reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kasiula posikalam sie ze smiechu. Chyba dzis walne sobie test:tak: Maz kupił 2 , bo akurat promocja była:tak:

Ja ta autostrada jezdze...

Kasiula zajrzyj na ogloszenia
 
reklama
u nas zębów ciąg dalszy, oszaleję. Niby nie ma gorączki, ale cąły ciepły a usteczka wręcz parzą. Je tylko cyca, a ja mleka jak na lekarstwo. Śpi tylko z cycem w buźce, ehhh. Przynajmniej drugi już mnie nie kopie, ale od rana przeczytałam już z 300stron róznych książeczek :/
Z tymi zębami to naprawdę tragedia, bo już 4 na górze wielkie, wyrośnięte a przerżnąć sie nie mogą. Takie wielkie łopaty z dziąseł. Kuba też tak miał z górnymi zebami (a dolne wychodziły normalnie) tylko był wtedy starszy i generalnie lepiej to znosił, nawet zbytnio nie narzekał tylko gryźć nie mógł no i okropnie wyglądało, bo już sine były tak dziąsło naciągnięte. Miał mieć przecinane ale na szczęście same się wreszcie przerżnęły. Michaś ma czerwone i do zasinienia raczej nie dojdzie, bo już widzę od tygodnia kreski na dziąsłach, czyli się wyrzynają, no ale naprawde kiepsko to znosi
Noszę cały czas, w domu bałagan się nawarstwia, nie mam nawet jak włączyć zmywarki, w kuchni sterta garów - zostały mi 2 czyste talerze hehe, a wieczorem jak już pójdzie spać to padam na twarz.

no to tak na miły poczatek dnia, porcja narzekań... :D
 
Kilolek biedaczko... i jeszcze Michaś się nacierpi. Kurcze ale jak Kubuś miał mieć przecinane, przez lekarza??
tak, tak tzn to w szpitalu chyba tylko robią ale dziekco musi mieć skończone 1,5 roku (a wtedy jeszcze nei miał, wiec musieliśmy czekać) a najlepiej jak ma skończone 2 tylko lekarz musi obserwować czy nie robi się martwica na dziąsłach czy coś takiego. Kubuś właśnie już miał strasznie sine dlatego miał mieć przecinane po skończeniu 1,5 roku
 
Kasiula posikalam sie ze smiechu. Chyba dzis walne sobie test:tak: Maz kupił 2 , bo akurat promocja była:tak:

Ja ta autostrada jezdze...

Kasiula zajrzyj na ogloszenia
A wy co?????????? po co wam testy????? hihihihi
no mój już się przebudził, wiec koniec wolności... zmykam..
biedak u nas tez tragedia z gornym zabkiem tak mi szkoda małego szkraba, też już kreski widać. Dziaslo takie napuchnieta a zabek sobie siedzi i sziedzi

Ja latam na miotle od rana :-D
kuchnia błyszczy
lazienka błyszczy
korytarz blyszczy
pranie wstawione
jeszcze nasz pokoik i prasowanie
no i obiadek
 
A wy co?????????? po co wam testy????? hihihihi

biedak u nas tez tragedia z gornym zabkiem tak mi szkoda małego szkraba, też już kreski widać. Dziaslo takie napuchnieta a zabek sobie siedzi i sziedzi

Ja latam na miotle od rana :-D
kuchnia błyszczy
lazienka błyszczy
korytarz blyszczy
pranie wstawione
jeszcze nasz pokoik i prasowanie

no i obiadek

to moze wpadnij do poznania?
 
reklama
Do góry