reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Heja z rana...
co tam u Was?Jak dzieciaczki spały ładnie??

Mi się zbliża @ i jest tragedia istna w domu.Kłotnie z D non stop takie że mam go po dziury w nosie...( rozstanie nasze nieuniknione wczesniej czy pożniej),Igor wali metalowym kubkiem w garnek i ma przy tym radochę:-)
w dodatku ma dziś przyjsć D z kolegą żeby zobaczył Igorka.A ja mam niby ***** sprząta cały dom?? O nie ,nic z tego.Boże jak ja go mam dość...
 
A My będziemy sie przeprowadzać do domku jednorodzinnego. Nadala bedziemy wynajmowac u tych samych ludzi tylko,że oni zamieniają te 32m2 z dopłata na domek i my tam bedziemy mieszkać (3pokoje, nowa łazienka no i wszystko prócz tvi lodówki zostawiają) bedziemy im płacić 400zł za wynajem a obecie za 32m2 płacimy 500zł (w tym czynsz)
 
A My będziemy sie przeprowadzać do domku jednorodzinnego. Nadala bedziemy wynajmowac u tych samych ludzi tylko,że oni zamieniają te 32m2 z dopłata na domek i my tam bedziemy mieszkać (3pokoje, nowa łazienka no i wszystko prócz tvi lodówki zostawiają) bedziemy im płacić 400zł za wynajem a obecie za 32m2 płacimy 500zł (w tym czynsz)
o super!! :)
 
A My będziemy sie przeprowadzać do domku jednorodzinnego. Nadala bedziemy wynajmowac u tych samych ludzi tylko,że oni zamieniają te 32m2 z dopłata na domek i my tam bedziemy mieszkać (3pokoje, nowa łazienka no i wszystko prócz tvi lodówki zostawiają) bedziemy im płacić 400zł za wynajem a obecie za 32m2 płacimy 500zł (w tym czynsz)
Heh, a my 900 za 28 m2 płacimy teraz za wynajem, ale już niedługo :)
 
Wrrrrrrr zła jestem :/
narobiłyście mi smaka tymi ogorkami, no to sobie naszykowalam słój, dzis z rana sie wybralam na bazarek po ogoreczki do zakiszenia i lipa...... taki deszcz sie zerwal, ze w 5 min bylam spowrotem z wozkiem w domu(samochodem nie podjade bo nie ma tam gdzie zaparkowac, tyle narodu tam zawsze jest). :/ folia p/deszczowa nic nie dala... no to dopiero w piatek znow bedzie bazarek(u nas tak jest 2 dni w tyg) i musze czekac z jezykiem na brodzie :)
 
Wrrrrrrr zła jestem :/
narobiłyście mi smaka tymi ogorkami, no to sobie naszykowalam słój, dzis z rana sie wybralam na bazarek po ogoreczki do zakiszenia i lipa...... taki deszcz sie zerwal, ze w 5 min bylam spowrotem z wozkiem w domu(samochodem nie podjade bo nie ma tam gdzie zaparkowac, tyle narodu tam zawsze jest). :/ folia p/deszczowa nic nie dala... no to dopiero w piatek znow bedzie bazarek(u nas tak jest 2 dni w tyg) i musze czekac z jezykiem na brodzie :)
eheheh to w chuste/nosidełko pod parasol i sruuu :D
 
Maly ladnie dzis spał, teraz tez spi.U nas pada od rana :/
Wyjatkowa to fajnie Wam sie udało;-)
co do sloików to mysle , ze Kasiula o mnie pamieta i cos mi tam wysle poczta;-):-) bo mam takiegoooooooooooo lllllllllllllllenia
 
reklama
Do góry