod agadać. A tak chetnie chodził a teraz drugi dzien histeria :(
 
kilolku powodzenia:tak:
Ania niezly lekarz, a u Was nie jest tak jak w UK, ze polozna?? teraz doczytalam - rzeczywiscie troche inaczej, a jak sie czujesz??
etna, ze sie wtrace w temat ciaz jak mozna:-) ja to bylam przeszczeliwa jak prowadzili moja ciaze:tak: nie badaja ginekologicznie:) oczywiscie jak sie cos dziala to jechalam do szpitala i tam tak:tak: bez problemu mozna bylo podjechac kiedy sie chcialo do szpitala ale polozna nie badala co mnie oczywscie cieszylo;-)
ja nogi drugi raz rozlozylam jak bylam juz na porodowce:tak: taki maja zwyczaj i dzieci tez sie rodza zdrowe:tak: ale za to zewnetrznie badaja:/ i brzuszek po wizycie bolal.
tak sie tylko wtracilam, sorki ;)
no co ty :)
ja to jestem w szoku jesli chodzi o waszych wszechstronnych lekarzy pierwszego kontaktu
Witajcie:tak:

fanta zdrowka dla Kubusia:tak:
Ula aby tak dalej:tak: zeby Malemu nic na buzce nie wyskakiwalo;-)
aga witaj ;)

u mniej dzisiaj byly anadri i Klaudzia, dzieciaki sie wybawily :tak: no Kuba przespal 3 godziny ale co zrobic hehe:-) pozniej spacerek i tak zlecialo ;)
szoook, moj nie mozeoka zamknac jak sa w domu inne dzieci, chce do nich i koniec a twoj 3 godziny przespal, dobry jest :)
Klaudzia nie teskkni za nami? co u niej slychac - uchyl nam rąbka takemnicy

Moje chlopaki spia, pawla usypialam godzine grrrrrr, polegl dopiero o 20.30 a meza uspalam o 20.

kilolku a co si,ę stało, że nie chce do przedszkola? Ja tez sie ciesze ze jutro piatek, a pracowalismy tylko 3 dni, maraton bedzie po weekendzie.

Ja wczoraj dostalam piekne kwiaty od praktykantki, az jej łezka poleciała - milo bylo. Zostala mi na pocieszenie jeszcze jedna :)

Ide cos zjesc i spac
 
Laski macie 24 godziny zeby zobaczyc brzuch i rozstepy kobiety ktora przy porodzie ważyła 106 kg :) jak któras ma kompleksy to sie wyleczy :) na prosbe Polii :) pozniej skasuje zeby nie było. Zapraszam na odchudzanie
 
Widzialam, mam podobnie, no moze bez rozstepow......

Zaraz chyba wyjde z siebie, DEBIL ZA SCIANA WIERCI! o tej porze!!!!!!!!!! wlasnie mu sie zatluklam w sciane, to mi "odpukal" pewnie skonczy za minute 22........................... tomi ma na szczescie mocny sen zawsze te pierwsze pol godzinki to i moze sie nie rozbudzi :-(
sie zdenerwowalam!!!!!! :-(
 
Lotka wspolczuje sasiada, wez puknij do Niego jeszcze kilka razy :p
martolinka zaraz patrze na to zdjecie;)
etna Kubus zasnal zanim goscie przyszli w domku nawet glosno bylo a On nic, 3 godziny spal;) a jaki byl pozniej dla Niego szok jak zszedl na dol a tutaj dzieci :) zdziwiony jak nigdy.
A u Klaudzi wszystko ok, laska z Niej ;)
 
Dzięki za podpowiedź. Syrop zakupię :tak: zawsze się przyda. Mogła byś mi powiedzieć na co on konkretnie jest i jak się go stosuje kiragold? Gorzej będzie z podaniem Tantum Verde, bo Kuba już od stycznia nie ssie smoka.

syrop prawoslazowy jest przeciwzapalny, kosztuje grosze, najlepiej na lyzeczce, jest w miare slodki, ja wlewam do soczku bo mnie ignas nie ufa juz;) a tantum verde jak pisala kilolek mozna bezposrednio do gardla, lub na usteczka albo kacik ust, maluszek sobie zlize, ja mialam problemy z tym wiec dlatego na smoka:)
 
kilolku powodzenia:tak:
Ania niezly lekarz, a u Was nie jest tak jak w UK, ze polozna?? teraz doczytalam - rzeczywiscie troche inaczej, a jak sie czujesz??
etna, ze sie wtrace w temat ciaz jak mozna:-) ja to bylam przeszczeliwa jak prowadzili moja ciaze:tak: nie badaja ginekologicznie:) oczywiscie jak sie cos dziala to jechalam do szpitala i tam tak:tak: bez problemu mozna bylo podjechac kiedy sie chcialo do szpitala ale polozna nie badala co mnie oczywscie cieszylo;-)
ja nogi drugi raz rozlozylam jak bylam juz na porodowce:tak: taki maja zwyczaj i dzieci tez sie rodza zdrowe:tak: ale za to zewnetrznie badaja:/ i brzuszek po wizycie bolal.
tak sie tylko wtracilam, sorki ;)
pola położna owszem ale w drugiej części ciąży i wtedy chodze na przemian ;) , a teraz do lekarza bo u niego wszystkie badania mocz,krew itd a położna to tylko mocz bada

u mnie dzisiaj z rana lało a po południu słońce wyszło ale zimno było więc tylko na zakupy do sklepu i potem na chwilkę na plac zabaw , niestety źle dla nas się to skończyło bo Kuba się potknął na takiej drewnianej belce i zaliczył twarzą podłoże a tu niestety żwirek i piasek i cholera wie co jeszcze , no i najpierw musiałam go uspokoić a potem oczyścić twarz i z buzi mu co nie co powyciągać , normalnie mi się płakać chce jak sobie o tym pomyśle , mój bidulek
teraz ma tylko podrapane pod nosem , ech potem już wolałam nie wychodzić i oczywiście wolno mu było więcej niż zwykle ;) co wykorzystywał :) hehehe
 
reklama
no co ty :)
ja to jestem w szoku jesli chodzi o waszych wszechstronnych lekarzy pierwszego kontaktu
szoook, moj nie mozeoka zamknac jak sa w domu inne dzieci, chce do nich i koniec a twoj 3 godziny przespal, dobry jest :)
Klaudzia nie teskkni za nami? co u niej slychac - uchyl nam rąbka takemnicy

Moje chlopaki spia, pawla usypialam godzine grrrrrr, polegl dopiero o 20.30 a meza uspalam o 20.

kilolku a co si,ę stało, że nie chce do przedszkola? Ja tez sie ciesze ze jutro piatek, a pracowalismy tylko 3 dni, maraton bedzie po weekendzie.

Ja wczoraj dostalam piekne kwiaty od praktykantki, az jej łezka poleciała - milo bylo. Zostala mi na pocieszenie jeszcze jedna :)

Ide cos zjesc i spac
właśnie nie mam pojęcia. Ostatnio malo chodził moze dlatego.
No własnie niedobrze, ze wolne było, ja ni lubie, bo ciężko się potem do pracy wraca, najlepiej jak się ciagiem ciągnie.
 
Do góry