reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

PaDa SnIeG, PaDa SnIeG tralalalala......
A opon zimowych brak....
Swietnie, po prostu swietnie :cool:
Akcji porodowej tez brak :cool:
ogolnie dzis na same braki cierpie :eek:
 
reklama
"PaDa SnIeG, PaDa SnIeG tralalalala......
A opon zimowych brak....
Swietnie, po prostu swietnie :cool:
Akcji porodowej tez brak :cool:
ogolnie dzis na same braki cierpie :eek:"
No to ja tez sie pod tym podpisuje :happy2:
moj maz mowi: to tak jak u ciebie :sorry:,
ale z ta akcja porodowa to mam jeszcze czas
 
"PaDa SnIeG, PaDa SnIeG tralalalala......
A opon zimowych brak....
Swietnie, po prostu swietnie :cool:
Akcji porodowej tez brak :cool:
ogolnie dzis na same braki cierpie :eek:"
No to ja tez sie pod tym podpisuje :happy2:
moj maz mowi: to tak jak u ciebie :sorry:,
ale z ta akcja porodowa to mam jeszcze czas

No, troszke czasu jeszcze masz :tak: ja niby tez, ale to wkurza jak wszystkie dziewczyny rodza przed terminem, a ja biedna sie mecze....Chociaz Kasiiula z Malina chyba to juz dawno po terminie :sorry2:

Ide pospisywac sobie teraz do was numery, zeby w razie czego miec komu dac znac ze juz jestem po ;-)
 
:-:)dry:Ja też po terminie juz dwa dni, trzy kobitki u nas w rodzinie urodziły a ja .....siedze.... i codziennie dzwonia ale raczej do mojego ukochanego, a tu dziewczyny przed terminem sie rozpakowują...
Mam doła dziś, halny wieje a ja nerwice mam i wszystko boli...:-:)wściekła/y:
 
Witam mamusie:)
Ja tylko na chwilke bo net slabo dziala, poza tym nie ma kiedy nawet was poczytac, tak czas leci teraz jak szalony...
U nas w porzadeczku, Marysienka byla dzis drugi raz na balkonie:) przygotowujemy ja po malu do wyjscia na pierwszy spacerek.
Musze sie wam pochwalic, dzis byla health visitor i nasza malenka wazy juz 2,62 kg, wiec w ciagu tego m-ca prawie nadrobila do spodziewanej wagi:) (ur. sie z waga 2.085 kg, po pierwszych trzech dobach wazyla zaledwie 1.85 kg a potem zaczela szybko przybierac), widac jak sluzy jej mamusine mleczko:)
Malutka jest spokojna i prawie nie placze (moze dla tego ze jeszcze nie osiagnela swojej daty porodu:), krzyczy jedynie jak sie ja przebiera, albo ma kupcie w pampersie:) Coraz dluzej potrafi czuwac, czasem nie spi przez 2 godziny:)

Mam nadzieje ze u was okej, niektore z was juz nawet po terminie, heh, nie denerwujcie sie, wszystko bedzie dobrze, to nie my decydujemy, kiedy czas, tylko nasze szkraby:)

Gratulacje dla kolejnych szczesliwych mam.
 
Witam mamusie:)
Ja tylko na chwilke bo net slabo dziala, poza tym nie ma kiedy nawet was poczytac, tak czas leci teraz jak szalony...
U nas w porzadeczku, Marysienka byla dzis drugi raz na balkonie:) przygotowujemy ja po malu do wyjscia na pierwszy spacerek.
Musze sie wam pochwalic, dzis byla health visitor i nasza malenka wazy juz 2,62 kg, wiec w ciagu tego m-ca prawie nadrobila do spodziewanej wagi:) (ur. sie z waga 2.085 kg, po pierwszych trzech dobach wazyla zaledwie 1.85 kg a potem zaczela szybko przybierac), widac jak sluzy jej mamusine mleczko:)
Malutka jest spokojna i prawie nie placze (moze dla tego ze jeszcze nie osiagnela swojej daty porodu:), krzyczy jedynie jak sie ja przebiera, albo ma kupcie w pampersie:) Coraz dluzej potrafi czuwac, czasem nie spi przez 2 godziny:)

Mam nadzieje ze u was okej, niektore z was juz nawet po terminie, heh, nie denerwujcie sie, wszystko bedzie dobrze, to nie my decydujemy, kiedy czas, tylko nasze szkraby:)

Gratulacje dla kolejnych szczesliwych mam.

Gratuluje takiej pogodnej i spokojnej coreczki :tak:
 
Witam mamusie:)
Ja tylko na chwilke bo net slabo dziala, poza tym nie ma kiedy nawet was poczytac, tak czas leci teraz jak szalony...
.
Kochana nc się nie mart...wiadomo że teraz już więcej obowiązków... to nie ma siedzenia przed kompem;-):tak:
jak już wszystkie porodzimy to zobaczysz że nie będzie tyle do czytania :-p
dobrze że mała przybiera na wadze....:tak:i że jest spokojna...
 
No, troszke czasu jeszcze masz :tak: ja niby tez, ale to wkurza jak wszystkie dziewczyny rodza przed terminem, a ja biedna sie mecze....Chociaz Kasiiula z Malina chyba to juz dawno po terminie :sorry2:

Ide pospisywac sobie teraz do was numery, zeby w razie czego miec komu dac znac ze juz jestem po ;-)

a noz dzis 4 dzien jutro bedzie 5 potem 6...7...8... hehe i tak do swiat :-p:-p nie no zartuje ja to max do poniedziałku a Malina :dry: moze i tez heheh
natalunia chcialas razem na porodowce lezec wiec straszczaj sie :-p:-p
 
a ja dziś się wyrwalam do sklepu i kupiłam Gai czapkę zimową :-D jestem w sklepie, przebieram w czapkach, a tu telefon, że za pół godzinki będą z meblami, co to je we wrzesniu zamawiałam:eek:... no i przywieźli, bajzel i się taki w domu zrobił, że szok, plus tego taki, że siedzę i karmię (teraz odpoczywam od karmienia, to trochę czytam bb) i oglądam męża, jak ogarnia to wszystko :tak: dom wariatów :cool2:
 
reklama
Do góry