reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Mam SMS od Passingby !!!!!!!!!!!!

Właśnie urodziła przed chwilą :-)
Ida waży 2990, ile mierzy jeszcze nie wiadomo :-D
10 pkt mała dostała.

Dłuższa relacja jutro popołudniu !!!!!!! :-)

Passi gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no nie kolejna..ja tez chcce:-)GRATULACJE!!!!!
 
Gosia ja już sama nie wiem czy nas obowiązuje to zaświadczenie do becikowego.
Jak spytałam lekarza to twierdzi, że tak, znowu w necie wyczytałam interpretację, że to dotyczy kobiet, które teraz zajdą w ciążę.....

MASAKRA !!! Sprzeczne interpretacje becikowego

Ale któraś dziewczyna (sorry nie pamiętam która) napisała, że była osobiście w MOPS-ie i powiedzieli jej , że każdy kto przyjdzie po becikowe od 01.11.2009 musi mieć to zaświadczenie.

Jest ono do pobrania w MOPS-ie.

Ja jutro po nie jadę i jadę z nim na KTG-niech mi gin to wypełni odrazu, żeby potem go nie szukać.

Ja to pisalam :tak: I niestety, dotyczy nas tez.

jakas paranoja sie robi z tym calym zasw i becikowym...a ja przed chwila przeczytalam ze becikowe dostana tylko te osoby co chodzily panstwowo do gina a te co prywatnie nie dostana...i co to prawda??:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

nieprawda :no:

Dzieli się później na 3 osoby, bo masz już 3 w gospodarstwie domowym :-) a mam pytanie: licza się zarobki netto czy brutto?

netto, ale to troche bardziej skomplikowane. Od przychodu odejmujesz koszty uzyskania, zdrowotne i spoleczne, ale takze podatek jesli go zaplacilas. Jak nie, bo dostalas do zwrotu, to go nie odejmujesz.
 
a ja jakos polezalam godzine i brzuch zaczal bolec pewnie od tego ze nachodzilam sie dzis eh i reaz maluch wierci sie niesamowicie eh nawet polezalam w wannie nie przeszło

Kasiu, może to już dzisiaj?

Ja byłam zszokowana rozpakowaniem Passingby... jeszcze dzisiaj rano z nią gadałyśmy a teraz już ma maleństwo w ramionach...
 
Kasiu, może to już dzisiaj?

Ja byłam zszokowana rozpakowaniem Passingby... jeszcze dzisiaj rano z nią gadałyśmy a teraz już ma maleństwo w ramionach...

no ja tez...jak widac nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie pora....:tak:
u mnie wlasnie byla polozna...jak do przyszlego piatku nic to rzyjdzie i bedzie masowac szyjke...jak dla mnie moglaby zrobic to juz dzis.....no ale co czekamy dalej....:tak:
 
Kasiu, może to już dzisiaj?

Ja byłam zszokowana rozpakowaniem Passingby... jeszcze dzisiaj rano z nią gadałyśmy a teraz już ma maleństwo w ramionach...

chyba nie bo polezalam i jakos mniej boli pewnie z wysiłku bo nachodzilam sie dzis
choc synek rusza sie jak oszalały pewnie miejsca nie ma wcale :( ja chyba wolalabym poczekac do niedzieli wtedy w szpitalu beda pod kontrola to mniej strachu ze przegapie ze cos sie dzieje
 
reklama
Do góry