reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
hehehe dokladnie! jezeli wczesniej nie bede lezec na patologii to juz dzwoniac do szpitala ze mam skurcze bede prosic o epidural ciepla wode w wannie i gas and air :-D:-D
jak juz dostaniecie ten epidural to sie dopominajcie o top up-y bo moga zrobic jak ze mne: epidural, owszem, ale nie na parte.... :confused2:
 
a nie robili problemow co do wozka? bo my tez mamy 2 czesci i boje sie ze jedna sie "zgubi" albo cos.... zabezpieczylas to jakims pokrowcem albo czyms? no i czy nie poniszczyli ci wozia? bo chyba mnie szlag trafi jak mi zniszcza.

do PL pewnie polecimy razem wiec bedzie mi o niebo latwiej ale i tak sie boje, choc wsumie Oli bedzie juz o wiele starszy wtedy.

GRATULUJE ODWAGI!!
....albo GŁUPOTY... :-D:-D:-D
Jesli chodzi o czesci to nie bylo problemu bo na kazda przyklejaja ci (przy oddaniu bagazu) nalepki z numerem ze wiadomo czyje to, no i nie poniszczyli tylko za grosz checi pomocy w tych co łądują nie ma... :no:
 
Ja niestety nie mam żadnego talentu. Podziwiam Was, że znajdujecie czas na swoje hobby.

Ogladałyście dzisiaj w TVN- jakaś brytyjka karmiła dziecko do 8 lat:szok::rofl2:

Mam do Was pytanko - jaką temperaturę mają Wasze Skarby? U Gabrysi waha się w ciągu dnia i bywa, że ma nawet 37.3(po odjęciu), ale je ładnie i nie jest marudna.

Czekam dzisiaj na bujaczek. Zamówiłam Małej i mam nadzieję, że troszkę w nim posiedzi a ja wreszcie będę mieć więcej czasu żeby cos w domu zrobić. Macie jakieś opinie na tem tych leżaczków- bujaczków?

miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Mam do Was pytanko - jaką temperaturę mają Wasze Skarby? U Gabrysi waha się w ciągu dnia i bywa, że ma nawet 37.3(po odjęciu), ale je ładnie i nie jest marudna.

Czekam dzisiaj na bujaczek. Zamówiłam Małej i mam nadzieję, że troszkę w nim posiedzi a ja wreszcie będę mieć więcej czasu żeby cos w domu zrobić. Macie jakieś opinie na tem tych leżaczków- bujaczków?

miłego dnia

To zalezy gdzie mierzysz ta temperaturke :) Ja Maluchowi mierze w uchu i czesto ma 37.0-37.2

Jesli chodzi o lezaczki to ja mam chicco - bez wibracji (nie chcialam wibracji bo jak pomysle ze ja mialabym lezec na czyms co wibruje i nie mam na to wplywu tj wylaczyc to itp. to az mnie ciarki przeszly), z mozliwoscia bujania przez rodzica, super reguluje sie nachylenie - sama dostosowujesz to co Ci odpowiada, dodatkowo jest podparcie bujaka i wtedy jest stabilne krzeselko - Chicco Leżaczek-bujaczek Soft Relax & Play - 355.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci: wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce
taki jak na tej stonce tylko bez palaka (mam swoj innej firmy), naprawde jest dobry!!!
 
reklama
Do góry