reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a ja polecam madalińskiego:-) polozne wszystkie super, lekarze fachowi, wiadomo wszedzie trafi sie ktos nie ten tego :cool: ale mimo wszystko polecam!

O madalińskim nawet nie myślałam. A to nie tam każą rodzić w pozycji poziomej???

Rzecz jasna, że ile porodów i kobiet tyle relacji i opini. Poza tym dużo zależy od kobiet - ja jestem baaardzooo wymagająca i wiem, że sprostać mi to nie lada wyzwanie.
 
reklama
Kasiula mam nadzieję, że w innym szpitalu cię zatrzymają....
Ech ... ciekawe jak to będzie, ja już po dzisiejszej aktywności z wami, czuję się jak przeterminowana :))))
Może Ola ma rację i na raz ruszymy na porodówki a potem się śmiać będziemy na forum, że czekałyśmy na zmasowany atak!!! Dobrze, że każda z nas w innym szpitalu, bo inaczej miejsc na porodówce by zabrakło :))))
 
A ja polecam poprostu szybki i jak najmniej bolesny porod to wtedy wszyscy beda chwalic obojetnie jaki szpital :-p
dokładnie!!!
ja chcę szybko i w miarę bezbolesnie :))) wiecei, jak się zacznie to się zacznie, najgorsze to czekanie i myslenie o tym!
Malina masz rację co do zabicia głowy. Jutro lecę do wypożyczalni dvd, Natalunia, czekamy na rozpiskę filmów, które wybrałaś :)))
 
hehe no no zobacyzmy co to bedzie ja jutro zalecam duzo wysiłku i moze tym zmusze syna na przyjscie na swiat uparciuch z niego po tatusiu jak cos powie to nie zmieni zdania hehe ale ja go przekonam :) no i mam nadzieje ze cos sie wreszcie zacznie dziac :)

dziubasku a ty jutro rodzisz jakbys zapomniala :)
 
dziubasku a ty jutro rodzisz jakbys zapomniala :)

jakbym zapomniała :)))) hihi
torba spakowana od 4 dni jest! NO!
ale ja raczej jutro nigdzie się nie wybieram, ewentualnie 2 książki, które kupiłam na allegro muszę odebrać, wanienkę i stelaż no i do tej wypożyczalni dvd mam skoczyć :)))
wieczorem znajomi na kawę i ciasto czekoladowe jeszcze przychodzą!
a tak to ja się jeszcze trochę pobyczę :)))
---
a i pracę zaliczeniową musze napisać, bez tego nie rodzę :)))
---
Kasiula powodzenia jutro w innym szpitalu, nie daj się wykurzyć!!!!
Trzymam kciuki!
 
Ja mam wielkie postanowienie pobiegac jutro od rana troszke po schodkach. Nawet jezeli to nie pomoze Nikusiowi to przynajmniej nabiore troszke kondycji albo bede pozniej lepiej spac :-D
oj ja już nie mam siły na schody :)))
zadyszkę łapię, młody cały czas siedzi mi na przeponie i nie za dobrze się z tym czuję :)))
Zelcia, ale ty masz jeszcze 4 dni do terminu :))) wyluzuj!
:)))
 
moje dziecie wlasnie zapodaje mi od srodka sesje kickboxingu, tak juz od pol godziny, a ustawione jest pleckami do pepka, czyli kopie bije mnie po organach :sorry:
 
oj ja już nie mam siły na schody :)))
zadyszkę łapię, młody cały czas siedzi mi na przeponie i nie za dobrze się z tym czuję :)))
Zelcia, ale ty masz jeszcze 4 dni do terminu :))) wyluzuj!
:)))

Tak tylkoze wiadomo ze odrazu po takich biegach nie urodze,a nie chce rodzic 11 listopada,natomiast 12 mam juz termin i przy okazji wizyte u midwife,ktora powiedziala ze jezeli nie urodze do 12 to "pomozemy"malemy wyjsc,a tego tez nie chce bo nie nalezy do najprzyjemniejszych czynnosci tak wiec pozostaje mi pobiegac jutro i we wtorek urodzic ;-)
Wielki plan,ale bedzie ciezko z realizacja :-p
 
reklama
Do góry