reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
No mi wczoraj pierwszy raz spuchly nogi ze kostek nie widzialam, ale dziwnie to wyglada.

Przed chwila widzialam ze w tvn dzis w rozmowach w toku bedzie o porodowkach-trzeba koniecznie zobaczyc jakie jaja sie dzieja:-D
 
Jak się skarżymy to na całego, ja też :-)
Jestem tak spuchnięta, że wyglądam gorzej niż Gołota po walce z Adamkiem :confused2::-D
Nie widać mi prawie oczu, palce mam jak serdelki, a nawet najluźniejsze skarpetki wpijają mi się w kostki(wszystkie za małe). Stopy mi się ledwo mieszczą w kapcie w rozmiarze 41(a normalnie miałam 38/39).
Jutro idę do gin i pewnie znowu się nasłucham porad i mądrości, które wcale nie pomagają. Ja już chcę urodzić.....:wściekła/y::-)
znalazłam artykuł na onecie i tam piszą że "Nadmierne obrzęki mogą również świadczyć o przeciążeniu nerek. Zioła, takie jak mniszek lekarski i pokrzywa poprawiają funkcjonowanie nerek i działają moczopędnie. Można do nich dodać mącznicę lekarską. Pomocna może być również homeopatia konstytucyjna."
możesz spróbować herbatki z pokrzywy może akurat okaże się skuteczna :tak:
 
Zmierzyłam ciśnienie jeszcze raz i pokazało 107/72 a puls 103, więc raczej nie nadaję się do szpitala. Całe szczęście.
ilona ja swoich kostek nie widziałam od miesiąca, w sumie to nie pamiętam jak wyglądają :-D
Ania nie słyszałam o tej pokrzywie, ale wypróbuje. Jak tylko P wróci z pracy to wyślę go do zielarskiego(dobrze, że jest niedaleko).
Idę się położyć bo już wyczerpałam swój limit na siedzenie przy komputerze na dzisiaj :cool::-)
Wpadnę jutro sprawdzić jakie to nowe rozpakowane mamuśki są(może passingby i mamulica ?;-))
 
Agamir trzymaj się cieplutko!!!!
Gorąco się robi na naszym wątku i racja jeszcze listopada nie ma a tu o samych porodówkach i porodach czytam :))))
Co to będzie jak listopad się zacznie :))))
 
Aha czyli z mioimi kostkami w normie. Co do pokrzywy to jest prawda, pomaga na prace nerek, pecherz i anemie- mi pomoglo ;-) Stosowalam pokrzywe przez miesiac i moje wyniki krwi sie nie pogorszyly -czyli dziala.
 
reklama
:-)etna a poznał Was mąż na lotnisku?;-) po tak długiej nieobecności. Fajnie tak obserwować nawiązywanie kontaktu tatusia z dzieckiem;-)

agamir może masz jakąś szansę że doczekasz jeszcze porodu w domu? zawsze lepiej;-)
 
Do góry