reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
cześć dziewczynki :)))
widzę, że samopoczucia mamy idealne jak na końcówkę ciąży!!!!
Ja czuję się bardzo dobrze, mam trochę skurczy, bolesnego hemoroida, ale jakoś jest ok.
Tylko piję bardzo dużo. Cały czas chce się mi pić!!!
 
TRZYMAJCIE KCIUKI, ZEBY TO BYLO JUZ TO BO MAM OGROMNA NADZIEJE ZE ZACZYNAM RODZIC!! choc w tej chwili bol ogromny i nie wyobrazam sobie by mogl byc wiekszy ...

Anadri to wzięłaś się za wyścigi ze mną;-) pewnie wygrasz i urodzisz szybciej niż ja;-)

Kochane moje!!! Ja jeszcze w dwupaku! Od 23 zaczęły się bardzo bolesne skurcze, ale do przeżycia. Niestety od 3 zaczęły stopniowo ustawać. Teraz z kolei boli miednica i nogi, a brzuch stawia się znów co około 5 minut. Tak czy inaczej na 19 idę do szpitala, do położnej mojej na zapis ktg, ale ona mówi, ze już wtedy się postara żebym urodziła. Zobaczymy. Póki co nie jestem w stanie się na niczym skupić.
Aha - jak tylko zbiorę się na dobre do szpitala to dam wam znać, także jeśli nie ma ode mnie wieście to znaczy, że jeszcze dwupak...
Buziaki...

trzymam kciuki;-);-) dzielna jesteś;-)
 
Dzieki za zaproszenie, chetnie bym przyleciala... a tak na serio to do Anglii pewno na wiosne polece do siostrzyczki ;-) mieszka w Scarborough, nie wiem jakie to sa odleglosci miedzy tymi miasteczkami, no ale mmoze sie kiedys spotkamy na kawce;-)

Napewno sie spotkamy, jak chcesz sie spotkac to do mnie masz jedyne 207 km! :szok::-D i powiem Ci ze to jedna z najgorszych tras jakimi mozna jechac po UK


Słuchajcie, wpadam tylko na chwile. Nie bardzo wiem co tu sie wydarzyło przez ostatnie 24h.
Na prośbę Kamci napisałam sms'a do Mamulicy ale nie dostałam zadnej odpowiedzi póki co... Może faktycznie, akcja w toku.. ;-)
Jakby co, prześlę dalej :tak:

Mamulica dalej w 2-paku pisala kilka stron wczesniej :tak::tak:
 
reklama
Do góry