reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ja dzisiaj szlam z rozpietym plaszczykiem to ludzie dziwnie patrzyli na mnie ale pewnie mysleli ze dla dziecka zimno hehehe dobrze ze mam pas to załozylam se go na brzuchola i ciepło mialo dziecko :)
na mnie też dzisiaj dziwnie patrzyli ale z innego powodu :tak: wielka ciężarówka siedząca na ławce i wcinająca wielką czekoladową mufinkę :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ja wlasnie wrocilam ze szpitala ale nie urodzilam...w poniedzialek bylam na ktg i wtszlo niby ze cos nie tak z tetnem potem sie okazalo ze dziecko spalo :sorry:zrobili mi wszystkie badania zdjeli pessae i dalej czekamy chociaz cos mnie dzisiaj zaczyna brac ale mam nadzieje ze do poniedzialku wytrzymam pozdrawiam
i wszystkiego najlepszego dla nowych mamus

:-) a ile poprzednio czekals na poród po zdjeciu pessara? no i czemu chces czekac do poniedziałku?
 
To super.. Każda z nas o tym marzy:) Ja z pewnością, tym bardziej teraz:szok: Po terminie.. Niech będzie żarłoczny i płaczliwy (trudno!!), ale zdrowy..
A... o szwie słyszałam, tylko fachowa nazwa była mi zdecydowanie obca:)
 
reklama
Do góry