reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
no widzisz podzeilimy sie po poł:tak: trzeba bliznim pomagac w potrzebie :)
haha to dawaj do mnie :D bo poczta to nie mozna slac chyba takich rzeczy :D pokaze Ci Białystok odrazu ;) o ile jest tu cos do pokazania :D :D :D
a tak po cichu wam powiem ze spodobało mi sie robienie przetworów :D hahaha teraz cukinie bede robic chyba ;P i papryke pozniej ;d
 
dzieki, to ide robic :)))

Po 23 godzinie ogóry robic??? Rany, ale pracowita dziewczyna.
Kasia jak mój mąż przeczyta (a czyta wieczorami nasz BB czasami), że ty taka gospodarna jesteś to wymieni mnie jak nic ;p

Witam się z rana. Syn wstał o 8 poszedł spać znowu o 9 ;D A my dziś na szczepienie WZW już mnie sraczka dopadła :/ Do tego idziemy z babcią bo już mi szkoda było Huberta bo znowu firmę późno by otworzył, a teraz żałuję, ze puściłam go do pracy, bo sama na samą myśl o płaczu oblewam się potem :/

Miłego dnia dziewczynki.
 
Ale bez meza , bo on wciaz z tym swoim tekstem " W Białymstoku sa najpiekniejsze dziewczyny"... :tak:
ja robiałm przetwory dwa lata temu: dynia , papryka i dzemy z truskawek i powiem szczerze , ze mi sie odechcaiło
 
Ale bez meza , bo on wciaz z tym swoim tekstem " W Białymstoku sa najpiekniejsze dziewczyny"... :tak:
ja robiałm przetwory dwa lata temu: dynia , papryka i dzemy z truskawek i powiem szczerze , ze mi sie odechcaiło
hahahah a czemu tak mowi ? :p :p

ja tak to leniwa jestem i nie chce mi sie ale jak juz zaczynam to zatrzymac ciezko :) pozatym widze efekty wiec to tez mobilizuje :)
 
ojejku,ale czytania miałam:)nie to co na wątku zielonogórskim:)tam wakacje panują chyba:)
a u nas nocka spokojna,teraz mała też śpi,więc mam spokój:)
ale Was dziewczyny wzięło za przetwory,ja jak mam coś w kuchni zrobić to mnie cholerka bierze,tak tego nie lubię,a trzeba niestety czasami:)
nic,zmykam obiad dla Zosi robić:)
 
Kasiula nie strasz mnie. Ja pojutrze mam lot i na sama mysl mam ochote uciec...

Moze nie powinnam. Moze to nie miejsce, ale k**** mnie bierze jak ogladam tvn24 i relacje z "uroczystosci" przeniesienia krzyza. Wstyd mi za tych katolickich fanatyków!!!! i trzeba miec naprawde wiare silna zeby wytrzymac to co sie oglada.Podziwiam!!!!!
 
reklama
A My będziemy sie przeprowadzać do domku jednorodzinnego. Nadala bedziemy wynajmowac u tych samych ludzi tylko,że oni zamieniają te 32m2 z dopłata na domek i my tam bedziemy mieszkać (3pokoje, nowa łazienka no i wszystko prócz tvi lodówki zostawiają) bedziemy im płacić 400zł za wynajem a obecie za 32m2 płacimy 500zł (w tym czynsz)
wow not o super! ale co tv i lodówkę musicie miec swoje? a teraz jak macie?

a tu mi się nasunęło wspomnienie jaka ja mialam lodówkę na początkkumalżeństwa, dziewczyny mówię wam luksus!!!! Kupiłam ją od sąsiadki za 100zl. Była starsza ode mnie, nie miała ani pojemników ani półek. Pólki mi taka z pleksi dorobil, a zamiast pojemników ustawiałam styropianowe pojemniczki, drzwiczki od zamrażarki ledwo się trzymały i co chcwila pzyymarzaly na amen i trzeba bylo wyłaczać lodówke i zamrażalnik wrzątkiem polewać, albo odlupywac lód po ździebku, bo mrozila jak szalona, 2 razy w tygodniu rozmrażanie hehe Aż mi szkoda, ze jej jjuż nie mam, wtedy się na nią ciągle wściekałam, ale jakoś bradzo milo ją wspominam

kiedys mial wyjazd do Białegostoku i tam prowadził obserwacje:tak: i widac doszedł do takich wniosków
hahaah:-D

:-:)-:)-:)-(
 
Do góry