reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

kilolek jeszcze 3 :-D i spokoj to mnie pocieszylas nie ma co
Gratulujemy u nas tez 3 od wczoraj
a po tych nastepnych 3 juz nie bedzie tak bolalo?
P.s. mezamwyslij do sklepu
pewnie będzie tylko za jakiś czas, a u nas szły 4 na raz, opuchnięte, kreseczki już widać mocno, takze skoro jeden wyszedł to jeszcze 3 i będzie chwila spokoju
 
reklama
pewnie będzie tylko za jakiś czas, a u nas szły 4 na raz, opuchnięte, kreseczki już widać mocno, takze skoro jeden wyszedł to jeszcze 3 i będzie chwila spokoju
a juz myslalam ze już nastepne nie beda tak bolec :-(
Ja jestem ale dziś się nie chce udzielać ... Troszkę spokoju potrzebuje :blink:

no i jak udało się dzisiaj osiągnąć spokoj??? mam nadzieje, że chociaż troche
 
dziewczyny pytanie i prośbę mam ... uzupełniałam liste na smakach itp ... i tak weszlam przepis jeden zobaczyc i patrze LINKI NIE DZIAŁAJA :szok: nie wiem czy tylko u mnie czy wszędzie wiec jakby któraś mogla zerknąć... :) dzieki
 
a co mają powiedzieć ci ktorzy tam mieszkają :baffled: to chyba jakies bzdury, ludzie juz sami nie wiedza co maja pisac. Chyba lepiej w gorach na trasach, stokach itp., niz w miescie w spalinach

my po urodzinkach i maly padl śpi od 20 uffff. Mało mi spal i jadl w dzien (ten nasz nawy ząbek) to szybko usnal. Jutro urodzinki mojego braciszka i niestety maz nie zdazy przytrzymaja go do pon/wtorku :-(
no właśnie o to chodzi że lepiej jechać w góy np Beskidy czy Pieniny niż do Zakopanego bo miasto jest w kotlinie ,a gazeta to "Mamo to ja"
powtarzam tylko co napisali ;-)
ja mam nadzieje że ten tydzień jak najszybciej się skończy bo co rusz złe wiadomości.
Dziasiaj dowiedziałam się że mój brat rozstaje się z żoną. Bo przestał ja kochać... po 15 latach związku :(( masakra
najlepiej tak wytłumaczyć odejście, bo nikt nie ma żadnych argumentów żeby coś powiedzieć. Mają 4 letnią córeczkę.
Żal mi rodziców którzy harowali na to żeby miał 1 dom póżniej następny na ich działce itp. A on zostawia żone. Wpaniałomyślnie zostawia jej samochód, dom (kredyt wynosi 2000zł miesięcznie) i dziecko. Twierdzi że ona da sobie rade "przecież jest tak zaradna ". Nie ma na boku nikogo. A co z dzieckiem?? "Będę wynajmował mieszkanie. Będzie miała swój pokój i raz na 2 tygodie na weekend będę ją zabierał" więc podejrzewam że dziecko będzie podsyłane do babci. do tej pory też często było ale teraz to prawie zamieszka.
Szkoda mi Natalki bo ona już teraz jest znerwicowana, bo nigdy tak naprawde rodzice nie mieli dla niej czasu. Ważniejsza była praca, budowa i imprezy, a dziecko podrzucane to tu to tam albo włóczone po balangach. "Idź się bawić" odbierane z przedszkola po 17 (mimo że rodzice już dawno w domu) o 19 pada ze zmęczenia więc za wiele czasu z rodzicami nie spędza na zabawie.
ale się rozpisałam... ale tak mi ciężko... nie sądziłam że mój brat tak postąpi...
współczuje ,niestety nic nie możesz na to poradzić :-(
Ania wiesz my tak z 4 razy do roku jeździmy do Zakopca i nie zauważyłam żeby powietrze było jakieś gorze na pewno jest ostrzejsze no ale wiesz nad morze też źle bo za dużo jodu dla maluszków...:rofl2::rofl2:
z tego co pisali to chodzi głównie o to że miasto jest położone w kotlinie a nie o same góry ;-) , pewnie jakby się chciał we wszystko zagłębiać to nic dzisiaj nie jest zdrowe ;-)
 
czekajcie, ostatnie pytanie o dziunke bo nic nie kumam, dlaczego ona skasowala swoj profil? obrazila sie na nas czy stwierdzila ze nie bedzie juz miala na nas czasu?
 
z tego co pisali to chodzi głównie o to że miasto jest położone w kotlinie a nie o same góry ;-) , pewnie jakby się chciał we wszystko zagłębiać to nic dzisiaj nie jest zdrowe ;-)

no właśnie ja tam Zakopane lubię i pojadę zresztą morze też lubię i tez byłam :p i pojechała bym znów choćby dzisaj:-)

czekajcie, ostatnie pytanie o dziunke bo nic nie kumam, dlaczego ona skasowala swoj profil? obrazila sie na nas czy stwierdzila ze nie bedzie juz miala na nas czasu?

no właśnie nikt nic nie wie
 
reklama
Do góry