reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
a ja chciałam się przywitać,bo jakoś wcześniej nie miałam siły i pisałam tylko na jednym wątku:)

Dzieńdoberek Basiu :)

-------

A jeśli chodzi o dziunkę to wczoraj pod prysznicem wymyśliłam, ze dziunka się uzależniła od BB i lekarz jej kazał usunąć konto jako początek terapii :-D
to z takich humorystycznych wyjaśnień.
A czy któraś z was, która ma z dziunką kontakt mogłaby potwierdzić, że z Joasią jest wszystko ok? Bo to była moja druga myśl, że coś się stało i tak mnie to jakoś męczy :-(
 
witam z rana :)
młody obudził mnie dzisiaj o 4.16 :baffled: pogadał, popłakał, pojęczał, popił sobie mleczka i zasnął do 7, ale się dzisiaj wyspałam

Brak apetytu ciąg dalszy dzisiaj mama musiała dojesc kaszke na śniadanie

dzisiaj jedziemy do mojej mamy i wujka pawelka wiec nas nie bedzie moze do jutra kto wie ;-)

Jesli chodzi o dziunke to ja juz sie nie wypowiadam,
usunela link i nie ma najmniejszej ochoty powiedziec nam dlaczego
kontakt z nia mamy i nic to nam nie dało
wiemy tylko że dojechali do tego Poznania cali i zdrowi
 
Spotkalam sie z Dziunka w Poznaniu dwa dni temu. Od razu napisze ze NIE rozmawialysmy o powodach jej odejscia z forum. Joasia ma sie dobrze. Z zaskoczeniem odkrylam ze jest drobnijsza od Idy :) pomimo roznicy w masie ciala i ilosci "pofaldowan" Ida jest troszke potezniejsza od niej. Oczywiscie jest tez dluzsza. Dziunka to mila i sympatyczna dziewczyna,jej maz (facet?) przemknal obok kilka razy. Julka jest rowniez drobna - myslalam ze jest wieksza. Ot i tyle.
 
witam z rana :)
młody obudził mnie dzisiaj o 4.16

kurcze my też dzisiaj pobudka wcześnie z tym że my o 5 ech nie weim czemu z tym że my zasnęliśmy tak ok 7 i spalismy do prawie 10

muszę się pochwalić że mamy DRUGI ząbek :-):-) nieźle w odstępie 5 dni dwa zęby nadrabiamy

u nas dzisiaj duchota pewnie będzie padać :-(
 
Spotkalam sie z Dziunka w Poznaniu dwa dni temu. Od razu napisze ze NIE rozmawialysmy o powodach jej odejscia z forum. Joasia ma sie dobrze. Z zaskoczeniem odkrylam ze jest drobnijsza od Idy :) pomimo roznicy w masie ciala i ilosci "pofaldowan" Ida jest troszke potezniejsza od niej. Oczywiscie jest tez dluzsza. Dziunka to mila i sympatyczna dziewczyna,jej maz (facet?) przemknal obok kilka razy. Julka jest rowniez drobna - myslalam ze jest wieksza. Ot i tyle.

Byłaś z nia na spotkaniu i nie zapytałaś?? My tu wymyslamy historie, martwimy sie itd. Oj Passingby dałaś ciała!!!

Witam sie i ja :-) Miłej i spokojnej niedzieli.
 
reklama
Kilolku i Aguś - gratuluję kolejnych ząbków;-)
U nas coś też się kluje w buźce, ale sama nie wiem..Marysia namiętnie gryzie wszystkie smoczki - najlepszy jest z kubka niekapka z Aventu..ślini się na maxa znowu, wietrzy sobie buźkę, ale na razie cisza..
W Zabrzu też straszna duchota, ale na niebie zero chmurek..
 
Do góry