reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Ja też bym już chciała....:-(. Tym bardziej, ze skurcze miałam znowu wczoraj co 5 minut i ustały po jakichs 2 godzinach. Ale w zasadzie skurcze są cały czas... Jejku a tu cała logika, bo i dziecko trzeba jakoś zabezpieczyć a do szkoły musi chodzić itd...
 
Oj tam kobietki, ja na pewno dotrwam do listopada :tak: Chyba, że jutro znowu moja gin mi szyjkę naruszy... Ale mam nadzieję,. że nie :-) Musze wytrzymać chociaż do 6... Bo jak mój mąż mówi: najpierw to ja musze uruchomić wulkanizację w firmie a później możesz rodzić... Dzisiaj z tego co wiem dopiero zwożą sprzęt, więc jeszcze kilka dni potrwa zanim uruchomią :rofl2::rofl2::rofl2: No i siedzę w domu i reklamę jakąś robię, bo w końcu trzeba pomagać :tak:

Laparda - nie rozpakowałam się. Ale byly takie chwile, kiedy myślałam, że to już... A boli jak cholera.... Więc wolę sobie jeszcze w dwupaku pobyć i nastawić się na ból nie z tej ziemi :tak::wink:
 
cześć dziewczyny muszę trochę ponarzekać:-( nie wiem jak wy ale ja już mam dość:-( normalnie w jakąś depresję wpadam:-:)-( w nocy kręgosłup od leżenia mnie tak boli że szok, dłonie mi puchną palców nie jestem w stanie zginać:-( a jak spotykam znajomych i mówią mi że już niedługo i "że tak ładnie w ciąży wyglądam" to chciała bym ich pozabijać też tak macie?? ja już zaczynam rozumieć te cesarki na żądanie:-)
 
Oj tam kobietki, ja na pewno dotrwam do listopada :tak: Chyba, że jutro znowu moja gin mi szyjkę naruszy... Ale mam nadzieję,. że nie :-) Musze wytrzymać chociaż do 6... Bo jak mój mąż mówi: najpierw to ja musze uruchomić wulkanizację w firmie a później możesz rodzić... Dzisiaj z tego co wiem dopiero zwożą sprzęt, więc jeszcze kilka dni potrwa zanim uruchomią :rofl2::rofl2::rofl2: No i siedzę w domu i reklamę jakąś robię, bo w końcu trzeba pomagać :tak:

Laparda - nie rozpakowałam się. Ale byly takie chwile, kiedy myślałam, że to już... A boli jak cholera.... Więc wolę sobie jeszcze w dwupaku pobyć i nastawić się na ból nie z tej ziemi :tak::wink:
dzielna jesteś ja już mam dość:-( idę dzisiaj do lekarza może mi powie że mam rozwarcie na 5 cm :-)
 
Kochane moje!!! Ja jeszcze w dwupaku! Od 23 zaczęły się bardzo bolesne skurcze, ale do przeżycia. Niestety od 3 zaczęły stopniowo ustawać. Teraz z kolei boli miednica i nogi, a brzuch stawia się znów co około 5 minut. Tak czy inaczej na 19 idę do szpitala, do położnej mojej na zapis ktg, ale ona mówi, ze już wtedy się postara żebym urodziła. Zobaczymy. Póki co nie jestem w stanie się na niczym skupić.
Aha - jak tylko zbiorę się na dobre do szpitala to dam wam znać, także jeśli nie ma ode mnie wieście to znaczy, że jeszcze dwupak...
Buziaki...

No to sie trzymkaj, niech wszystko bedzie po Twojej mysli!

Gdzies wyczytalam, ze w ciazy sa piekne sny, takie jak nigdy wczesniej i pozniej, kolorowe i cholernie realistyczne. No i mnie tez spotkaly, z tymze nie piekne, a straaaszne koszmary i niestety wlasnie cholernie realistyczne. Ostatnio snilo mi sie , ze moja Julie przesladowaly dwie urocze dziewczynki, no wiec je dorwalam i ugotowalam w garnku :eek:, potem z tej zupy powyciagalam resztke ubran i kombinowalam z mama jakby tu sie ich pozbyc :eek: i przez sen czulam okropny zapach gotowanego ciala (tak mi sie zdawalo, bo przeciez jeszcze nikogo nie ugotowalam ;-)). No i nie moge sie otrzaasnac, bo jak moglo mi cos takiego przyjsc do glowy! Dzisiaj znowu mialam koszmar, a jak sie obudzilam to nie moglam znowu zasnac, bo mialam wrazenie ze jak tylko to zechce zrobic to przyjdzie moja ukochana zmora :eek: mowie wam, ze mna tylko do wariatkowa :-D
 
Wiecie może czy można brać espumisan w ciąży? Bo nie wiem czy mam męża ganiać do apteki po pracy... Powróciły mi z pierwszych miesięcy ciąży dolegliwości - zapowietrzenia... Nie mogę tego nazwać wzdęciami, bo powietrze zostaje w żołądku i ciągle chce mi się bekać... Matko...
 
reklama
Wiecie może czy można brać espumisan w ciąży? Bo nie wiem czy mam męża ganiać do apteki po pracy... Powróciły mi z pierwszych miesięcy ciąży dolegliwości - zapowietrzenia... Nie mogę tego nazwać wzdęciami, bo powietrze zostaje w żołądku i ciągle chce mi się bekać... Matko...
na necie piszą że tak
 
Do góry