reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
O madalińskim nawet nie myślałam. A to nie tam każą rodzić w pozycji poziomej???

Rzecz jasna, że ile porodów i kobiet tyle relacji i opini. Poza tym dużo zależy od kobiet - ja jestem baaardzooo wymagająca i wiem, że sprostać mi to nie lada wyzwanie.

absolutnie nie:no: rodzisz tam jak se chcesz, kucaki, klasycznie, pokracznie, skośnie itd;-) chodzilam tam do szkoly rodzenia, to jest bardzo postepowy szpital i porodowka taka odnowiona:tak:
 
i jak tam??dziubasek...jestes jeszcze w domku??jak tam skurcze??
ja czekam i czekam i nic....jak mnie cos zaboli w nocy to juz mysle ze to bedzie to ..no ale niestety nici i moj synus jeszcze na swiat sie nie pcha:tak:dzis jade z moim matim do szpitala na zmane gipsu...taki przy ktorym juz bedzie chodzil o kulach:tak:mam nadzieje ze to bedzie ok i nozka mu sie dobrze goi:tak:
 
Justi ja wg OM też mam na dzis termin :-).... ale cisza póki co :)
A wg USG i owulacji 19.11.

No dziewczynki dzis mój ostatni dzien w domu.
Jutro wybywam do szpitala z rana, a w czwartek mam nadzieję, że obwieszczę Wam dobrą nowinę :-)

Tylko nie wiem czy będę miała komu, bo jak Justi dzisiaj trafi do szpitala albo Gie-oska to jestem ugotowana i nikt nic nie będzie wiedział, że urodziłam póki nie wrócę :-)

A laptopa biorę tylko na jutro i środę,bo od czwartku to będę ślęczyc na instrukcja obsługi takiego innego, nowego, mikro modelu "laptopika" :tak::-D:szok::-)

Martuska trzymam kciuki !!!!!!!!!!!
 
Justi ja wg OM też mam na dzis termin :-).... ale cisza póki co :)
A wg USG i owulacji 19.11.

No dziewczynki dzis mój ostatni dzien w domu.
Jutro wybywam do szpitala z rana, a w czwartek mam nadzieję, że obwieszczę Wam dobrą nowinę :-)

Tylko nie wiem czy będę miała komu, bo jak Justi dzisiaj trafi do szpitala albo Gie-oska to jestem ugotowana i nikt nic nie będzie wiedział, że urodziłam póki nie wrócę :-)

A laptopa biorę tylko na jutro i środę,bo od czwartku to będę ślęczyc na instrukcja obsługi takiego innego, nowego, mikro modelu "laptopika" :tak::-D:szok::-)

Martuska trzymam kciuki !!!!!!!!!!!

Ola mi mozesz dac znac jakos dalej przekaze jak cos ze urodzilas:-)nie martw sie:-)a jaki to nowy model mikro laptopa masz??

Dziubasek ja tez mam dzis termin porodu hehe i jak sie czujesz??jakies skurcze masz albo cos??ja zaraz lece do ginka zobaczyc co mi ciekawego powie??w sumie ona zakladala ze juz sie nie spotkamy wiec pewnie bedzie bardzo zaskoczona jak mnie zobaczy hehe:-)
buziaki babeczki:-)
 
reklama
Ola mi mozesz dac znac jakos dalej przekaze jak cos ze urodzilas:-)nie martw sie:-)a jaki to nowy model mikro laptopa masz??

Dziubasek ja tez mam dzis termin porodu hehe i jak sie czujesz??jakies skurcze masz albo cos??ja zaraz lece do ginka zobaczyc co mi ciekawego powie??w sumie ona zakladala ze juz sie nie spotkamy wiec pewnie bedzie bardzo zaskoczona jak mnie zobaczy hehe:-)
buziaki babeczki:-)
Gie-oska, nie czuję nic specjalnego :)))
brzuch nadal sie stawia i twardnieje, może ciut mocniej i częściej, bóle @ mam, szyjka kłuje i chodzę jak kaczka :)))
innych objawów brak! raczej dziś nie urodzę. Termin z usg mam na 12.11.
Powodzenia u lekarza, czekamy na info!

Olu, jak coś i ja prześlę dalej Twojego smsa, nie martw się. E-ciotki dowiedzą się o Twoich poczynaniach, tak czy inaczej :)))
Korzystaj z ostatniego dnia!
 
Do góry