reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Bylam wczesniej na pazniernkowych przyszlych mamach , ale Patusiowi sie nie spieszylo z przyjsciem na swiat i tak t sie stalam mama listopadowa.
Pati odpokac wszystko ok, nie choruje, rosnie, na paczatku mialam z nim troche problemy bo mial kolke i nie mogl kupiki zrobic przez kilka dni. Teraz sie juz wszystko uregulowalo i nawet kolki mu tak czesto nie dokuczaja.

a ja odwrotnie :-D w sumie zostałam mamą październikową, ale nie jestem październikówką !!:tak:
 
Dziewczyny mamy odwilż :-):-):-):-):-):-):-)
U mnie 5 stopni na plusie, wyszłąbym z synkiem ale po 14 wyjeżdżamy do W-wy na USG-brzucha, ciemiączka i bioderek. Prosimy o kciuczki!!!!!!!!!

Oby do WIOSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słonko, spacery, ajajajajjajajjjjjjj
 
to fajnie :-)

u nas zaczeło sie plucie plucie i jeszcze raz plucie, Amelka pluje dalej niz widzi, wieczory mamy płaczliwe, młoda wrzeszczy i jakby mogła to by wszystkich pogryzła, także nie mam wątpliwości że to na ząbki;-)

powiedzcie mi czy któras z was planuje w najbliższym czasie zacząc powoli wprowadzać nowe produkty.. Amelka ma 3 miesiaące i dwa tygodnie i tak za 2 tyg myślałam żeby dac jej coś nowego :-) mała już nam pokazuje że wolałaby cos innego, ciekawi ją to co jemy to co znajduje sie na naszych talerzach i oczywiście gdy ktos je mała nie ruszy mleka pomimo głodu woli wpatrywac się w inne jedzonko :-) czy wasze dzieci tez tak mają ??
 
reklama
to fajnie :-)

u nas zaczeło sie plucie plucie i jeszcze raz plucie, Amelka pluje dalej niz widzi, wieczory mamy płaczliwe, młoda wrzeszczy i jakby mogła to by wszystkich pogryzła, także nie mam wątpliwości że to na ząbki;-)

powiedzcie mi czy któras z was planuje w najbliższym czasie zacząc powoli wprowadzać nowe produkty.. Amelka ma 3 miesiaące i dwa tygodnie i tak za 2 tyg myślałam żeby dac jej coś nowego :-) mała już nam pokazuje że wolałaby cos innego, ciekawi ją to co jemy to co znajduje sie na naszych talerzach i oczywiście gdy ktos je mała nie ruszy mleka pomimo głodu woli wpatrywac się w inne jedzonko :-) czy wasze dzieci tez tak mają ??
WITAJ
wejdz na wątek karmienie piersią tam piszemy o wprowadzaniu nowych pokarmów chyba tez na mleko papaki i kanapki
 
Do góry