reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
chcialam zaproponowac nowy watek o taki: https://www.babyboom.pl/forum/dziec...i-imieninki-czas-i-miejsce-na-zyczenia-19800/

jest zgoda?

tylko jeszcze myslalam dzisiaj coby zrobic jakas liste z urodzinami naszymi i dzieciaczkow, i jeszcze takie najwazniejsze pytania jak z gry pytania-odpowiedzi, swoisty formularz osobowy: zainteresowania, rodzina, dom itd. co wy na to? zeby sie poznac lepiej:) przynajmniej ja nabralam takiej ochoty....
swietny pomysl
to dobry pomysl, a z tym kwestionariuszem, chodzi o np 20 pytan, tych najwazniejszych (ksiazki, kino, zainteresowania, hobby, miejsce zamieszkania, wazne rzeczy w zyciu itd) ktore dziewczyny wypelniaja i stad znamy sie troche wiecej:)
tez mysle ze lepiej na zamknietym
 
chcialam zaproponowac nowy watek o taki: https://www.babyboom.pl/forum/dziec...i-imieninki-czas-i-miejsce-na-zyczenia-19800/

jest zgoda?

tylko jeszcze myslalam dzisiaj coby zrobic jakas liste z urodzinami naszymi i dzieciaczkow, i jeszcze takie najwazniejsze pytania jak z gry pytania-odpowiedzi, swoisty formularz osobowy: zainteresowania, rodzina, dom itd. co wy na to? zeby sie poznac lepiej:) przynajmniej ja nabralam takiej ochoty....

suuuuper!!!!

czyli co? mam tworzyc taki kwestonariusz? swoja droga to normalne ze modem sie nie udziela tylko podpatruje?;/

też mnie to zastanawia
 
reklama
Martolinka śniłaś mi sie !!!! :D

ze byłas u Cleo i ja zaszłam do niej i ty bylas :) i Cleo ci dawala jakieś różowe kocyki poduszke :D bo córke mialaś miec i martwiłas sie ze znow ciuchy musisz kupowac bo po synku nie bedziesz nosic przeciez :)



a pozatym mialam starszna noc !! :/ mały obudził sie o 4 ... chcial spac ale co chwila rzucał sie :|myslalam ze oszaleje ... maz zbudził sie zobaczył ze jestem zdenerwowana ... wiec wział malego i uspał po 5 :o to pozniej wstał o 6 wzielam do lozka i jakos zasnal do 7.30 ... padam :( zaraz mały uśnie to i ja ide zdrzemne sie ;/
 
Do góry