reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Zniknął temat wózkowy więc npisze tutaj:-p
Mam w gondolce opcję oparcia dla dziecka dziś na chwilkę oparłam takna półleząco Igorka ale po 15 minutach wolał leżeć i spać:-D
Myślicie że mogę powoli go tak układać ??Czy nie za wczesnie? Nadmienię że to pozycja nie siedząca ale połleząca.
Fajna dziś pogoda 2,5 h spacerkowania:-)
 
reklama
Zniknął temat wózkowy więc npisze tutaj:-p
Mam w gondolce opcję oparcia dla dziecka dziś na chwilkę oparłam takna półleząco Igorka ale po 15 minutach wolał leżeć i spać:-D
Myślicie że mogę powoli go tak układać ??Czy nie za wczesnie? Nadmienię że to pozycja nie siedząca ale połleząca.
Fajna dziś pogoda 2,5 h spacerkowania:-)

Ja tez tak kladlam Joasie, bo ulewala (mam tam chyba trzystopniowa regulacje) ale odpuscilam, bo ona zaczela sie podnosic do siadu:zawstydzona/y:
 
Cleo1981 ok, dzięki :-)

co do pozycji na półlerząco, to ja swoją Amelkę tak układam juz jakis czas i bardzo jej sie to podoba :-)
jak dobrze widziałam to Twoj synuś jest starsz od Amelki niedługo skonczy 4 miesiące, wiec myślę ze nic mu nei bedzie jak zaczniesz go przyzwyczajać... jesli ktos zamierza od 4 miesiaca wprowadzac nowe produkty do diety maluszka to i tak bedzie trzeba ukłądac maluszków takiej pozycji nie na leżąco.. :-)
dzieciaczki lubią tą pozycję bo moga ogądac wszystko co się dzieje do okoła ;-)
 
wlasnie ja do grudniowek sie nie przenosze:-p no chyba ze mnie ktos wyrzuci:sorry:

no chyba ŻARTUJESZ ;-)PARÓWY NIE ODDAMY !!!!!!!

super :tak: lubie takie bukiety a najbardziej podobal mi sie bukiet od babci pelen pieniedzy hahahah :-D

klaudzi ja tez lubie "kwiaty ":-D:-D

witam :-)
Jestem mamą 3 miesięcznej Amelki, urodziła się 4 listopada :-) możemy dołączyc ?? ;-)
witamy :-D
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
IMG_0052.jpg
 
dziewczy czy Wasze smyki wyrosły juz z wkladek dla niemowlakow w fotelikach samochodowych? ja Antkowi wyjęłam bo było mu w tym ciasno. Zkolei teraz to troche za dorosły ten fotelik (romer marka). podłozylam mu podusie pod pupe i jest troche lepiej
 
reklama
Do góry